Гороскоп на 25 травня

Овен ♈

У людей є якийсь “етичний компас”, який веде нас у напрямку вірних вчинків. Також у нас є внутрішній компас, який бере те, що бачать наші очі, і питає думки нашого серця. Зараз вірним вибором буде робити те, що воно підкаже. Невблаганна логіка не принесе користі.

Телець ♉

“Тобі легко говорити”. Такі слова означають, що співрозмовник взагалі не розуміє реалій того, про що йде мова. Але також подібними фразами ми захищаємося від незручної правди. Зауваження, звернене в Вашу сторону, цілком продумане і дуже правдиве. Не вважайте, що до Вас проявляють поблажливість.

Близнюки ♊

Виноградники, винокурні, пивоварні – все це місця, де добре знають цінність часу. Вино, пиво і міцний алкоголь відмінної якості не терплять поспіху. Але Ви досить довго чекали. Якщо серце підказує: “Пора!” – значить, і правда пора починати діяти.

Рак ♋

Люди деколи не шкодують про те, що не послухалися чиєїсь поради. Проігнорувавши її, ми хочемо спробувати свій варіант – нехай і провальний. І тільки потім повертаємося до того, що нам говорили з самого початку! Але сьогодні побережіть сили і послухайте, що Вам кажуть досвідчені люди.

Лев ♌

У кожного свої очікування від лідерів. Багатьом підходить людина з безсумнівним авторитетом і досвідом в обраній сфері. Але є і лідери, які вимагають слухатися, але не брати з них приклад. Ось їм уподібнюватися безумовно не варто. Це не в Ваших і не в чиїх інтересах.

Діва ♍

Деякі люди сплять і бачать, як би сісти іншому на шию. Але це не привід не пропонувати допомогу! Не страшно, якщо хтось захоче більше. У Ваших силах контролювати, як багато Ви готові віддати іншому. Зате Ви виграєте від репутації розумної і корисної людини!

Терези ♎

Що це взагалі значить – “задобрювати”? Картинка малюється сумнівна, хоча йдеться лише про те, щоб підлеститися, похвалити. Часто низинні мотиви “задобрювача” абсолютно очевидні. Вам важливо зрозуміти, що хитромудра тактика зараз виявиться менш ефективною, ніж пряме і чесне прохання допомогти.

Скорпіон ♏

Люди тягнуться до Вас не тому, що не знайшли нічого кращого. Якщо Ви – типовий представник свого знака, їм для цього потрібно зібрати в кулак всю мужність! Люди можуть шукати у Вас легкості, мудрості, підтримки, але так чи інакше, всім щедро діліться. Вам це нічого не коштує, зате інші будуть вдячні.

Стрілець ♐

Разом веселіше! І ефективніше. Кидати курити, худнути, тренуватися – будь-яке починання в тандемі з кимось стає цікавішим і приносить кращий результат. Знайдіть собі компанію і прийміть виклик разом. Виграєте обидва!

Козоріг ♑

День принесе шанс відчути себе краще і тілом, і душею. Якщо Ви подумували про те, щоб змінити режим харчування або спосіб життя, зараз саме час. Вам не доведеться надто напружуватися. Навіть невелике зусилля дасть ефект доміно. Головне – почати і не припиняти!

Водолій ♒

Стратегія, яка виявилася корисною для іншої людини в минулому, згодиться і Вам зараз. Зайшовши в глухий кут, подивіться, як вийшли з подібної ситуації інші. Їхній досвід виявиться для Вас дуже корисним.

Риби ♓

Найкращі розмови – ті, де на рівних беруть участь обидві сторони. Ми не проти послухати іншого, якщо потім можливість висловитися буде дана нам. Намагайтеся не перетягувати ковдру на себе. Говоріть те, що хочете сказати, але відміряними порціями. І звичайно ж, слухайте!