Який у тебе тип інтелекту, відповідно до знака Зодіаку

Кожен знак зодіаку має характерний для нього тип інтелекту. В області астрології необхідно розуміти, що елементи та планети мають певний інтелект. Коли ці чинники суміщені воєдино, це те, що дає характеристику особистості кожного знака зодіаку.

Овен:

Впевненість в собі – ось що робить інтелект Овна сильнішим. Маючи Марс в якості керуючої планети, що є вогненним знаком, люди цього знака володіють величезною упевненістю, яка покликана досягти їхніх цілей. Овни настільки впевнені в тому, що здатні досягти всього, до чого вони прагнуть, що викликають в оточуючих абсолютну впевненість слідувати за ними. Це надає їм більшу цінність, коли справа доходить до створення бізнесу. Ще однією перевагою інтелекту цього знака є те, що він не витрачає час на безглузді речі. Подібна якість дозволяє Овну мати всю необхідну силу для здійснення дій.

Телець:

Тип інтелекту, що характеризує знак Тельця, формує все, що вони хочуть. Завдяки цьому Телець прекрасно знає, чого хоче, і зробить все можливе, щоб отримати це найкращим чином. Повна поінформованість про все, що вам потрібно, дозволяє людям, що належить до цього знаку, розслаблятися і планувати.

Одна з речей, яка також показує інтелект Тельця, – це негативне ставлення до легкої зміни рішень або напрямків. Якщо Телець поставив перед собою мету, ніщо інше не завадить йому досягти її. Їх часто звинувачують в упертості через це, але це знак, який буде йти до кінця, поки їхні мрії не збудуться.

Близнюки:

Це один з найцікавіших знаків зодіаку. Його інтелект комунікативний, розумовий і вербальний. Ось чому жоден інший знак не міг зрівнятися з ним по цій характеристиці. Меркурій, планета, яка управляє цим знаком, згідно з міфологією, була богом-посланником, торговцем і шахраєм. Таким чином, він відповідав за передачу послань від богів людям. З цієї причини інтелект, яким володіють Близнюки, полягає в його здатності поєднувати різні речі, правильно розуміючи існуючі подібності, що відбивається в зображенні, представленому Близнюками. Інше пояснення полягає в тому, що тип інтелекту в цьому знаку має мости, які об’єднують речі, і це важливо для досягнення щастя.

Рак:

Елемент води – це те, що складає інтелект в Ракові, як і Місяць. Це тому, що у Рака відмінна уява, фотографічна пам’ять і безмежна інтуїція. Таким чином, їхній тип інтелекту є емоційним і дає їм можливість співчувати іншим. Подібний інтелект необхідний для того, щоб відносини були щасливими та здоровими одночасно.

Лев:

Прагнення до індивідуальності – це інтелект Лева, але в певному сенсі він також володіє інтелектом щодо оцінки власного его. Лев показує свій інтелект, коли хоче виділитися, роблячи його більш драматичним, творчим і виразним. Така особлива яскравість пояснюється тим, що Сонце є їхньою керуючою зіркою, тому цей знак завжди хоче ділитися радістю життя з іншими. Лев володіє надзвичайною силою, коли справа стосується керівництва проєктами, але все це завдяки їхній харизмі.

Діва:

Так само як це відбувається з Близнюками, Діва управляється планетою Меркурій. Але навіть в цьому випадку її стихія – земля – ​​пропонує їм одночасно організаційні та аналітичні можливості. У Діви абсолютно унікальний інтелект у порівнянні з іншими знаками зодіаку, і це пов’язано з порядком. Діва дуже добре вміє планувати та стежити за тим, щоб її плани виконувалися.

Подібний інтелект, який полягає в розміщенні всього там, де йому належить, пропонує Діві здатність бути критичною і володіти величезними логічними здібностями, що дозволяє їй при вирішенні проблем робити це з великою кількістю аргументів.

Терези:

Термін «інтелект» походить від латинської мови, де «Inter» означає «між», а «Legere» означає «читати» або також «вибирати». Слідуючи цьому визначенню, ми виявляємо, що інтелект у знаку Терезів полягає в умінні вибирати знання, які є у людини. Це також стосується вибору способу діяти в різних ситуаціях.

Зображення шкали є поданням цього знака, тому вважається, що все повинно залишатися в повній рівновазі. Ось де власне бачення світу Терезами. Крім того, цей тип інтелекту дозволяє Терезам дуже добре спостерігати обидві сторони, які є у монети, вони можуть порівнювати різні концепції. Тому не дивно, що люди цього знака мають праведні якості.

