Гороскоп на 25 травня

Овен ♈

Вам довелося мати справу з обставинами, які неможливо контролювати. Стало ясно, що доведеться просто почекати. Але тепер нарешті щось підходить до завершення – і багато в чому завдяки тому, що Ви дали цьому спокій. Доведеться трохи змінити пріоритети і зосередитися на тому, чого Ви так чекали.

Телець ♉

Коли проблема сприймається цікавим викликом, ми зустрічаємо її з захопленням. Одна справа – вирішувати проблему похмуро і невдоволено, і зовсім інше – сміливо починати пригоду. Сьогодні перед Вами постане саме такий вибір, і у Вас є всі причини для впевненості.

Близнюки ♊

Ми всі в курсі, що краще мати багато варіантів, ніж не мати їх зовсім. Настрій змінюється, коли ми контролюємо напрямок своєї діяльності. На щастя, Ви зараз в ідеальній позиції для того, щоб оцінити свої варіанти і вибрати ідеальний.

Рак ♋

В одній з областей у Вашому житті питань може виявитися більше, ніж відповідей. Вам потрібен тільки одна відповідь – але через обставини це важко зробити. Бажання знати, що Ви на вірному шляху, абсолютно зрозуміле. Але якщо дивитися на речі з точки зору чистої логіки, Ви починаєте ігнорувати власне серце – насправді саме йому можна і потрібно вірити.

Лев ♌

“Куди йдемо, капітан?” Важко уявити, що Доля ставить таке питання. Але правда в тому, що Ви зараз і справді капітан власної долі! Не бійтеся ставити собі високі цілі і розглядати варіанти, які раніше здавалися непрактичними чи нерозумними. Пора вирушати в плавання!

Діва ♍

Вам потрібно поговорити з конкретною людиною – і кувати залізо, поки гаряче. Дуже вдало буде, якщо вийде все обговорити і вирішити одним махом. Якщо повернутися до теми протягом прийдешніх тижнів, можливі непорозуміння і складності. Краще рано, ніж пізно!

Терези ♎

Розуміти реалії завжди краще, ніж дивитися на ситуацію крізь рожеві окуляри. Сміливий крок уже подарував Вам відсутні факти, але зараз потрібен новий акт сміливості, щоб поглянути на речі свіжим поглядом. Це не тільки зміцнить вже зайняте Вами положення, але і допоможе взяти нову висоту.

Скорпіон ♏

Мінус на мінус дає плюс – так нас вчили в школі. З іншого боку, ми знаємо, що погане на погане доброго не дасть. Вам вирішувати, як реагувати на певні обставини і певну людину. Швидше за все, захочеться відплатити тією ж монетою. Але хоча реакція з Вашого боку потрібна, нехай краще вона буде співчутливою.

Стрілець ♐

Зараз шукати відповіді в інтернеті – заняття куди більш продуктивне, ніж всього кілька років тому. Шукати щось онлайн – все одно що дивитися кілька новинних каналів одночасно. Отримавши схожі відповіді з різних джерел, ми можемо бути цілком упевнені, що з ними усе гаразд. Але не розкидайте невід занадто широко. Можливо, Вам потрібно всього лиш заглянути всередину себе.

Козоріг ♑

Як відомо, щоб домогтися успіху, треба вірити, що ми його гідні. Це не означає, що треба розслабитися і чекати, що протягом принесе нас куди треба. Але наші зусилля часто залежать від нашої впевненості. Ви вірно вважаєте, що досягнете успіху в обраній сфері – але для цього потрібно постаратися. Не підведіть себе!

Водолій ♒

“Не будіть сплячого собаку”. Так кажуть, тому що собака, прокинувшись, може вкусити. Але можна зробити щось таке, що собака почує сама, проасоціює з частуванням або прогулянкою – і прокинеться в чудовому настрої. Зовсім інша історія! Якщо Ви вносите зміни у звичний плин речей у Вашому світі, це будуть зміни на краще.

Риби ♓

Не попадіться в пастку “запасних планів”! Мати один такий план на випадок чого – розумно. Але коли у Вас є запасний план на запасний план, це вже перебір. Якщо Ви дуже намагаєтеся скрізь підкласти соломки, можливо, розумніше попрацювати з власною упевненістю в собі. Адже у Вас є всі причини вірити в себе!