Інтригуючий знак Зодіаку: холодний, розумний і з багатою уявою

Представники цього знака проникливі, здатні дивитися на ситуацію з різних боків, що робить їх людьми, які чудово вирішують проблеми. Ми говоримо про Водолія.

Водолії залишають про себе двояке враження: з одного боку, вони здаються сором’язливими і спокійними, а з іншого – можуть бути людьми ексцентричними й енергійними. В обох випадках вони проявляють себе інтелектуалами, які люблять допомагати іншим людям.

Представники цього знака проникливі, позбавлені упереджень, здатні дивитися на ситуацію з різних боків, що робить їх людьми, які чудово вирішують проблеми. Незважаючи на те, що Водолії люблять “купатися” в навколишній енергії, вони нерідко відчувають потребу побути в тиші, щоб відновити свій енергетичний баланс.

Ключове слово для цього знака – “уява”. Люди, народжені під знаком Водолія, бачать світ, повний можливостей, навіть коли здається, що їх немає. Вони використовують свій розум у всіх ситуаціях, коли їм тільки надається шанс. За відсутності розумової стимуляції Водолію стає нудно.

Під впливом правлячої планети Урана Водолії можуть проявляти необачність, запальність і агресію. Але одночасно з цим Уран так само наділяє Водоліїв провидницьким талантом, здатністю зазирати в майбутнє і точно знати, чим вони займатимуться через п’ять-десять років.

Уран дає представникам цього знака силу, що дає змогу швидко й легко здійснювати великі перетворення, тому вони здобувають популярність як прогресивні мислителі та гуманісти.

Проблемними частинами тіла для Водолія є суглоби і кровообіг, здоров’ю яких народженим під цим знаком астрологи рекомендують приділяти особливу увагу.

Оригінал