Гороскоп на 22 травня

Овен ♈

Не сумнівайтеся в собі, щоб не звести нанівець свої успіхи. Є ризик, що в ситуації, де треба сказати “так”, Ви скажете “ні” і неприємно здивуйте тих, хто на Вас розраховує. Важливо розуміти, що інші вірять в Вас, можливо, навіть більше, ніж Ви вірите в себе.

Телець ♉

Сміх – ось що нерідко ламає лід між людьми. Ви сьогодні зможете розвіяти напруження, що літає в повітрі. Легкість, яку Ви принесете в спілкування, буде щирою. Її оцінять з гідністю.

Близнюки ♊

Пора згадати, що ніхто не може задовольнити всіх. Здається, що десятки людей тягнуть Вас на всі боки, вимагаючи уваги. Доведеться робити важкий вибір. Але дуже важливо не забути поставити свої потреби на перше місце – і не відчувати з цього приводу ніякої провини. Це наведе багатьох на правильні думки.

Рак ♋

Активне спілкування і наведення професійних мостів обіцяє дивовижні і корисні знайомства. Але також в них таїться урок щодо Ваших стосунків з іншими. Баланс вхідної та вихідної інформації передбачає, що потрібно не тільки говорити, але й слухати. Саме слухаючи Ви зможете завоювати чужу довіру.

Лев ♌

Якщо Ви давно і ретельно обмірковуєте, як би підвищити свій дохід, то зараз Ваші ідеї почнуть набувати конкретних обрисів. Але навіть самі захопливі і бажані зміни вимагають притирання. Можливо, зміни в грошовій сфері зажадають більше простору – в самому прямому сенсі, фізичного.

Діва ♍

Коли “є контакт з іншою людиною, то це стає зрозуміло відразу. Щось подібне станеться у Вас сьогодні. Якщо спілкування з кимось складається ну дуже добре, це – вірний знак, що ця людина відіграє у Вашому житті важливу роль. Будьте відкриті і намагайтеся налагоджувати зв’язки з іншими.

Терези ♎

Тільки звільнившись від вантажу емоцій, Ви зрозумієте, яким він був важким. Те, що заважало, нарешті зникне, і Вам стане легко. Намагайтеся у всьому шукати позитив. Нова робота, будинок, відносини – не вважайте помилки в цих сферах приводом для жалю. Вони стали цінним уроком; тепер прийшов час рухатися далі.

Скорпіон ♏

Швидше за все, Ви не докладаєте особливих зусиль, щоб приховати свою щиру і правдиву думку по обраному питанню. Ваша готовність говорити правду зараз може бути і корисною, і проблемною. Але майте на увазі, що людина, яка просить у Вас “чесної оцінки”, насправді може бути до неї не готова.

Стрілець ♐

На домашньому або сімейному терені відбувається якийсь рух, який може мати більш далекосяжні наслідки, ніж здається спочатку. Пора трохи відволіктися від роботи. Так, кар’єра – це важливо, але прямо зараз справи сімейні виявляться дещо важливішими.

Козоріг ♑

Ви як ніхто розумієте, чому важливо поставати перед людьми в максимально вигідному світлі. Справа тут зовсім не в марнославстві. Часто успіх залежить від того гарного враження, яке ми виробляємо. Але прямо зараз не варто занадто загострюватися на цьому питанні. В остаточному підсумку люди шукають і цінують людей – і Вас теж оцінять в тому вигляді, в якому Ви є.

Водолій ♒

Якщо зараз Вами володіють сильні емоції, зробіть з них джерело натхнення. З іншого боку, не приймайте жодних далекосяжних рішень під впливом почуттів. Краще чесно оцініть, у чому проявляється Ваш ентузіазм і що вселяє побоювання. Це стане першим кроком до того, щоб звільнитися від чужого впливу і тиску.

Риби ♓

Потужна уява вплине на те, в якому світлі Ви постанете перед людьми сьогодні. Так, Ви маєте повне право здійснювати радикальні вчинки. Але навіть якщо зміна іміджу – тимчасове рішення, Вам сподобається новий образ. Якщо Вам приємно відрізнятися від натовпу – ризикніть!