6 знаків Зодіаку, які занадто поспішають у стосунках

Напевно, немає такої людини, яка б не хотіла знайти в житті свою другу половину, вірного і надійного компаньйона та однодумця. Однак деякі знаки зодіаку так поспішають до цієї мети, що схильні прискорювати розвиток стосунків, забуваючи про те, що це все ж таки вулиця з двостороннім рухом, і квапити події нерозумно і непродуктивно. Хто ж із них вирізняється підвищеною швидкістю та імпульсивною поведінкою?

Овен

Овен занадто хоче керувати і контролювати. Він вимагає, щоб усе розвивалося тільки за його планом, а його шлях – це швидкісне шосе, яким потрібно стрімко летіти. Овен не зважає на інтереси партнера, оскільки впевнений, що його бачення стосунків набагато краще, а значить керувати всім буде тільки він. На жаль, така тактика в багатьох випадках веде до провалу.

Рак

Домосід Рак жадає швидко і безпечно рухатися вперед, щоб стабілізувати стосунки і зробити їх надійними і довгостроковими. Він пропонуватиме партнеру гроші, їжу, дах над головою – все що завгодно, аби зацікавити і міцно прив’язати. Щойно ви піддастеся Раку, ви відразу ж стаєте частиною “вічного партнерства” – саме так він бачить будь-які стосунки.

Лев

Так, цей вогненний знак може завдавати занепокоєння. З Левом ви отримаєте не тільки стосунки, що стрімко розвиваються і якими ви не зможете керувати, а й ще й дуже владного і домінуючого партнера. Його тиск насправді дуже дратує. Лев не просто хоче, щоб ви погоджувалися з кожним його рішенням, але ще й постійно визнавали, що він набагато кращий, ніж будь-хто інший.

Діва

Діва знає, чого вона хоче, і вона впевнена, що єдиний спосіб отримати жаданий об’єкт – це вимагати його. І якщо Діва недостатньо хоробра, щоб вимагати, тоді вона буде пасивно-агресивно примушувати обранця стати частиною її життя, просто тому, що вона так бажає. Цей знак дуже не любить залишатися один. Тільки проблема полягає в тому, що бути у стосунках із Дівою вельми нелегко.

Скорпіон

Скорпіон славиться своєю ощадливістю і жорстокістю, і він, на жаль, залучає цю ж енергію для того, щоб роздобути партнера й утримати його назавжди. Коли Скорпіон хоче, щоб ви увійшли в його життя, він поводитиметься ідеально й демонструватиме свої найкращі якості, одночасно прискорюючи події та чинячи на вас тиск. Розмірений темп і стриманість у стосунках Скорпіону зовсім не притаманні.

Стрілець

Стрілець – не сім’янин по суті своїй, і в стосунках він надовго не затримується через власну мінливість і поверховість у цій сфері життя. Однак розвивати знайомство він воліє швидко і бурхливо, та так, щоб його обранець і озирнутися не встиг, як він уже в тенетах Стрільця. Проте цей знак любить свою свободу більше, ніж будь-що інше, і в один прекрасний момент зникає так само швидко, як і з’явився.

Оригінал