Гороскоп на 25 вересня

Овен ♈

Триматися подалі від інших може бути непросто, а то й зовсім неможливо. Молодий місяць виведе на перший план Ваші стосунки з людьми. Вплив місяця змусить замислитися над тим, хто для Вас важливий, які стосунки можна і потрібно зміцнити. Проявіть ініціативу, вируште назустріч тим, хто любить Вас і потребує Вас. Наслідки такого жесту будуть далекосяжними.

Телець ♉

Молодий місяць змістить фокус на питання продуктивності та ефективності. Зараз як ніколи важливо буде багато робити і досягати результату. Але зовнішній успіх та почуття внутрішнього добробуту – різні речі. Справляючись із робочими завданнями, не забувайте піклуватися про себе. Новий Місяць допоможе знайти час для цього.

Близнюки ♊

Близнюкам представиться шанс для щирого самовираження. Молодий місяць закликає Вас відкритися і відкинути страх виявитися незрозумілими. Правда завжди перемагає, а ще її легко пам’ятати. Якщо щирість дасться Вам легше ніж зазвичай, це стане гарним прецедентом на майбутнє. Люди можуть бути не згодні з Вами, але у Вашій чесності ніхто не сумнівається.

Рак ♋

Молодий місяць впливатиме на Ваш будинок, сім’ю, коріння, емоційні основи. Якщо є настрій внести зміни до свого побуту, то зараз для цього саме час. І навіть якщо грошей на серйозні зміни немає, винахідливість та рішучість допоможуть знайти ресурси.

Лев ♌

Люди, які оточують Вас у соціальному чи робочому контексті, дуже виграють від Вашого внеску – матеріального чи ні. Молодий місяць допоможе Вам прийти до компромісу і сприяти вільній комунікації. Також Вам варто поділитись своїми думками. Це напевно той випадок, коли гра коштує свічок!

Діва ♍

Молодий місяць допоможе Вам переглянути своє ставлення до фінансів у більш здоровому ключі. Також Ви усвідомите, які психологічні обмеження не дозволяють Вам досягати успіху. Як тільки Ви зрозумієте, наскільки легше заробляти і економити без них, Ви вступите на шлях до більш міцного фінансового стану.

Терези ♎

Молодий місяць у Вашому знаку обіцяє новий початок. Зараз чудовий час для того, щоб усе почати з чистого аркуша, особливо якщо Вас не розуміли або ігнорували. Якщо Ви про щось мовчали, зараз саме час представити цю думку у вигідному світлі. Важливо розуміти, що всесвіт чекає від Вас інструкцій – де і що починати наново.

Скорпіон ♏

Молодий місяць буде впливати на Вашу підсвідомість і допомагає розкрити глибинні страхи. Навіть якщо Ви зробили цінні уроки зі своїх випробувань, варто озирнутися на них ще раз і оцінити свіжим поглядом, щоб зрозуміти, наскільки добре Ви тепер контролюєте ситуацію. Звільнення від емоційного вантажу може статися будь-якої миті – і вибираєте цей момент Ви.

Стрілець ♐

Процвітання в соціальному плані залежить від вашої здатності подолати власні страхи. Могло здаватися, що люди дивляться на Вас зверхньо, ​​вважаючи, що Ви не відповідаєте їхнім уявленням. Але сьогодні новий Місяць допоможе Вам повірити в себе та зрівняти шанси. Ви ніколи не були гіршими за інших. Час усвідомити це.

Козоріг ♑

Молодий місяць допоможе Вам прокласти шлях в обраній області. Але заради цього доведеться близько співпрацювати з людиною, від якої Ви воліли триматися подалі. Ви чудово підтримували власну незалежність, але тепер новий Місяць пропонує почати з чистого аркуша. Нехай минуле залишиться у минулому; час діяти тут і зараз.

Водолій ♒

У Вас з’явиться можливість розширити світогляд, але найбільші перепони на шляху Ви зводите собі самі. Яка різниця, що інші думають про Ваші джерела натхнення та інтереси? Новий Місяць дарує шанс почати з чистого аркуша, вийти із зони комфорту, зробити сміливий крок. Це значно цінніше, ніж чиясь думка.

Риби ♓

Чи не час переглянути надто довгий список Ваших зобов’язань? Навіть якщо Ви розумієте, що виграєте, коли все робите наодинці, це як мінімум нечесно. Створивши собі зону комфорту та контролю, Ви позбавляєте себе заслуженого відпочинку. Дозвольте диханню нового Місяця допомогти Вам встановити здоровішу рівновагу і не звалювати на себе непосильну ношу.