Всі інтимні секрети всіх знаків Зодіаку – Неймовірно влучні спостереження

Астрологи часто розповідають про сумісність різних знаків Зодіаку. Але ми віримо, що правильний «ключик» можна підібрати до будь-якого серця. Ось інструкції для всіх знаків Зодіаку.

Зміст

Овен

Жінки-Овни люблять сильно і по-справжньому. Вони завжди ставлять любов на перше місце. Коли вони закохуються, то, принаймні перший час, готові присвячувати цьому все своє життя і весь свій час. У закоханої жінки, народженої під цим знаком, відносини завжди розвиваються інтенсивно. Але з іншого боку, саме Овнам найпростіше обходитися тривалий час без чоловіків. Звичайно, вони теж з плоті та кісток, і теж хочуть для себе найкращого, але при цьому вони вміють насолоджуватися свободою і незалежністю. Просто вони завжди прагнуть лише найкращого. «Краще ні з ким не бути, ніж з ким попало», – це про Овнів.

У суперечці за Овном завжди має залишитися останнє слово. Зате люди, народжені під цим знаком, завжди беруть відповідальність на себе і знають, як подбати про себе самостійно. В цьому і полягає типова суперечність Овнів: не хочу ні до кого приклеюватися, але якщо хтось втрачає до мене інтерес – це вже занадто!

«Я не хочу, щоб мій партнер домінував наді мною, але при цьому мені не потрібен ніжний кролик!».

Тому у відносинах у них дуже часто бувають проблеми з розподілом влади. Знак Овна – це не тільки знак любові, але ще і знак виклику! Чоловік, який чинить опір натиску інших жінок, – ось ідеальний партнер для Овнів. Але є і велика слабкість: гордість! Навіть коли Овни усвідомлюють, що не праві, проклята гордість не дозволяє їм це визнати та відійти від своїх планів. Саме гордість і стає причиною агресивних імпульсів, які періодично захоплюють людей цього знака. З іншого боку, Овни – оптимісти. І це допомагає їм залишатися приємними людьми.

Жінку-Овна можна захопити, якщо обсипати її компліментами. Вони дуже люблять, коли ними захоплюються! Хороший комплімент може іноді змусити її бути в екстазі кілька тижнів! Овни хочуть, щоб їх не тільки любили, але ще пишалися ними! І готові прикладати для цього подвійні зусилля! Треба пам’ятати, що жінки цього знака ще й дико ревниві. Декому може бути з ними через це не комфортно. У будь-якому випадку, ніхто не повинен намагатися управляти Овнами! Їм можна тільки довіряти.

Всі Овни, включаючи жінок, мають підприємницьку жилку. І їм буває важко відмовлятися від кар’єри заради сім’ї. Жінки цього знака люблять віддаватися своїй професії повністю. Їм потрібен професійний успіх! Жодна жінка-представник інших знаків Зодіаку не здатна так відчайдушно битися за право працювати!

Тому з Овнів часто виходять найагресивніші підприємці, найвідоміші адвокати та найсильніші організатори. Вони щиро вважають, що не робити те, що любиш, – це гріх! Якщо ви перебуваєте в любовних відносинах з жінкою-Овном, дякуйте Богові! Ви-таки знайшли жінку, яка вміє розв’язувати будь-які проблеми, і при цьому залишається пристрасною, вірною і впевненою в собі супутницею по життю. Вона ніколи не стане вистрибувати з човна, який розхитується, тільки тому, що ситуація стала критичною.

Телець

Жінки-Тельці, як правило, тихі, спокійні, матеріалістичні та рідко проявляють якісь надмірно сильні емоції. Це серйозні люди, які не влаштовують істерик без причин! Іноді вони можуть проявляти себе як агресивні та жорстокі люди, але тільки в тих випадках, коли їх дійсно спровокували! У відносинах вони очікують, що партнер не буде зловживати їхньою лояльністю і відданістю, але буде гасити їхні негативні емоції. Тельці не ревниві, не люблять метушитися, і не будуть вам влаштовувати сцен через те, що ви на когось не так подивилися. Або навіть зробили комусь комплімент, коли поруч стоїть дружина!

З іншого боку, хоч це і трапляється вкрай рідко, якщо Телець втрачає самовладання, то це може бути дуже небезпечно! Не зловживайте!

Елегантність Тельців дивовижна. Вони дійсно розуміють, що таке жіночність, і в чому вона повинна проявлятися! Тельці люблять, коли на тілі мінімум одягу. І коли він тонкий. І щоб яскравих кольорів! У них є вроджене почуття стилю, вони знають, як поєднувати взуття з сукнею, коли виріз «саме такий», а коли – «занадто кричущий». Вони чуттєві, але ніколи не дозволяють собі погано виглядати.

Лаятися з Тельцями не варто. Хоча б тому, що у них є дивовижна здатність пригнічувати ворогів, демонструючи свою байдужість і холодність до них.

Тельці – люди не мрійливі. Вони вважають за краще твердо стояти на Землі, а не вдаватися до фантазій. Вони матеріалісти, тобто вірять тільки в те, що можуть побачити та помацати. У бізнесі вони ризикують нечасто, але завжди готові вирушити на пошуки «золотого джерела». Іншими словами, якщо ви сумніваєтеся, чи варто вплутуватися в чергову авантюру, запитаєте поради у своєї дружини. Вона точно краще за всіх вміє зважувати ризики та вигоди. І її поведінка завжди заснована на здоровому глузді.

У Тельців відмінний смак в їжі. І в музиці! Вони розуміються в правильній ресторанній кухні та слухають тільки ту музику, де акорди придумані найбільш розумним способом!

