5 найбільш неуважних знаків Зодіаку

Навіть найпрактичніші та найорганізованіші люди можуть припуститися помилки і щось забути, але коли йдеться про цих людей, рівень неуважності в радіусі кілометра зашкалює. Астрологи виділили 5 найбільш неуважних знаків зодіаку, які з легкістю переплутають все на світі.

Стрілець

Стрільці занадто люблять свободу, щоб заганяти себе у вузькі рамки організованості та планування. Знак міг і не бути таким розсіяним, от тільки сам цього не хоче. Стрільцю навіть подобається неуважність: як у ньому самому, так і в оточуючих людях. Адже вогняний знак вбачає в цьому свободу і якусь дозволеність. До того ж Стрільці здатні взяти на себе такий величезний потік інформації, що впоратися і не розгубитися – завдання нездійсненне.

Близнюки

Близнюки не люблять пунктуальність, чіткість і розміреність. Життя повітряного знака – хаос, усередині якого він почувається абсолютно комфортно. Близнюки не хочуть нічого планувати, бо знають, що здатні змінити рішення за одну хвилину до виходу з дому. Представникам знака простіше бути неуважними, спізнюватися на зустрічі й забувати про щось важливе, адже таке життя непередбачуване, як і самі Близнюки.

Риби

Риби живуть на своїй хвилі, десь далеко в повітряних замках, які побудували для себе самі. Більшість представників знака не хоче повертатися в реальний світ, тому продовжує витати в хмарах і мріяти цілодобово безперервно. У результаті в голові Риб виникає плутанина, яка призводить до неуважності та розгубленості в трьох соснах. Багато знайомих водного знака обурюються такою легковажною поведінкою, проте Риб усе влаштовує – знак любить творчість, а чим це не творчий підхід?

Водолій

Водолій не женеться за звичним життєвим укладом. Він часто слідує принципу “все йде, як йде”, бо у знака просто немає часу, щоб будувати грандіозні плани. Водолії дуже креативні і можуть виплутатися з будь-якої ситуації, в яку заведе їхня власна неуважність. Тому Водолії не бояться неуважності: весь навколишній хаос – лише творчий безлад, необхідний для нормального функціонування.

Овен

Розсіяність Овна – виключно прояв його егоїзму. Вогняний знак не звик тримати в голові чужі турботи, його думки наповнені тільки досягненням власної вигоди. Якщо Овен забув про важливу зустріч або пропустив потрібну дату, переконати знак у неправоті (тим більше домогтися вибачень) теж не вийде. Овен вважає, що завжди правий, тому в його неуважності буде звинувачений хто завгодно, крім нього самого.

Оригінал