Ці знаки Зодіаку думають, що вони завжди праві

«Або по-моєму, або ніяк!» – таке життєве кредо цих семи зодіакальних знаків, більшою чи меншою мірою. Немає нічого неприємнішого, ніж людина, яка думає, що вона завжди і у всьому права. Вона вперто наполягає на своєму, навіть коли її вже завалили спростовуючими і переконливими фактами. Подивіться опис цих знаків, щоб зрозуміти, чому вони діють таким чином.

Овен

Цей знак не відступить ні за що і ніколи, навіть коли йому самому вже більш ніж зрозуміло, що він помиляється. Не дочекаєтеся, Овен не здасться. Хоча деякі вперті знаки зодіаку можуть поступитися після колосального зовнішнього тиску, але тільки не Овен. Легше дати йому спокій – хай він залишається наодинці зі своєю власною точкою зору.

Телець

Нездорово впертий характер змушує Тельця думати, що він незмінно правий. Однак у нього все ж присутній здоровий глузд, і в рідкісних випадках Телець навіть здатний визнати, що помиляється, але після того, як йому надано безперечні і очевидні факти. Або додаткові факти, що підтверджують первинні факти. Тельці дуже наполегливі, щоб так просто відступити.

Близнюки

Близнюки – це двоголовий монстр. Їхня проблема тільки в подвійності особистості, коли один Близнюк упевнений, що він правий, а другий Близнюк помітно коливається. Причому перший може заглушити голос другого. Якщо справа дійде до битви за правоту, то полководцем буде однозначно перший Близнюк. Просто він завжди приймає бажане за дійсне.

Рак

Причина, по якій Рак впевнений у власній правоті, – це його надмірна чутливість, що не дозволяє йому визнавати свої помилки. Адже якщо він їх визнає, то доведеться довго вибачатися і посипати голову попелом. Для Рака це вже занадто. Тому йому легше думати, що правий саме він, щоб не опинитися в центрі уваги, зізнавшись у тому, що він десь і в чомусь помилився.

Лев

Гордість! Саме вона змушує Лева вважати себе носієм єдино правильної думки. Хоча в принципі це якість швидше називається гординею. Давайте все ж віддамо Леву належне: він здатний визнати свою неправоту вдома, на самоті, вночі, в темряві, під ковдрою. В реальності ж ви ніколи не побачите, як Лев підіймає руки і вигукує: «Здаюся! Ти переміг! Я не правий!»

Терези

Хоча Терези не відрізняються надмірною впертістю, їм все ж притаманна ця прикра риса характеру, і її варто сприймати дуже серйозно. Чому? Тому що для Терезів це швидше гра, ніж що-небудь інше. Їхня любов до маніпулювання у різних ситуаціях – це те, що змушує Терезів діяти, як вони вважають за потрібне, і при цьому бути переконаними у своїй правоті.

Риби

Риби, можливо, не стоять на смерть у своїй думці, як Овни чи Леви, але вони будуть зі шкіри геть лізти, щоб довести свою точку зору. І це не через упертість або гординю. Риби іноді таким чином привертають до себе увагу. Часом їм здається, що їх недостатньо чують або помічають, і тоді вони починають упиратися в якихось питаннях просто всім на зло.

Оригінал