Тельці їдять мало і майже завжди скаржаться, що в їжі занадто багато солі або спецій. З іншого боку, самі вони не є хорошими куховарками!

Зате вони вміють цінувати мистецтво! Ходити з жінкою-Тельцем по музеях та екскурсіях – одне задоволення. Вони ненавидять поспішати та вміють насолоджуватися споглядальними задоволеннями.

Тельці, на відміну від Овнів, не твердолобі та не вперті. Рідко можна знайти жінку цього знака, яка буде часто нити та скаржитися. Роль бідолах їм точно не підходить!

Жінка-Телець завжди готова підставити плече своєму чоловікові, не боїться ніякої роботи, навіть тієї, де мало платять! Якщо до її сім’ї докотилася фінансова криза, вона не стане “пиляти” чоловіка, щоб той влаштувався на третю роботу. А піде на роботу сама!

Тельцям не потрібне чоловіче плече, щоб плакатися в нього. Тому що вони занадто сильні для того, щоб витрачати час на жаль і печаль. Ці мужні жінки не бояться завтрашнього дня. Їм не так просто зіпсувати настрій!

Якщо описати жінку-Тельця одним словом, то це слово буде: Сила!

Близнюки

Думки друзів і родичів Близнюків для них – це завжди фон. Вони ніколи до нього не прислухаються. Близнюки – це коли в одній людині уміщається відразу кілька особистостей. І всі вони різні. І всі по-різному поводяться, коли у них різний настрій.

Будувати «серйозні» стосунки з Близнюками непросто: важко зрозуміти, з ким маєш справу, навіть якщо вже довго зустрічаєшся. Зате коли показуєш її фотографії друзям, то їм стає дико цікаво: здається, нікого кращого у тебе і не було!

Близнюки – це ще й знак-експеримент! Вони завжди готові пробувати нове та розширювати свої горизонти. Єдине, що може вбити відносини з людьми цього знака – одноманітність!

Як хамелеони, вони можуть приймати різні кольори та форми, але при цьому завжди залишатися чарівними та загадковими людьми. Вони подобаються всім і при цьому не зраджують собі! Це важко пояснити, але розуміє кожен, чия дружина або подруга – Близнюки.

Вони все роблять однаково пристрасно: пробують щось нове, критикують, хвалять, роздають самі смішні та дивні оцінки. Вони здатні швидко закохуватися і так само швидко розчаровуватися. Вони ж – часто й подовгу сумніваються, «а чи той це чоловік». Кращий спосіб завоювати таку жінку – продемонструвати їй самостійно, що ви дійсно «той самий». Не знаємо, як! Придумайте що-небудь!

І головне правило: не будьте передбачувані! І вже тим більше пасивні!

Темперамент Близнюків дозволяє їм змінюватися легше, ніж іншим жінкам. Вони не так тісно прив’язуються до емоцій свого партнера. Ніколи не здаються! Знають всі фільми та мультфільми. Їхній розум завжди рухливий! І ви ніколи не збагнете її логіку!

Вся суть Близнюків – в їх подвійності! Вони можуть бути ласкаві та романтичні, але при цьому також вміють підтримувати в чистоті свій будинок. Вони можуть відмінно заробляти, але при цьому бути абсолютно байдужими до грошей. Іноді здається, що її серце потрібно заспокоїти, але воно якесь холодно і ніби не тут.

Близнюки цінують любов і романтику, але при цьому починають обурюватися кожен раз, коли їм здається, що їхній партнер зазіхає на їхню свободу. Іноді їх абсолютно не зрозуміти, а іноді вони пояснюють все просто і прямо, не ходячи навкруги!

Якщо ви пережили разом з нею щось жахливе, просто забудьте і спробуйте ще раз! Близнюки – це жінки, які вміють вчитися на власних помилках і починати все заново!

Зазвичай ці жінки – живі, приємні та веселі компаньйони. Однак буває, що їхній цинізм і гостроязикість стають нестерпними!

З іншого боку, жінка-Близнюки буде супроводжувати свого чоловіка в усьому, чим би він не займався. Заради вас вона готова почати ходити в гори або відправитися в пригоду по Африці! Для неї немає ніякого поділу справ на «чоловічі» і жіночі », якщо поруч з нею – її любов.

Близнюки – люди творчі, цікаві та володіють багатою уявою. Вони люблять робити нові відкриття, чути на свою адресу добрі слова і визнання в любові. Вони вважають, що справжній коханець повинен вміти радувати вуха жінки ніжними словами та цінувати всі моменти близькості з нею.

Для Близнюків секс і любов – тотожні поняття. Тому до обох процесів вони підходять творчо. Відносини з ними – завжди здорові, їх ніколи не потрібно «оживляти». Цікавість і уява Близнюків зроблять свою справу!

До речі, кращий засіб проти поганого настрою для жінок, народжених під цим знаком, – продемонструвати їм свою любов! Або хоча б ненадовго позбавити їх від домашніх клопотів!

Рак

Жодна інша жінка не буде такою ж палкою, романтичною і «комфортної» для свого партнера, як жінка-Рак. Вона завжди готова задушити його своїми пристрасними обіймами та поцілунками. Завжди готова приготувати щось смачненьке або просто обійняти, щоб підтримати його в скрутну хвилину.

В той самий час до себе вони вимагають такої ж уваги. Ракам завжди її мало! У холодні ночі та дні вона буде притискатися до вас під ковдрою. І буде дивитися по телевізору те, що хочете дивитися ви, а не вона.

Коли жінка-Рак відчуває, що її партнер переживає не найкращі часи, вона зробить все, щоб догодити йому. І висловить неймовірну кількість слів підбадьорення і підтримки. Самі вони рідко скаржаться – і чоловіки, і жінки. Але вони точно ніколи не будуть сліпі до ваших проблем і неприємностей!

