Як знаки Зодіаку реагують на зраду

Пробачити зраду коханої людини здатен не кожен. Однак деякі представники зодіакального кола навчилися реагувати на зраду менш бурхливо. Пропонуємо вам дізнатися, як знаки Зодіаку ставляться до зради коханого, і які емоції вони відчувають в цей момент.

Неможливо описати словами, що відчуває людина, дізнавшись про зраду свого партнера. Біль, гнів, розчарування — це лише найменше, що переживає людина в момент зради. Здавалося б, пробачити зраду коханої людини неможливо, але деякі знаки Зодіаку навчилися робити це. Сучасна астрологія може пояснити не тільки вчинки людей, але і нашу поведінку в певних ситуаціях. За допомогою гороскопу ви зможете дізнатися, як реагують на зраду різні представники зодіакального кола.

Овен

Попри те, що Овни — імпульсивні представники вогненної стихії, спочатку на невірність партнера вони реагують пасивно. У перші хвилини вони навряд чи зможуть повністю зрозуміти, що сталося, тому не зможуть прийняти зважене рішення. Після усвідомлення того, що сталося, буде скандал і з’ясування відносин, але це не означає, що за гучним конфліктом настане розставання. Спочатку Овни захочуть витримати паузу, подумати про події, і тільки тоді внесуть свій вердикт.

Телець

Як правило, Тельці обережні і вперті. Протягом довгого часу вони не захочуть вірити в те, що їх обманюють, навіть якщо побачать зраду своїми очима. Після довгих годин усвідомлення вони прийдуть до висновку, що життя поруч зі зрадником не принесе їм нічого позитивного, і в цьому випадку їм буде не складно розлучитися з невірним партнером. Тельців дуже довго будуть мучити спогади про зраду коханої людини, через що може виникнути недовіра до всіх представників протилежної статі.

Близнюки

Як будь-який інший знак Зодіаку, Близнюки засмутяться, дізнавшись про зраду коханої людини. Однак їхні страждання не будуть довгими: вже скоро вони почнуть надавати знаки уваги протилежній статі. Насправді це всього лише спосіб відволіктися, але Близнюки вважають, що забути невірного партнера можна лише з допомогою нового захоплення. Незабаром вони зрозуміють, що їх оточує чимало привабливих шанувальників, і тоді спогади про невдалі стосунки назавжди покинуть їх.

Рак

Новина про зраду здатна зруйнувати життя Раку. Представники цього знака хапаються за серце, падають в непритомність, погрожують вчинити самогубство і роблять все, щоб присоромити зрадника. Вони можуть написати прощального листа своїм близьким і детально описати свій біль. Про нещастя Рака дізнається все його оточення, адже цей знак Зодіаку зробить все, щоб принизити невірного партнера. Через довгий час вони зможуть змиритися зі зрадою, але знайти нову любов їм вдасться ще дуже нескоро.

Лев

Гордий Лев ніколи не пробачить зраду, а дізнавшись про неї, він впаде в таку лють, що невірний партнер багато разів пошкодує, що зважився на такий мерзенний вчинок. Лев буде мститися, і помста його буде жахливою. Він буде розпускати брудні чутки про свою другу половинку і, можливо, навіть викладе особисті фотографії партнера на публічний огляд. Насправді подібна поведінка лише свідчить про те, що Леву дуже складно пережити зраду коханої людини.

Діва

Дізнавшись про зраду коханої людини, Діва не буде влаштовувати скандали і битися в істериці. Найімовірніше, вона виставить партнера за двері разом з речами і назавжди викреслить його зі свого життя. Навіть якщо представник цього знака Зодіаку буде відчувати нестерпний біль, близькі люди ніколи не дізнаються про це. Діви вміють вчитися на своїх помилках і здатні винести урок навіть з неприємної ситуації. Швидше за все, зрада лише навчить їх уважності та обережності, і вже скоро вони назавжди закриють цю сторінку свого життя.

Терези

Терези не відносяться до найбільш вірних і відданих знаків Зодіаку, тому зрада партнера не сильно засмутить їх. У випадку зради цей знак Зодіаку завжди знайде вихід з ситуації, і замість того, щоб плакати і сумувати, він відправиться на пошуки швидкоплинного роману. Попри веселий спосіб життя, Терези прагнуть до серйозних стосунків, тому вони ніколи не перебувають в самотності довгий час. Вже незабаром після зради вони спробують знайти другу половинку і знову повірять в існування щирої взаємної любові.

Скорпіон

Скорпіони дуже ревниві. Одна думка про зраду партнера викликає у них гнів. Попри те, що представники цього знака Зодіаку не відрізняються вірністю, зі зрадою партнера вони не зможуть змиритися. Якщо Скорпіону зрадили, він буде мститися, і спогади про це ще довго будуть мучити його. Однак його страждань ви не побачите, оскільки свої почуття він буде приховувати під маскою байдужості. Протягом довгого часу Скорпіон буде заводити нічого не значущі романи, а потім усвідомлює, що пора забути про зраду і почати жити заново.

Стрілець

Стрільці не люблять скандалів і намагаються уникати розмов на підвищених тонах, саме тому новина про зраду не викличе у них бурхливих емоцій. Швидше за все, на якийсь час вони замкнуться в собі, будуть уникати спілкування з оточуючими і всіма способами намагаються забути про зраду. Можливо, в тому, що трапилося, вони почнуть звинувачувати себе і своє байдуже ставлення до коханої людини, тому скоро зможуть забути про невірність партнера і пробачать його.

Козоріг

Козороги не звикли піддаватися емоціям і, запідозривши, що кохана людина їм зраджує, захочуть для початку упевнитися в цьому. Коли всі їхні здогади підтвердяться, вони не накинуться на кохану людину з кулаками — вони вирушать за порадою до близького друга або психолога. Час і підтримка близьких людей допоможуть Козорогам впоратися з думками про зраду, але пробачити невірному вони вже ніколи не зможуть.

Водолій

Зрада змусить Водолія переживати і ненавидіти всіх представників протилежної статі. Однак, попри це, вони не впадуть у депресію і не будуть мстити своєму партнерові. Швидше за все, вони розлучаться з ним відразу ж, як тільки до них дійдуть чутки про зраду, оскільки витрачати час і перевіряти їхню правдивість вони не будуть. Після довгої та ефективної роботи над собою Водолії зможуть приступити до пошуків нового кохання.

Риби

Риби ніколи не зрадять своїй коханій людині і не потерплять зради з її боку. Якщо представники цього знака Зодіаку дізнаються про зраду, то навіть близькі люди не зможуть їх заспокоїти. Вони не будуть приховувати свої емоції, і навіть якщо постараються, то не зможуть це зробити. Біль від невдалого роману порушить їхню звичну гармонію і буде відволікати Риб від повсякденних справ. Вони довго будуть перебувати в депресії, але одного разу зможуть знову повірити у справжнє кохання.

Оригінал