Гороскоп на 3 квітня

Овен ♈

Чи перетвориться муха в слона в стосунках з конкретною людиною, залежить від установок і реакції обох сторін. Але не думайте, що левова частка відповідальності лежить на Вас. Зіграйте свою партію і передайте ініціативу далі. Зосередьтеся на речах творчих і надихаючих і не морочте собі поки голову цією проблемою. Повернетеся до неї пізніше.

Телець ♉

Якщо здається, що інтуїція допоможе докопатися до істини, – Вам не здається. Може, Ви й не отримаєте ніякого готового рішення, але бажання шукати та досліджувати занадто сильне в Вас. Знайшовши навіть найкрихітніший шматочок інформації, Ви відчуєте потребу знаходити ще й ще.

Близнюки ♊

Фінансова ситуація Вас абсолютно не радує. Ви досить чітко розумієте, чого хочете, але один погляд на банківський рахунок – і історія закінчується, не розпочавшись. Не опускайте рук, а краще подумайте, як зміцнити своє фінансове становище. Перший крок – придумати, як почати втілювати свої плани, витративши мінімум або взагалі не витративши ні копійки.

Рак ♋

У Вас є значний список справ і велике бажання розправитися з ним скоріше. Але які б не були важливі справи, не менш важливо пам’ятати про друзів і близьких, яким теж потрібна Ваша увага. Ви дуже віддані, але важливо вміти балансувати різні лояльності.

Лев ♌

Якщо Ви відчуваєте протиріччя між прагненнями своєї голови та бажаннями свого серця, з цим потрібно щось робити. Але також дуже важливо не давати старим забобонам затьмарювати від Вас реальність. Ймовірно, Ви звикли бачити її тим чи іншим чином, але зараз пора відкрити свій розум новим можливостям і побачити картину цілком. Це стане невід’ємною частиною вашого майбутнього.

Діва ♍

Власні заповітні мрії абсолютно Вам зрозумілі і ясні. Але як же важко донести їх навіть до близьких людей! Той факт, що потрібно стільки пояснень, означає, що пропоноване Вами просто унікальне. Ви створюєте нову реальність, яка ідеально Вам підходить. Тримайтеся за те, що зручно Вам. Люди, які дійсно готові Вас підтримати, прикладуться.

Терези ♎

Той факт, що Ви та інша людина не цілком знаходите спільну мову, – це пів біди. Проблеми почнуться, якщо кожен буде пристрасно відстоювати свою думку: сум’яття породжує гнів, і весь комунікативний прогрес летить під три чорти. Поки не полетіли важкі предмети, послухайте, що кажуть інші люди.

Скорпіон ♏

Ви, звісно ж, шукаєте якийсь глибинний сенс у подіях, які зараз розгортаються. Але важливо не бачити тільки те, що хочете, і трактувати все тільки так, як Вам подобається. Чим реальніше Ви дивіться на речі, тим менший ризик прийняти не інформоване рішення. Навіщо Вам ці проблеми?

Стрілець ♐

Навіть якщо Вам зовсім не хочеться вислуховувати чужі думки з конкретного питання, приготуйтеся їх слухати. Взаємодія з людьми може бути ускладнена тим, що занадто багато ідей роїться в Вашій власній голові. Шукайте точки дотику, щоб знайти спільну мову з людьми. Як тільки буде “контакт”, складнощів помітно зменшиться.

Козоріг ♑

Напевно, Вам вже неабияк набридло слово “відповідальність”. На жаль, сьогодні знову виникне ситуація, в якій доведеться розділити з кимось ношу роботи. Вірте, що Ваш партнер впорається зі своєю половиною не гірше Вас. Вам не доведеться підставляти йому або їй плече.

Водолій ♒

Ви з подивом виявите, що справа, яка складалася легко і гладко, сьогодні може стати джерелом проблем. Доведеться думати на ходу, займатися залаштунковими інтригами, згадувати давно забуті вміння. Головні Ваші союзники – гнучкість, широкий кругозір, а також впевненість у тому, що Ви здатні гідно впоратися з будь-якою несподіванкою.

Риби ♓

В озвучуванні своїх бажань і потреб не стримуйтеся. Ви знаєте, де і в чому Вам потрібна підтримка від іншої людини, але між Вами та близькими стоїть перепона у вигляді грошей. Звертайтеся до них тільки в тому випадку, якщо вичерпали всі інші варіанти. Грошові справи, розпочаті сьогодні, в майбутньому можуть стати джерелом конфлікту.