Якщо у відносинах з жінкою-Раком будуть якісь проблеми, вони вважатимуть за краще, щоб вони не виходили за межі вашого житла. Якщо ж вона критикує свого партнера, то, на жаль, робить це занадто боляче. Особливо щодо вразливих чоловіків.

Якщо ви перебуваєте у відносинах з жінкою-Раком, то повинні бути готові до того, що більшу частину часу вам все ж буде непросто. По-перше, тому, що Раки – соромливі, ніжні та жіночні. А по-друге, тому, що вони точно так само вміють бути гарячими, прямими та агресивними! І ніколи не знаєш, скільки потрібно докласти зусиль, щоб втихомирити їх, а не розлютити ще більше!

Ви можете йти разом по вулиці, відчувати, що все добре, і тут вона вирішує атакувати! Здається, ніби ти на вулиці з Левом, а не з Раком!

З іншого боку, вони все це ненавидять: критикувати, робити боляче і проявляти невдячність. Вони ненавидять себе за те, щоб здатні поранити інших, але при цьому не можуть не намагатися зробити вас кращими!

Жінки-Раки люблять і вміють зберігати секрети, ніколи їх нікому не розповідають. З ними можна ділитися будь-якими подробицями зі свого життя і не побоюватися за їхнє збереження.

А ще Раки дуже ревниві. Справжні власниці! Ніколи не грайте з їхніми почуттями, якщо ви хочете жити в гармонії, а не нажити ворога в її особі. Хоча вони здаються нешкідливими, жінки-Раки можуть поводитися навіть гірше, ніж Скорпіони, якщо відчувають, що їх зрадили! Вона може пробачити вам багато, але зрада – це не той випадок. Її любов до вас помре і перетвориться на ненависть буквально за один день!

Ще одна річ, про яку повинні турбуватися всі чоловіки, що живуть з раками. Це криза довіри. Ваші відносини з нею можуть бути просто фантастичними: красивими та чудовими, надійними та пристрасними, але все закінчиться в один момент, як тільки вона перестане вам довіряти!

Якщо ви змусите її проливати ріки сліз, то можете бути впевнені також в тому, що вона теж не буде сидіти склавши руки та чекати, поки все налагодиться. Терпіння – це НЕ характерна для Раків риса характеру! І не їхня головна перевага.

Пам’ятайте: довіра Рака – річ тендітна, але дуже цінна. Повернути її неможливо, але щоб заслужити – доведеться бути сильним і турботливим.

Жінки-Раки ніколи не демонструють свої слабкості, це справжні воїни, з якими можна пережити будь-яку війну і будь-яку кризу. Роль слабкої дівчини не для них. Але ви повинні розуміти, що у них теж бувають депресії, і в такі моменти ви теж повинні вміти підіймати їй настрій і бойовий дух.

Внутрішня і зовнішня краса цієї жінки настільки велика, що сторонні не завжди можуть це усвідомити. І не кожен готовий визнати, що поруч з ним – Богиня! Але якщо вам пощастило, і ви вже поряд з нею – не смійте просити від життя нічого більшого!

Лев

Жінки- Леви, як дорогоцінні камені, потребують любові та поваги. На жаль, іноді вони відлякують чоловіків своєю яскравістю: мало хто погодиться, щоб з ним була по-справжньому харизматична жінка! Плюс до всього, Леви обох статей люблять жити в оточенні численних друзів. Не дивуйтеся, якщо у Левиці було в минулому багато бойфрендів, не намагайтеся її контролювати або надмірно про неї «піклуватися».

Леви ненавидять зовнішній контроль в будь-яких його формах. І вони не винні в тому, що з народження привертають до себе багато уваги з боку людей протилежної статі! Якщо ви страждаєте від комплексу неповноцінності, то краще, що ви можете для себе зробити, – це забути про цю королеві! Вона може любити з великою пристрастю та інтенсивністю, але тільки тих, хто сам любить себе!

Попри те, що ця фраза звучить трохи егоїстично, насправді нічого такого в ній немає. Жінки-Леви можуть бути дуже навіть щедрими, добрими та розуміючими. Просто вони не готові проявляти це «просто так», в «фоновому режимі». Вони вважають, що кращі усвідомлені компліменти зі змістом, ніж просто слова, які швидко «приїдаються», а отже, позбавлені сенсу. Леви не люблять кліше. Тому якщо ви збираєтеся засипати свою Левицю компліментами, підійдіть до цього питання творчо! Не кажіть, що ви її любите. Скажіть, що ви шалено її любите!

Леви не егоїстичні, не холодні й не дуже жадібні до людської уваги. Вони просто вимогливі та амбітні жінки. Вони щиро не розуміють, чому ви купуєте їй дрібничку, якщо у вас абсолютно точно є гроші на кільце з діамантом. Леви люблять витрачати гроші на прикраси, одяг, взуття. Ось чому в них зазвичай такий хороший смак!

Іноді Левиці здатні виявляти такі хороші манери, що здається, ніби ви маєте справу з Терезами. Але не обманюйте себе! Просто на якомусь з етапів її гордість заснула! Жінки-Леви не мають нічого спільного ні з сором’язливістю, ні з покорою. Але спробуйте її подражнити – і побачите її у всій красі. Якщо ви хочете, щоб дружина або подруга, народжена під цим знаком Зодіаку, вас любила, у вас є тільки дві можливості цього домогтися. Вам потрібно або домінувати над нею, або дати їй всі можливі задоволення.

Тільки так можна привернути її увагу. Тільки так ви можете дати їй зрозуміти, що дійсно готові до труднощів, якщо вони виникнуть.