Скорпіон:

Інтелект Скорпіона дуже схожий на інтелект Терезів. Це належати тому факту, що у них є можливість спостерігати за справою з різних сторін без будь-яких упереджень. Вони не бояться поринути в саму темну частину себе та інших. Все це робиться з метою знайти якийсь захований скарб. На додаток до цього, у них дуже цікава інтуїція, і це підтверджується тим, що вода є їхньою стихією. Отже, здатність знака Скорпіон до спостереження – ось що характеризує його інтелект.

Стрілець:

Вогонь – це стихія, до якої належить Стрілець, і його розум заснований на цій стихії. Стрілець завжди хоче зайти дуже далеко. Через філософію або навіть релігію вони доберуться до істини. Нові знання – це завжди їхнє хобі, вони також втілюють в життя нові ідеї, щоб постійно рости та розвиватися. Ще одна річ, яка визначає тип інтелекту в цьому знаку зодіаку, – це радість. Також до цього додаються любов, цікавість і прагнення все знати.

Козоріг:

Віра в щось, що керує всім, і досвід – ось що визначає інтелект Козорога. Ви точно знаєте, що, дотримуючись певного шляху, ви можете отримати бажане, що пропонує вам дари завзятості, наполегливості та поваги до авторитету.

Сатурн – планета, яка управляє цим знаком зодіаку, і це символ старості. Отже, це один зі знаків зодіаку з інтелектом, заснованим на мудрості, завдяки всім знанням, накопиченим з роками, і отриманому досвіду.

Водолій:

Планета, яка управляє цим знаком, – Уран, який в астрологічній сфері є оригінальним та руйнівним.

Таким чином, у Водоліїв є розум, який дозволяє їм бачити всіх так, якби вони були самі собою. Але водночас вони є незалежними у своїх думках, що дає їм дуже характерне натхнення. Хоча Водолії володіють відмінною груповою свідомістю, вони не бояться думати самостійно. Саме тому їхня думка наділена особливою оригінальністю.

Риби:

Риби мають інтелект, повний інтуїції, завдяки водній стихії. Крім того, оскільки вона керується Нептуном і океанами, можна сказати, що вона також управляється художньою виразністю.

Добре відомо, що Риби володіють великим співчуттям і чутливістю до емоцій – якостями, які спонукають їх розвивати художні навички, такі як музика, малювання. Інтуїтивність також дає вам можливість знати, як спілкуватися з іншими, не засмучуючись.

Якщо ми трохи згрупуємо знаки за певним типом інтелекту, можливо, що кілька знаків мають однаковий інтелект. Ось деякі з цих типів:

Просторовий інтелект:

І Водолій, і Рак, і Овен володіють цим інтелектом, оскільки вони є знаками, здатними вчитися через образи.

Кінетичний і фізичний інтелект:

У цій групі знову є Водолій, але є також Стрілець і Близнюки. Інтелект кінетичного і фізичного типу виявляється у тих, хто висловлює свої здібності й те, як вони використовують своє тіло. Це означає, що вони вчаться і думають через тіло.

Духовний інтелект:

Інтелект, що вимагає чуйності та здатності відповідати на глибокі питання, що стосуються існування людини. Саме там Риби, Телець і Скорпіон – саме так вони досягають свого максимального внутрішнього потенціалу.

Внутрішньоособистісний інтелект:

Козоріг, Діва, Лев і Телець володіють інтелектом, який вимагає схильності та здібності звертатися всередину себе. Вони прекрасно знають себе, у них є конкретне уявлення про те, що вони з себе представляють і на що здатні.

Міжособистісний інтелект:

Лев, Скорпіон, а також Стрілець входять в групу, що має міжособистісний інтелект. Ці знаки зодіаку легко впізнають людей і дуже товариські. Вони спостерігають за загальною поведінкою людей і всіма необхідними деталями, що дозволяє їм дуже добре розуміти інших.

Натуралістичний інтелект:

Знаки, що володіють таким інтелектом, – це Рак, Овен і Терези. Вони люблять все, що пов’язане з природою, а також обожнюють своє оточення.

Вони можуть спостерігати за природою, де б вони не знаходилися. Вони дуже добре запам’ятовують місця, вони розуміють різні ситуації та знають, як з ними справлятися.

Оригінал