Гороскоп на 20 липня 2023 року

Овен ♈

Ви сповнені неймовірної енергії і Вам потрібно знайти спосіб скористатися всім цим ентузіазмом! Нині чудовий час, щоб із головою зануритися в якийсь проєкт або пригоду, в якій братимуть участь багато людей – і що різноманітніший народ, то краще. Ви особливо налаштовані на людей, які дотримуються інших культур, і будете готові багато чого в них перейняти. Сьогодні день святкування, вивчення і відкриттів!

Телець ♉

Хтось захоче сьогодні поділитися з Вами якоюсь історією, тож якщо у Вас з’явиться час, у них буде що Вам розповісти. Проте, сприймайте те, що вони кажуть із часткою скептицизму – пам’ятайте, не все те, що блищить, є золотом. Якщо щось або хтось здається надто гарним, щоб бути правдою, то найімовірніше так і є. Тож насолоджуйтеся цими барвистими розповідями та пікантними чутками, але не вплутуйтеся в те, що не можете собі дозволити, – і в те, що не точно передає Вашу натуру та цілі в житті.

Близнюки ♊

Ви переживаєте за друга або члена сім’ї, але боїтеся щось сказати, бо думаєте, що він почне захищатися? Ви маєте повірити в неї – вона чекає, коли хтось заговорить із нею. Тому проведіть із цією людиною якийсь час сьогодні і поділіться своїми переживаннями. Ви знаєте, що читання нотацій нікуди вас не приведе, тому просто скажіть, що думаєте, і запитайте, чи є їй що сказати з цього приводу. Це найкращий спосіб почати продуктивне спілкування.

Рак ♋

Зараз вся увага буде спрямована на ваші інстинкти турботи про себе. Сьогодні Ви можете стати менш товариським на якийсь час, і це дуже хороша тенденція, прислухатися до своїх власних потреб. Вибачте себе за те, що Ви могли накоїти, і почніть думати про те, чого Ви хочете домогтися – замість того, щоб весь час задаватися питанням, чому все закінчується не так, як Ви цього хотіли. Зараз період роздумів, але це також час зцілення.

Лев ♌

Сьогодні Вам доведеться змиритися з кількома речами, які Вам не дуже подобаються – чи то незручний час зустрічі, чи то божевільна думка співробітника, чи то погана погода. Ви не здатні це контролювати, і чим скоріше ви це усвідомлюєте, тим краще. Не варто переживати через дрібниці, які Ви не в змозі змінити. Зосередьтеся на тому, що Вам подобається і на що Ви можете вплинути – наприклад, на Ваш настрій або найближче оточення.

Діва ♍

Якісь недавні дуже хороші новини змусять Вас поквапитися в досягненні мети, але Вам варто пригальмувати! Зараз не час для поспішних дій і не час лінуватися займатися важливими дрібницями. Ви здатні досягати неймовірних висот, але перш за все Вам потрібно переконатися, що Ви міцно стоїте на ногах. Сплануйте свої подальші дії та дізнайтеся все, що Вам потрібно. Якщо Вашим найбільшим проєктом зараз є організація побачення з кимось, то Вам передусім потрібно дізнатися, чим він чи вона любить займатися.

Терези ♎

Сьогодні Ви проявите неймовірні інтелектуальні здібності і буде практично неможливо знайти когось розумнішого за Вас. Але існують різні типи інтелекту, і ви будете в захваті від того, хто не зможе перевершити вас в одній сфері, але буде на голову вищим в іншій. У Вас з’явиться чудова нагода навчитися чогось у цієї людини, тож будьте відкритим і поводьтеся покірно. У Вашій голові завжди знайдеться місце для нових знань.

Скорпіон ♏

Нещодавні хороші новини розбурхали Вас, але будьте обережні й не дозволяйте своєму натхненню вивести Вас із душевної рівноваги. Не всі розуміють чому Ви в такому прекрасному настрої, і оточуючі можуть відчути себе обділеними, якщо Ви не посвятите їх у свою таємницю. Дайте їм можливість порадіти за Вас! Насолоджуватися миттю це чудово, але переконайтеся, що Ви не забули інших. Вам потрібно контролювати свою поведінку і бути більш товариським.

Стрілець ♐

Більшу частину цього дня ви матимете справу з датами, іменами, адресами та іншими подібними дрібницями. На щастя, Ви зараз дуже зосереджені й у Вас не виникне проблем з організацією та запам’ятовуванням усіх цих деталей у необхідний Вам момент. Зараз чудовий час для планування поїздки або подорожі – Ви зможете впоратися із затримками або зі зміною планів в останню хвилину. Ви залишатиметеся щасливим і водночас бадьорим. Сьогодні Ви будете випромінювати спокій і надійність.

Козоріг ♑

Сьогодні Ваша реакція на деякі шокуючі звістки може здивувати Ваших друзів. Вони не знали, що Ви так до цього ставилися – і Вам потрібно дати їм якийсь час звикнути до цього! Ваші ідеалістичні ідеї переросли в цілком дозрілу філософію, і Вам набридла невизначеність Вашого становища. Для Вас зараз настав момент звільнення і Ви готові зачепити самолюбство деяких оточуючих лише заради того, щоб сказати правду. Ну ж бо, покажіть їм усім!

Водолій ♒

Проблеми з кимось із Вашого кола спілкування або з кимось із членів сім’ї і близько не такі страшні, як Ви гадаєте, тож вище ніс! Ваша уява разом зі страхами створили некоректну версію дійсності. Це занепокоєння визначає, наскільки важлива Вам ця людина – і щойно все знову налагодиться, ваші стосунки стануть кращими, ніж будь-коли.

Риби ♓

Сьогодні Ваше везіння зміниться – і це може статися як у добрий бік, так і в поганий, залежно від того, наскільки позитивним було Ваше життя останнім часом. Але зміни це завжди добре, навіть якщо вони привносять невеликі хмаринки у Ваш сонячний день. Якщо все зміниться в гірший бік, тоді просто розслабтеся. Ви зможете і подолаєте будь-які перешкоди, які виникнуть на Вашому шляху. Ну а якщо все зміниться в кращий бік – насолоджуйтеся! Все те хороше, що Ви зробили в минулому, зараз нарешті Вам воздасться.