Крім того, вам потрібно зарекомендувати себе як хорошого коханця. Секс для неї – задоволення, без жодних вагань. Тому при всій своїй гордості та пихатості, Левиця не зможе встояти перед таким же зарозумілим, нестерпним снобом, якщо він хороший в ліжку. Уже коли вони будуть разом, два таких персонажі обов’язково стануть добрими та турботливими людьми.

Всі ваші друзі знають, що ви – людина горда, амбітний і надзвичайно впевнений у собі. Ваші магнетизм і чарівність здатні розплавити будь-які серця. Та й що гріха таїти, якщо людина здається вам по-справжньому цінною, ви здатні піти на жертви, аби її врятувати!

Ревнощі для жінок-Левів – це марна трата часу. З іншого боку, гнів чоловіка може змусити вас знову відчути себе живою! Тому, хто знає, може і ви балуєтеся цим прийомчиком заради розпалювання пристрасті? Єдине, що може зупинити Левицю в цій ситуації – це суперниця, народжена під цим же знаком. Один з одним на любовному фронті вони вважають за краще не стикатися.

Жінки-Леви добре одягаються, вміють підкреслити свою красу. У них хороший смак, вони розуміються на тому, щоб виглядати елегантно. Навіть коли ви будете вдома удвох, вона віддасть перевагу сексуальним коротеньким шортикам, а не похмурим тренікам!

Вона не з тих, хто буде скаржитися на життя чи ставати пригніченою з будь-якого приводу і без. Якщо ви зможете завоювати її, то будете щоранку прокидатися і бачити перед собою жінку, позбавлену недоліків! Вона ідеальна і прекрасна у всьому! Ви завжди будете пишатися нею, багато сміятися разом і будувати оптимістичні плани на майбутнє. Будьте готові рано прокидатися та інтенсивно любити один одного по ночах!

Діва

Ви, напевно, думаєте, що Діва – це така собі одягнена в біле, чиста і тендітна Діва Марія? Ми, звичайно, вибачаємося, але цей образ не має нічого спільного з реальністю.

Діва в сучасному світі – це жінка, яка може в один момент кинути все заради свого нового захоплення і при цьому наплювати на всі коментарі, які будуть навколо. Вона жінка, яка понад усе шанує чесність! І, перш за все, стосовно себе самої.

Все своє життя жінка-Діва присвячує пошукам щастя, а коли закохується – то коханню. Це єдиний знак Зодіаку для жінок, який дозволяє їм бути жахливо практичними в побуті, але при цьому божественно романтичними в усьому іншому. Діви – жінки рішучі, але вони не схильні витрачати надто багато часу на роздуми, аналіз і самокопання. Це жінка, яка любить привертати увагу і моменти, коли в житті все круто змінюється. І в той самий час в повсякденному житті вона завжди спирається виключно на розум і логіку.

Зазвичай у Дів вишуканий смак у всьому. Особливо помітно це проявляється в одязі. На роботу вони завжди одягаються не “аби як», а продумують всі деталі. Вони не дозволяють собі допустити в цьому питанні ні найменшої помилки.

Якщо ви перебуваєте у відносинах з цією жінкою, то напевно вже дивувалися тому, якою турботливою вона може бути. Ваші проблеми – це її проблеми! Ви можете довірити їй все: і планування сімейного бюджету, і подорожі. А самі – просто насолоджуватися життям. Вона не забуде ні про один день народження ваших друзів!

Діви не можуть повністю розслабитися, якщо знають, що якесь питання залишилося невирішеним. Не варто очікувати, що при цьому вони будуть вам це демонструвати кислою міною на обличчі. Просто спокій – це взагалі не про Дів, але вони не люблять цим когось напружувати.

Діви – перфекціоністи, і це прекрасно! Будь-які недоліки їх сильно дратують. Ніхто не переймається особистою ефективністю так сильно, як люди, народжені під цим знаком. І що ще більше дратує, вони майже завжди мають рацію!

Діви ненавидять, коли хтось критикує когось (тим більше їх самих) публічно. Якщо ви вважаєте, що жінка-Діва зробила щось неправильно, скажіть їй це потім, віч-на-віч і без злоби в словах. Інакше втратите любов або дружбу. Пам’ятайте, що ніхто не ідеальний, але Діви сильніше всіх інших страждають від власної неідеальності!

Діви практичні, рідко про щось мріють. Вони не люблять драму та ажіотаж. Для них краще, коли нудно, ніж коли непередбачувано. Налякати Діву простіше простого, і про це завжди треба пам’ятати.

Є багато способів утримати цю жінку біля себе. Але агресія – не один з них! Діви шукають в стосунки спокій і гармонію, а не божевільні прояви любові. Це дуже важливо. Ніхто не цінує платонічну любов так сильно, як жінки цього знака.

Пам’ятайте, що Діви рідко проявляють весь свій біль на людях. Тому якщо ви будете ображати їх, якийсь час вони будуть мовчки терпіти, а потім просто підуть. Їхнє терпіння теж не безмежне, хоча не всі це усвідомлюють!

Дрібниці та довіра – ось що теж має для них значення. Діви не тільки тихі та сором’язливі, але ще і міцні, сильні та можуть захистити. Вони відповідальні. І тому вони – ідеальний варіант для чоловіків, які цінують у відносинах комфорт.

Терези

Якщо вам потрібна жінка, яка може годинами базікати про що завгодно, навіть коли здається, що говорити абсолютно вже нема про що, вибирайте ту, яка народжена під знаком Терезів. Спілкування і підтримка – це не сумний обов’язок для них, а цікава і корисна справа!

