Гороскоп на 26 травня

Овен ♈

Повний місяць і затемнення Місяця допоможуть побачити важливі цілі в перспективі і новому світлі. Дозвольте Місяцю розкрити нові аспекти Ваших самих амбітних планів, досі прихованих. Якщо напрямок, в якому рухається Ваша доля, Вас не влаштовував, то тепер все зміниться в кращу сторону.

Телець ♉

Повний місяць і затемнення Місяця виведуть на перший план права, борги і володіння, і стане ясно, від якого багажу – фізичного або психологічного – Вам слід позбутися. Пора відкрити і визнати те, що принесли Вам довіру і зусилля інших людей. Усвідомте те, чим володієте в матеріальному сенсі. Також, можливо, настав час позбутися від якогось емоційного тягаря.

Близнюки ♊

Повний місяць і затемнення Місяця закликають Вас по-новому оцінити відносини у Вашому житті. У новому світлі постануть контракти і домовленості. Також Місяць зробить явним як мінімум одну таємну справу. Готуйтеся – Ви дізнаєтеся приховані почуття і наміри людей.

Рак ♋

Якщо Ви щось запустили в питаннях роботи, здоров’я, добробуту взагалі, то Повний місяць і затемнення Місяця виведуть ці речі на перший план. Також стане ясно, як важливі зусилля, спрямовані на поліпшення Вашого стану і положення. Подумуєте позбутися шкідливої ​​звички? Зараз для цього саме час.

Лев ♌

Повний місяць і затемнення Місяця сьогодні прагнуть принести в Ваше життя більше веселощів та комфорту. Але також це буде час потужних емоцій, які, якщо Ви тримали їх в собі, тепер вийдуть назовні. Якщо останнім часом якийсь творчий проєкт вимагав багато часу і зусиль, Ви нарешті побачите результати своєї праці.

Діва ♍

Повний місяць і затемнення Місяця вплинуть на Ваші емоційні основи, вивівши на перший план пригнічені і приховані переживання. Також стане ясно, що Вам пора змістити фокус – можливо, терміново – на домашню або сімейну справу. Вам дійсно потрібно зайнятися будинком і рідними після того, як Ваша увага була віддана іншим питанням!

Терези ♎

Повний місяць і затемнення Місяця закликають Вас уважніше поглянути на зміни навколо. Щось зовсім поруч змінюється, і Вам доведеться з цим рахуватися. Місяць також впливає на сферу комунікації. Нова інформація, отримана вербально або електронними засобами, може стати для Вас одкровенням.

Скорпіон ♏

Повний місяць і затемнення Місяця вплинуть в першу чергу на Ваші цінності та цінні речі. Може йтися про необхідність переглянути бюджет – а може, про закриття фінансового питання або боргу. Так чи інакше, Місяць закликає Вас подумати, як перестати жити “від платні до платні”!

Стрілець ♐

Повний місяць і затемнення Місяця допоможуть Вам краще пізнати самих себе, поглянути на себе в новому світлі, зрозуміти, куди рухається Ваше життя. Інший погляд на власні цілі допоможе зрозуміти, що складається добре, а від чого просто пора відмовитися. Можете бути впевнені, що звільнення від зайвого вантажу піде Вам на користь.

Козоріг ♑

Повний місяць і затемнення Місяця впливають на Вас не так прямо, як на інші знаки, але вплив цей буде прихованим і потужним. Багато що з того, що приховано в Вашій свідомості і не дає Вам рухатися вперед, стане явним. Нехай Вас не турбує те, що приховані страхи і тривоги вимагають уваги. Прийшов час покінчити з ними і рухатися далі. Прислухайтеся до своїх снів.

Водолій ♒

Повний місяць і затемнення Місяця відкриють правду – на багатьох рівнях. Зараз у фокусі опиниться дружба – з кимось із друзів Ви зблизитеся, інші відійду в тінь. Емоції будуть особливо гострими, всі конфлікти і сварки – особливо гучними. Вам вирішувати, наскільки включатися в ці драматичні події.

Риби ♓

“Ким ти хочеш стати?” Інші ставлять нам це питання в дитинстві, але зараз Ви ставите його собі. Можливо, Ви знайшли певне визнання – а може, у Вашій кар’єрі завершилася чергова глава. Для Вас стане важливіше прокидатися вранці і робити тільки те, що Ви правда хочете робити – і чому б і ні?