Гороскоп на 12 грудня

Овен ♈

Зараз ідеальний момент для відкриття професійних перспектив. Але може виявитися, що Вам не потрібно занадто старатися, щоб справити потрібне враження на людей. Ви випромінюєте таку надійність, що будь-хто відразу зрозуміє — Вам можна довіряти. Просто будьте собою, а все інше додасться.

Телець ♉

Всесвіт посилить Ваше прагнення допомогти і підтримати. Вам є що порадити ближнього – зокрема, Ви зможете запропонувати більш гнучкий підхід до проблеми. Тельцю як нікому іншому відомо, що таке впертість, і саме Ви допоможете другові вирватися з його влади.

Близнюки ♊

Якщо Ви давно не витає в хмарах, сьогодні зірки запрошують Вас зайнятися саме цим. Ваша творча жилка проявить себе і в багатьох сферах реального життя. Занурення в світ фантазій виявиться дуже продуктивним, а тому не вважайте, що витрачаєте час даремно. У Ваших мрій є мета і сенс.

Рак ♋

Близькі люди підтримають Вас в прагненні до досконалості, але не чекайте, що вони зроблять це без підказки. Проявіть ініціативу. Розділяйте і перемагайте — саме така стратегія виявиться найбільш продуктивною, але доведеться трохи опустити планку. Втім, все одно результат Вас дуже порадує.

Лев ♌

Чуттєвість часто асоціюється виключно з сексом, і дуже даремно. Задіявши п’ять почуттів у звичайному житті, ми можемо поринути у світ комфорту і звільнення, отримати новий досвід. І Вам зовсім не обов’язково доведеться заради цього роздягатися.

Діва ♍

Чи готові вийти із зони комфорту і пуститися на пошуки пригод? Це можна робити не поодинці, але так чи інакше сьогодні з Вами трапиться прилив адреналіну і ентузіазму. Сміливий крок у новому напрямку може змінити Ваше життя в цілому. Якщо Вас тягне на незвідану територію, не опирайтесь цьому бажанню.

Терези ♎

Венера впливає на сферу дому, сім’ї, коренів, даруючи шанс побудувати міцний тил. Перша виплата за нове житло, початок спільного життя, старт ремонту – всі ці зміни, як не дивно, лише додадуть стабільності. Слухайте голос серця – воно підкаже, як створити комфортне середовище на роки вперед.

Скорпіон ♏

Ви будете бажаним компаньйоном для будь-якої людини. Спілкування з різними людьми допоможе дивитися на речі ширше і не замикатися в собі. Ви привабливі як ніколи: готові уважно слухати, але можете і висловити власну думку.

Стрілець ♐

Бачу мету — не бачу перешкод! Але якщо Ви розглянули десь фінансовий потенціал, знайте, що його втілення в життя може зажадати часу. Довіртеся інтуїції і вірте в себе, тоді все неодмінно вийде. Новаторський підхід – Ваш квиток до успіху. Не дозволяйте сумнівам стримувати Вас!

Козоріг ♑

Венера у Вашому знаку подарує Вам надзвичайну привабливість. І переконливість. Якщо Вам потрібна підтримка, саме час попросити про неї. Ви здивуєтеся тому, як сильно інші готові постаратися заради Вас. Не вважайте, що просите занадто багато або занадто мало. Не мовчіть, інакше так і не дізнаєтеся, на що здатні люди.

Водолій ♒

Ви відчуєте особливу впевненість у собі й готовність ризикнути. Але ризик — справа не тільки благородна, але і клопітка. Доведеться розпрощатися з зоною комфорту і вступити в невідомість. Так чи інакше, довіртеся власному серцю. Час змін настав — і якраз тоді, коли було потрібно.

Риби ♓

Спільні починання приведуть Вас до людей не менш творчих, ніж Ви самі. Чіпляючись за незалежність, не забувайте про плюси співпраці. Робота в тандемі з іншими допоможе досягти стабільності, яка інакше далася б Вам дуже важко. Як відомо, одна голова — добре, а дві — краще. Вас чекають великі справи!