Терези – це люди щастя і балансу, вони посміхаються приблизно на кожній третій своїй репліці. Ця жінка ніби світиться зсередини та готова обговорити з вами будь-яку питання!

Жінки-Терези «виліплені» з доброти, м’якості, справедливості, доброзичливості, впертості та нерішучості. Вони чудово вміють проявляти свою жіночність, вміють одягатися і підбирати одяг своїм чоловікам! При цьому всьому, якщо потрібно засукати рукава і зробити чоловічу роботу, Терези теж готові піти на це! І при цьому вони навіть на час не втратять своєї жіночності!

Перед тим, як вийти на вулицю, жінка-Терези обов’язково нанесе на себе багато помади, поправить зачіску і вміло збризне на себе духами. Все буде під контролем. І вона буде не тільки виглядати гарніше, ніж без макіяжу, але і більш розумною!

Терези – інтелектуали, і чоловіки, і жінки. Навіть коли вони нервують, то виглядають в цілому спокійно. І не позбавляються при цьому можливості тверезо аналізувати ситуацію. Якщо вам потрібен менеджер-розпорядник грошима, зверніться до дружини. Вона точно звертається з ними грамотніше, ніж ви!

Вона хоче відчувати, що ви потребуєте її думки. Що ви готові з нею радитися і прислухатися до її слів. Слідуйте за нею, якщо вона захоче змінити професію або країну проживання. Або коли просто скаже, що вам обом пора завести нових друзів.

Терези люблять бути в оточенні інших, люблять збирати натовпи друзів на вечірки, обожнюють годинами безперервно просто танцювати та веселитися. Секрет їхньої «живучості» – в тому, що вони вміють керувати своєю енергією та економити її.

Жінки цього знака легко знаходять спільну мову з різними людьми. Навіть з тими, хто завжди напружений і чимось незадоволений. Оскільки Терезам обов’язково потрібна гармонія навколо, вони зроблять все, щоб люди з негативною енергією або змінили настрій, або покинули зал.

Потрібно пам’ятати, що попри стереотипи, ці жінки досить владні. Вони люблять, коли оточуючі в суперечці на їхньому боці, потребують того, щоб підтримували їхню точку зору. Просто вони здатні приховувати свій «залізний кулак» в оксамитовій рукавичці.

Коли потрібно прийняти важливе рішення, Терези не будуть покладатися тільки на розум або тільки на емоції. Їм потрібно і те, і інше, причому тільки так виходить правильно збалансоване рішення.

Хлопці-Терези завжди будуть в пріоритеті для жінок-Терезів. Тому що вона не хоче приховувати від нього те, що думає, навіть якщо це і здатне інколи викликати непорозуміння. Зрештою, якщо ви запитали її думку, то хотіли почути правду, чи не так? При цьому Терези ніколи не стануть доносити вам свою правду в грубій або незручної формі. Вони не терплять обхідні шляхи, але при цьому знають, як зачіпати почуття не самим грубим чином, а рівно так, щоб «спрацювало».

Терези часто атакують самооцінку інших, не підозрюючи про це. Жінка, народжена під цим знаком, без натяків дасть вам рецепт, як позбутися від жиру на животі або як перемогти целюліт. Можливо, одного разу вона доведе вас до нервового зриву, але будьте впевнені: все це тільки з найкращих спонукань.

Деякі люди думають, що Терези надмірно егоїстичні. А насправді вони просто цінують красу, невинність і щирість! Якщо ці слова ніяк з вами не пов’язані, навряд чи ви коли-небудь станете друзями, і вже точно ніколи – коханцями. Терези не люблять робити боляче іншим свідомо, але при цьому знають, коли потрібно пригальмувати та просто сказати «ні».

Єдиний недолік жінок-Терезів – їхня нерішучість. Вони люблять відкладати нетермінові питання “в довгий ящик” і вирішувати їх купою, коли накопичиться вже занадто багато. Як правило, коли вони поспішають, то помиляються. Тому їхній партнер повинен заважати їм «ухилятися» від прийняття складних рішень. І допомагати їм.

Придушіть прояви нерішучості у своїй дружині – і будьте впевнені: перед вами Богиня! Унікальна людина, яка подарує вам справжнє життя!

Скорпіон

Ці жінки приховують в собі глибоку і таємничу красу, яку може гідно цінувати тільки самий проникливий чоловік. Зачаруватись Скорпіоном легко, а ось розкрити його повністю – це доступно не для кожного.

Чоловіки злітаються на жінок-Скорпіонів як комарі на світло. Тому що у них зачаровує погляд, і тому що всередині них ховається багато чарівних секретів. Але не думайте, що цю жінку легко обдурити фальшивими компліментами: це велика помилка. І ви зрозумієте, що зробили її, коли одного разу зловите на собі її пронизливий погляд. Скорпіони пишаються собою і тими можливостями, якими їх наділила природа. Якщо не можете їх розглянути та пояснити – не вигадувати нічого зайвого!

Іноді Скорпіони можуть здатися ніжними та крихкими, як кошенята, але не обманюйте себе! Насправді вони сильні, емоційні та ніколи не приховують свої пориви. Їхня душа завжди готова викинутися назовні як вулкан. Вони не знають кордонів, коли хочуть чогось по-справжньому.

Більшість Скорпіонів – справжні принцеси, богині, розкуті дружини та кращі подруги! Вони і люблять, і ненавидять з повною самовіддачею. Вони не терплять нічого «середнього», половинчастого, посереднього – ні в любові, ні в чомусь іншому! Якщо ви не в змозі пробудити найглибші почуття Скорпіона, вона вас просто не помітить! Ви можете навіть подумати, ніби вона вас ігнорує. Але ні: просто не помічає!

