Гороскоп на 25 січня

Овен ♈

Знаки долі абсолютно чіткі, але зовсім не обов’язково висічені в камені. З іншого боку, якраз найважливіше може від Вас поки вислизати. Якщо так, то одкровення чекає Вас найближчим часом. Довіртеся долі та не переживайте так сильно.

Телець ♉

Сьогодні може повернутися якась ідея, яка захопила Вас у минулому. Стара мета знову буде вабити Вас. З іншого боку, обставини змінилися, і дуже може бути, що гра вже не здається вартою свічок. Але чи справді Ваші сумніви мають під собою якесь підґрунтя? Раніше Ви були сповнені ентузіазму; пора відродити його.

Близнюки ♊

Сказати чи не сказати – ось питання. Щирість буде означати уразливість, але також вона покаже Вашу впевненість. Безпідставні страхи створюють непотрібні перешкоди. Зосередьтеся на бажаному результату і прямо скажіть, що потрібно сказати для його досягнення.

Рак ♋

Не варто занадто сумніватися в домовленості або відносинах, інакше є ризик переконати себе в уявних речах. Краще вірте очам своїм. Так, під впливом ретроградного Меркурія стовідсотковою ясності чекати не доводиться. Доведеться покластися на своє чуття – і серце.

Лев ♌

Навіть якщо Ви досконало вмієте приховувати свої емоції, інші люди цілком здатні Вас “прочитати”. Можливо, вони зрозуміють причини Вашої скритності, але знайте, що без підтримки Ви не залишитеся. Не ховайте своє бажання тримати ситуацію під контролем.

Діва ♍

Відвертість принесе Вам полегшення, але воно повинне бути повним і щиросердним. Страх може вселити Вам неправильні очікування від спілкування, але свідома вразливість – ключ до цього результату. Не зводьте очей з мети, і все вийде.

Терези ♎

У старих фільмах зустрічається кумедний епізод: з-під людини вихоплюють килим. Але в реальному житті це зовсім не смішно. Раптовий розвиток подій потрясає основи безпеки, до яких ми звикли. Щось, в минулому стабільний, може змінитися. Попереду невелика зона турбулентності, але повірте, що ці зміни – на краще.

Скорпіон ♏

Чи варто спокушати долю? Це може бути страшнувато, але далеко не завжди доля – наш ворог. Страшно буває вийти за рамки звичної рутини, так і небажання підірвати вже вкладені зусилля зрозуміле. Але, можливо, доля Вас підбурює. Може, вона хоче, щоб Ви прийняли цей виклик. Не бійтеся!

Стрілець ♐

В дитинстві дорослі, ймовірно, радили Вам ніколи не показувати хуліганам, що Ви їх боїтеся. Навіть якщо Вас трусило від жаху, хуліган не повинен був знати про це. Який би страх не володів Вами зараз, він – не шкільний хуліган. Однак, з ним можна впоратися приблизно так само. Зберіть волю в кулак, проявіть мужність і покажіть йому, хто тут головний.

Козоріг ♑

У сформованих обставинах Ви схильні проявити фаталізм. Ви готові повірити, що ситуація досягла точки, коли все, що відбудеться між Вами і кимось, з ким Ви уклали договір, відбудеться незалежно від Ваших старань. Але, можливо, Ви занадто багато уваги приділяєте негативному результату? Не варто налаштовуватися на негатив. Насправді ситуація є виграшною для обох сторін.

Водолій ♒

Деякі футбольні менеджери навмисне повідомляють своїй команді, що зіркові гравці команди суперника виглядають втомленими, з похмілля, пригніченими. Це може бути неправдою, але зате підвищує впевненість і бойовий дух команди. Інформація, яка з’являється на Вашому шляху, може зробити те ж саме. Якщо Ви не впевнені, чи варто вірити їй – вірте. Це принесе Вам користь.

Риби ♓

Той факт, що Ви ставите питання, чи варто звернутися до когось за порадою, означає, що слід це зробити. Цьому комусь потрібно щось знати? Чи, можливо, він зобов’язаний порозумітися з Вами? Можливо, але відповідальність за розвиток діалогу лежить на Вас. Ви знаєте, що потрібно робити. Будьте впевнені, що Вас чекає позитивний результат.