Гороскоп на 26 березня

Овен ♈

Чим більше Ви роздумуєте над варіантами, тим рясніше виникають питання. Цілком може бути, що Ви бачите ситуацію в не самому реалістичному світлі. Але Вам не потрібно прораховувати певний сценарій, щоб розібратися в ситуації. Звичайно, відповіді потрібні. Але щоб отримати їх, Ви повинні ставити більш точні питання.

Телець ♉

Часто нам здається, що “не було часу” – так собі відмазка. Але всі ми бували в ситуаціях, коли час був, але ми витратили його на інше. Зараз хтось або щось в Вашому світі вимагає більше уваги. Пора заново розставити пріоритети, щоб зрозуміти, що можна ігнорувати, а що ні.

Близнюки ♊

Кажуть, що друг – це людина, яку ми можемо не бачити роками, але говорити так, ніби бачилися вчора. Щось подібне станеться з Вами сьогодні або найближчим часом. Вірність Вашого друга ніколи не викликала сумнівів – навіть якщо спілкування останнім часом було нерегулярним.

Рак ♋

Не намагайтеся розібратися в заплутаному, а краще ізолюйтесь на час від незрозумілої ситуації. Може здаватися, що це не найвідповідальніший хід, але Вам так складно саме тому, що Ви дивитеся на ситуацію з дуже близької відстані. Спробуйте знайти відсутні ланки. Трохи терпіння – і все вийде.

Лев ♌

Проблему, яка нагадала про себе, хочеться просто проігнорувати. Якщо Ви будете час від часу хоча б поглядати в її бік, то хоча б будете знати, що з нею і як. Але яке у подібної стратегії майбутнє? Чим довше Ви замітаєте неприємність під килимок, тим більше вона набирається сил.

Діва ♍

Намагайтеся фільтрувати поради, які Вам дають. Інші просто не розуміють Ваших захоплень. Якщо останнім часом Вам здається, що до людей не доходить, що вони вважають важливі речі неважливими, – то чи варто взагалі звертати на них увагу? Заткніть вуха і робіть свою справу.

Терези ♎

Домашніх справ стане трохи менше, але важливо до того ж підійти до них вибірково. Сфокусуйтеся на тому, що повинно бути зроблено, і Ваша ефективність помітно зросте. А слідом підніметься і настрій!

Скорпіон ♏

Ми знаємо, що зцілення – процес, що вимагає часу. Пам’ятайте про це. Мова може йти про речі або людей, які викликають у Вас справедливе обурення. Гнів обтяжує. Позбутися від нього – це перший крок до того, щоб виправити стосунки з ближнім.

Стрілець ♐

Світила вказують на те, що сьогодні Вам знадобиться повітря. Можливо, варто зібрати непотрібні речі і віднести їх на благодійність, а може, позбутися від якогось емоційного багажу. У будь-якому випадку старе повинно поступитися місцем новому. І пам’ятайте, що природа не любить порожнечі!

Козоріг ♑

Вам важко буде зобразити неіснуючий інтерес до справи – от тільки всі навколишні впевнені, що Ви просто зобов’язані прийти у захват від запропонованої задачі! Але якщо Вам і справді не цікаво – не варто себе мучити. Краще зараз ясно сказати про своє ставлення, позбавивши себе та інших від зайвих проблем.

Водолій ♒

Не варто відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні – але як же важко деколи буває закликати хоч малу дещицю ентузіазму! Якщо щось подібне сталося сьогодні з Вами, не мучте себе – але і не здавайтеся. Краще потроху “колупати” важливу справа, ніж зовсім плюнути на неї.

Риби ♓

Важливо відчувати, що Ви самі будуєте свій життєвий графік. Люди повинні розуміти, в чиїх руках знаходиться влада приймати фінальні рішення. Поступившись чужому тиску, Ви все одно будете працювати упівсили. Тому якщо Вам не цікаво – просто скажіть про це. Так Ви вбережете від розчарування і себе, і інших.