Скорпіони ревниві та, якщо що, то навіть не збираються себе контролювати! Інша негативна риса їхньої особистості – в тому, що вони часто і чути не хочуть іншу, альтернативну точку зору. І завжди залишають за собою право не останнє слово! Якщо вона образиться на вас, то може забороняти вам цілувати себе багато тижнів поспіль. Рівно стільки, скільки буде потрібно, щоб ви вибачилися!

Скорпіони завжди підсвідомо прагнуть показувати, хто головний у відносинах. Проте, якщо вони люблять, то будуть готові пробачити будь-який ваш злочин. Особливо, якщо ви зробили його через неуважність або дурість. Почуття справедливості в Скорпіона сильне, тому зачепити його досить легко, але зате вони відхідливі та не будуть роками виношувати плани помсти.

Всі Скорпіони (чоловіки та жінки) дуже лояльні, коли мова йде не тільки про кохання, але і про дружбу. Жінки люблять владу. Зневажають слабкості інших. І ніколи не будуть відчувати себе комфортно з людьми, які «нижчі» або слабші за них! В людях вони цінують силу, рішучість, мужність, вміння розтрощити усіх своїх ворогів, а потім отримати щире задоволення від результатів.

Інших жінок в якості суперниць Скорпіони ніколи не розглядають. А все тому, що до більшості з них вони відчувають тільки жалість і/або презирство.

Зате своїм друзям і коханцям жінки, народжені під цим знаком, вміють підіймати настрій. Коли ці жінки люблять, то їхні партнери завжди відчувають жар пристрасті, що виходить від них. Вони ніколи не шкодують зусиль, щоб зробити його щасливим!

Саме про Скорпіонів часто говорять: фатальна жінка. Якщо ви будете жити з нею, то обов’язково зрозумієте, про що мова: вона ніби оселиться у вашій голові та займе велику її частину. До вашої щастя, вона знає, що таке справжні любов, відданість і вірність!

Стрілець

Стрільці – унікальні у своїй щирості жінки. Вони не завжди будуть говорити вам те, що ви хочете почути, але зате ви завжди можете розраховувати на їхню чесність і прямоту. Часом їхні їдкі та відверті коментарі про ваше заплутане інтимне життя можуть вводити в ступор, але ж саме в цьому цінність хороших подруг, чи не так? Варто відзначити, що іноді Стрільці можуть, навпаки, підбадьорити вас так сильно, що вам захочеться танцювати від щастя.

Стрільці, мабуть, навіть занадто відверті, але нічого не поробиш: вони бачать світ таким, яким він є насправді. І терпіти не можуть брехні. А ще вони завжди знають, коли їм брешуть, так що будьте обережні. І не видавайте себе за того, ким не є.

Стрільці дуже незалежні. Якщо ви хочете, щоб жінка, народжена під цим знаком, щось для вас зробила, ніколи не намагайтеся добитися свого маніпуляціями та користуючись своїм становищем. НЛП, «гіпноз» та інші техніки «печерних людей» з цими жінками не працюють. Вони зневажають «розумників», які думають, ніби вони розумніші за всіх.

Незалежність Стрільців часто призводить до того, що ці жінки залишаються самотніми. Вони саркастичні, часто нервують і можуть відправити вас в пекло з посмішкою на обличчі. Не дивно, що таке здатний витримати не кожен чоловік!

У гніві Стрільців теж краще не бачити. Але якщо ви досить щасливі, щоб мати відносини з жінкою-Стрільцем, можете бути впевнені: в її особі ви отримали також вірного друга, відмінного компаньйона і взагалі стабільного і надійного супутника на все життя. Вон може вкрити вас від «штормів», може бути вашою довіреною особою в потрібних ситуаціях і завжди буде на вашому боці. Навіть коли всі друзі вже покинуть вашу човен.

Стрільці щедрі, терплячі та вміють бути корисними. Вони ніколи не забувають про своїх близьких, навіть коли фізично знаходяться від них за тисячі кілометрів.

Стрільці – той рідкісний тип жінок, у яких з віком залишаються друзі дитинства. Це той самий випадок, коли веселі дівчата дружать ще зі школи, а потім перетворюються в красивих жінок і розуміють, що ніщо не завадило їм залишитися подругами.

Дорослі жінки-Стрільці – це елегантні та впевнені в собі жінки, які завжди знають, як правильно одягатися, і стосовно чого можна бути недбалою, а стосовно чого – ні.

У любові ці люди теж куди більш романтичні, ніж заведено вважати. Цілком можливо, що ваша дружина зберігає всі любовні записки, які ви коли-небудь їй написали. І все ще пам’ятає перший фільм, який ви подивилися разом. Але не варто очікувати, що вона буде жваво вам про це розповідати! Секрети любові, на те і секрети, щоб тримати їх при собі, впевнені Стрільці.

Коли її роман закінчиться, всередині вона може буквально ридати, але ніхто з оточуючих цього не помітить. І більшості здасться, що то був не роман, а просто легка інтрижка. І ніхто ніколи не дізнається, наскільки сильно розбите її серце всередині.

Вік для Стрільців зовсім не перешкода. Вони залишаються юними дівчатами навіть коли стають старшими. Ця їхня життєрадісність, цей їхній вічний оптимізм – вони нікуди не діваються з роками! І саме цим вони, будемо чесні, чіпляють чоловіків!

Жодна інша жінка не може бути такою ж пристрасною коханкою, як Стрілець. Вони вміють проявляти любов до всього, чим би не займалися, володіють відмінним почуттям гумору і сильною вірою в майбутнє. З ними ніколи не буває нудно. Стрільці не дратують. І вміють зізнаватися у своїх почуттях, якщо знають, що для чоловіка це має значення.

Жодна жінка не буде цілувати вас так солодко, як та, що народилася під цим знаком. Це все тому, що вона знає різницю між потягом і любов’ю! І якщо стріли Купідона проникнуть в ваше серце, ніхто і ніщо вже не врятують вас від влади Стрільців!

Козоріг

Жінка-Козоріг завжди планує майбутнє заздалегідь і не боїться ніякої важкої роботи. За умови, що вона забезпечить їй економічне зростання. У світі не так багато Козорогів, байдужих до яскравих золотих прикрас чи будь-яких інших символів багатства. Тому зазвичай вони готові домагатися успіху за всяку ціну: хоч силою, хоч завзятістю, хоч хитрістю. Тому якщо у вас виникли якісь складні питання щодо своєї кар’єри, адресуйте їх жінці-Козорогу: вона завжди знає, що робити.

А ще потрібно знати, що ці люди настільки скромні та самовіддані, що їх просто неможливо зламати або знищити. Вони можуть прикинутися «мертвими», але ніколи не «помруть».

Козероги люблять рухатися вперед і підраховувати свої досягнення. І якщо вони дійсно в чомусь зацікавлені, то можуть зробити все, аби добитися свого. Вони амбітні та ніколи не забувають, навіщо вони тут.

Тривалі переговори та узгодження Козороги не люблять. А торги – так взагалі ненавидять. Кращий спосіб домовитися з людьми цього знака – відразу запропонувати їм справедливу ціну. Ніяких торгів! І вони ніколи не будуть просити у вас знижку: вони дуже горді для цього.

Козероги переконливі, вміють приймати аргументи інших і вибудовувати власні. І якщо є у світі жінка, здатна почати свій бізнес без гроша в кишені, то це Козоріг! Кращі слова для неї – це не «Я люблю тебе», а: «Ти найрозумніша і найкомпетентніша жінка, яку я коли-небудь бачив». Козороги можуть удавати, що вони не потребують похвали та схвалення з боку інших, але це не так.

Час від часу, як і всім жінкам, їм потрібно міняти елементи домашнього декору, щоб не впасти в депресію. Тому гроші вони теж вміють витрачати з розумом.

Ці жінки знають, що для того, щоб ними захоплювалися, потрібно докладати зусиль. І для них немає нічого кращого, ніж відчувати, що ви її підтримуєте і вважаєте, що вона все робить правильно. Як тільки ви почнете регулярно хвалити її, ви побачите, як вона змінилася всередині. Так, це не завжди буде виражатися на її обличчі, але в глибині душі компліменти можуть змусити її стрибати від радості.

У справах, де потрібно проявити наполегливість і завзятість, Козорогам немає рівних. Тому якщо вам пощастило побудувати відносини з жінкою цього знака, можете бути впевнені: кращого партнера для того, щоб прожити з ним життя, просто не існує!

Водолій

Водолії – жінки влюбливі, але легковажними вони можуть здатися тільки людині непосвяченій в таємниці їхньої душі. Насправді якщо вони закохуються в когось по-справжньому, то зазвичай зберігають цій людині вічну відданість. Але ви повинні пам’ятати: люди цього знака понад усе на світі цінують особисту свободу. Тому якщо ви збираєтеся затягнути їх до в’язниці побуту і сумної повсякденності, то цей експеримент майже напевно закінчиться провалом.

У Водоліїв повинна бути свобода експериментувати та відкрити себе для чогось нового, розширювати свій світогляд. Водолій – це знак майбутнього, знак відкриттів і геніальності. Напевно, саме під цим знаком народилося більшість людей, що змінили світ. Ось тільки парочка прикладів: астроном Галілей, який випередив свій час на сотні років; винахідник електричної лампочки Томас Едісон, біолог Чарльз Дарвін; президент США Авраам Лінкольн; інший президент – Франклін Рузвельт; знаменитий мислитель Френсіс Бекон… Список можна продовжувати.

Якщо не дати їм цю свободу, вони швидко згаснуть. А ви розчаруєтеся в них.

З іншого боку, можете бути впевнені в Водоліях як у вірних порадниках. Вони завжди скажуть вам правду, якою б вона не була. І при цьому ніколи не будуть моралізувати чи вчити, як вам жити.

Якщо ви хочете, щоб поруч з вами була людина божевільної пристрасті та ентузіазму, вибирайте Водолія. Пристрасть – найсильніша їхня сторона.

З одного боку, Водолії вміють довіряти логіці та міркують досить тверезо. З іншого, вони обожнюють романтику, визнання в любові та фільми з трагічним кінцем. Ромео і Джульєтта – це взагалі історія про них. Тому якщо в житті вам потрібна не тільки пристрасть, а й любов, то жінка-Водолій – то, що вам потрібно. Вона знає, коли її партнеру потрібні спокій і гармонія, а коли – пристрасть і сльози радості.

Водолії терпіти не можуть невротиків. Не люблять тих, хто постійно згущує фарби та драматизує.

Люблять очима. Це означає, що велика відстань між вами та цією жінкою навряд чи змусить вас обох любити один одного сильніше. Їхні романи – інтенсивні. Якщо жінка-Водолій закохалася в вас, і саме зараз – ваш «цукерково-букетний період», то вона вимагатиме вашої уваги постійно.

Якщо ж відносини з часом стануть нестерпними, то характер цієї жінки не дозволить їй нескінченно страждати. В один прекрасний момент вона просто «зникне в ночі» і піде не оглядаючись. Вони не люблять драми та розлучення, тому розходитися з людьми воліють легко і без істерик.

При всьому тому, що Водолії – індивідуалісти, навколо них зазвичай завжди є натовп друзів і шанувальників. Тому жінки цього знака можуть довго бути «самотніми», і при цьому не соромитися свого статусу.

Більшість розлучених жінок-Водоліїв все одно залишаються щасливими! Тому що вони здатні жити, не звертаючи уваги на судження та упередження оточуючих! До інших вони ставляться так само, як і до себе: приймають (або не приймають) їх такими, якими вони є. І не намагаються нікого змінити! Їм іноді здається, що простіше змінити світ або Всесвіт, ніж одну конкретну людину. Не намагайтеся зрозуміти або розкрити таємниці цієї жінки. Просто любите її. Або відійдіть убік і не заважайте це робити іншим!

Водолії терпіти не можуть несправедливість. І завжди перебувають в шоці, коли зустрічаються з нею віч-на-віч. Добрі та тихі від природи, вони часто люблять кидати виклик громадській думці або таємно захоплюватися бунтарями. Те, що іншим здається скандальним, для Водоліїв – просто екзотика.

Що б ви не розповідали жінці-Водолію, вона обов’язково заглядає в суть ваших слів. Хоча вам може здатися, що вона не звернула на ваші слова ніякої уваги, і прямо зараз її думки «на Місяці». Просто вона вчить вас таким чином однієї простої істини: потрібно ретельніше збирати інформацію і готувати аргументи. Інакше швидко стає нудно.

Якщо ви зібралися завести роман з Водолієм, можете бути впевнені: зовсім скоро ваше життя перейде в нову якість. Вам стане цікавіше жити, і ви навчитеся спостерігати за прогресом. Тому що люди цього знака не люблять і просто не можуть стояти на місці!

Риби

Риби – це жінки на 100%, до мозку кісток. Вони цінують, коли чоловік дає їм відчуття захищеності, і завжди плекають людину, яка любить. У цьому сенсі жоден інший знак не зрівняється в жіночності з Рибами!

Вони люблять, коли їхній партнер підставляє їм стілець, відкриває двері автомобіля і, іноді запалює їм сигарету. А ще більше вони люблять, коли їм говорять, що вони красиві та жіночні. Те, що для багатьох інших жінок здається банальним, Риби здатні оцінити з гідністю. Вони можуть провести з вами весь день в парку розваг і взагалі не оцінювати, банально це було чи весло. Або просто просидіти за столом кілька годин, спілкуючись з вами на найрізноманітніші теми. Скільки б ви не були знайомі з цією жінкою, вона завжди дасть вам можливість насолодитися спілкуванням з собою так, ніби ви – люди, знайомі один одному ще зі школи.

Вони – люди, що надзвичайно люблять і завжди готові дивувати свого чоловіка. Вони знають, коли потрібно надіти білу білизну з делікатними мереживами, а коли – щось оригінальніше. І вони завжди думають про те, які наслідки можуть бути у виголошених ними слів. Загалом, постараються не порушити ваші кордони та не зачепити ваших почуттів. Тому що самі вони – люди чутливі та вразливі. Прості слова «Я тебе люблю» означають для них більше, ніж похід у дорогий ресторан.

У рідкісних Риб є вороги. А якщо і бувають, то зазвичай вони залагоджують конфлікти дипломатичним шляхом.

Риби – жінки спокійні, в компанії навіть незнайомих людей поводяться невимушено і розслаблено. Разом з тим вони помічають всі дефекти та проблеми співрозмовників. Тому якщо ви зачепите Рибу, вона теж знайде спосіб вивести вас з відчуття спокою.

У повсякденному житті ці жінки люблять комфорт і задоволення більше, ніж якісь абстрактні «цінності». Їхня філософія може бути описана словами: «Не хочу бути мільйонером, але хочу жити як мільйонер». Вони люблять розслаблятися, неспішно насолоджуватися заходами та красивими видами, вести повільний, чуттєвий образ життя.

Вони не напружуються з приводу завтрашнього дня, рідко турбуються про те, що будуть робити на пенсії, і тому подібних речах. Риби живуть тут і зараз, тому їх не турбує якась там невизначеність життя. Вони знають, що попереду все буде добре. А якщо не буде, то це не має значення: як-небудь та виберемося!

З одного боку, Риби чудово усвідомлюють, що у людського суспільства є і темна сторона, а з іншого – прекрасно вміють будувати свій власний світ, в якому все красиво і чудово. Не турбуйтеся, якщо ваша дружина або подруга, народжена під цим знаком, вирішила усамітнитися і присвятити час собі. Це у неї просто такий метод терапії. Риби використовують його, коли потрібно очистити розум від невпевненості та страхів.

Час від часу Риби визнають свою сором’язливість і вразливість, але роблять це тільки з близькими людьми. Зазвичай же вони завжди намагаються виглядати крутими та незалежними особами. Пробити їхню захисну мантію не так просто: для цього потрібно переконати їх, що ви не збираєтеся заподіювати біль.

Типові Риби розмовляють повільно, вдумливо, ніжним голосом. Вони вміють дбати не тільки про себе і власне життя, а й про своїх друзів і родичів. Жінки цього знака швидше спочатку розкажуть вам про чужі проблеми, ніж про свої власні. Вони люблять бути цінними та корисними.

Коли ви скаржитеся їм, вони зазвичай уважно слухають, а потім… а потім розповідають про свої проблеми. І ви починаєте розуміти, що у них теж бувають депресії та розчарування. Риби чутливі, але достукатися до їхнього серця не так просто.

Взагалі-то, всі ці якості роблять їх відмінними дружинами. Ось тільки пам’ятайте про те, що зраджувати Риб або наступати на їхні інтереси не можна: цього вони ніколи не прощають.

Оригінал