“Триндець” у житті кожного знака Зодіаку: кумедний гороскоп

Як правило, він, цей самий “триндець”, підкрадається непомітно. І те, як ми реагуємо, залежить певною мірою і від тих рис, якими нас наділили зірки…

Овен

Овен проблему вирішить. Будь-яку. І відразу. Сам, гордо, мовчки. Будь-який “триндець” буде вирішено в момент виникнення і повністю власними силами. Усі рішення ухвалюватимуться блискавично без роздумів, що призведе до нових проблем, але це вже нікого не хвилює.

При цьому Овни ніколи і ні в кого не просять допомоги, тож у нас є підозра, що вони не дуже-то люди, а радше супергерої. Тому, що не існує проблеми, з якою не впорається Овен. Хоча ні. Одна проблема є…

Головна проблема Овна – всі ці дурні люди, які лізуть до Овна зі своєю цінною думкою, порадами і пропозицією допомоги. Хочеться їх усіх убити, але ніби як нема за що – вони ж добра бажають. Нерозв’язна етична проблема.

Телець

Телець проблему вирішить. Потім усім розповість. Усім. Щоб підстрахуватися – напише в газету. Щоб точно всім. Телець наведе стільки галасу навколо навіть найменшої проблеми, що навіть влада зацікавиться тим, що відбувається. Можливо, проблему і не буде вирішено, але головне – це увага оточуючих до такого важливого питання.

Тельці вирішують проблеми панічно. Будь-який пчих – це привід кричати, що “все пропало, гіпс знімають, клієнт їде!” і ми всі помремо, звичайно ж, у муках. Тому насамперед Телець шукає добрих людей, на яких можна сміливо лити потоки паніки.

Якщо добрі люди наважуються при цьому давати поради, Телець посилає їх під три чорти, тому що вони всі дурні, і поради їхні дурні, Телець сам краще знає. І тільки після цього Телець іде і вирішує проблему. І так, потім у подробицях розповість усім: як, навіщо, чому і яким чином…

Близнюки

Вони поділяться. Постараються віддати все Овну, але якщо Овен на все не погодиться, віддадуть Стрільцю. А взагалі, щедрість Близнюків не знає меж. Вони готові поділитися з Вами навіть цілковитим “триндецем”. І не важливо, наскільки Ви не хочете приймати такий щедрий подарунок, Вам його все одно впихнуть. Близнюки неодмінно поділяться своїми проблемами!

Близнюки вирішують проблеми колективно. Навіть якщо Близнюк опиниться на повній самоті на безлюдному острові, хор субособистостей у його голові неодмінно влаштує консиліум на предмет “Що тепер робити і де тут видають маски для пірнання”.

Ну, а якщо проблеми Близнюків не настільки масштабні, вони скликають друзів і влаштовують мозковий штурм. Розписують ситуацію в фарбах і пояснюють умови завдання. Усе, проблему вирішено! У тому сенсі, що друзі, звісно, знайдуть рішення і втілять його в життя. А Близнюк до цього моменту вже забуде, що в нього взагалі були проблеми. Тому що думати про одне й те саме довше пів години неймовірно нудно.

Рак

Він почне ридати заздалегідь, і щоб він, нарешті, замовк, хтось візьме всю проблему на себе + Ракові ридання. Якщо ніхто цього не зробить, Рак чудово зробить усе сам. Навіщо було скиглити – взагалі незрозуміло. Рак вирішує проблеми ретельно. З усім притаманним Раку перфекціонізмом. Щоправда, Рак вирішує не ті проблеми.

Якщо Рака раптом наздоганяють якісь життєві труднощі, він негайно згадує, що в нього там антресолі п’ять років не мили, а ще італійську мову забули-занедбали. Усе це треба негайно виправити! Насправді Раку просто потрібен час, щоб усвідомити масштаби катастрофи, що насувається, ну і з духом зібратися, а як же. Такі справи одразу не вирішуються! Треба потренуватися спершу. На кішках.

Лев

Лев скличе всіх. Сам розправиться з проблемою. Вклониться, візьме квіти, дасть автограф і піде. Взагалі, глобальний, всеосяжний “триндець” – що може бути краще?! Для Левів це чергова можливість проявити свої таланти і силу волі, довести “плебеям”, що їхній цар тримає все під контролем.

Лев вирішує проблеми артистично. Він влаштує цілу презентацію розв’язання своєї проблеми і покличе всіх своїх знайомих і друзів. Тобто спочатку Леви йдуть від людей і розробляють план дій на повній самоті, у жодному разі ні з ким не радячись. Подумають ще, що і в нього є вразливі місця. Ну, а коли рішення знайдено, Леви виходять на публіку і зі сліпучою посмішкою обробляють “триндець” однією лівою!

А якщо проблему не можна вирішити красиво, так, щоб зірвати оплески захопленої публіки, Лев про неї просто ніколи нікому не розповість.

Діва

Діва засмутиться. Особливо якщо вона цю проблему не планувала. Діва подумає. Зробить глибокий аналіз проблеми, найточніші розрахунки, зробить висновки, і, нарешті, вирішить проблему. Щоправда, до цього часу “триндець” може зникнути сам собою. Діва вирішує проблеми комплексно. Взагалі Діву засмутить не сама наявність “триндеця”, а те, що він не входить у її плани.

Утім, Діва швидко бере себе в руки, обмірковує рішення і план дій і – ні, не втілює його в життя. Діва спочатку думає, яку б іще проблему можна додати до цієї. Бо витрачати сили на вирішення лише однієї проблеми не раціонально. Складність у тому, що незапланованих проблем у житті Діви практично не трапляється, тому зазвичай вона використовує проблему як наочний виховний посібник. Для Близнюків, наприклад. У ключі “Ось бачиш, що буває, якщо поводитися безвідповідально!”.

Терези

Терези зважать проблему. Зважать ще раз. Зроблять висновок, що якось забагато, і дадуть кому-небудь на кшталт Лева або Овна. При спробі відважити Діві одразу отримають в око – у Діви проблеми строго за розкладом. Треба сказати, що Терези – везунчики і улюбленці долі, і проблеми у них зазвичай дуті. Роздуті до неймовірних розмірів самими ж Терезами, звісно.

Терези переконані, що від “триндеця” можна сховатися. Піти в себе, там усе як слід зважити. Потім їм треба ще раз зважити і подумати, яке рішення буде правильним, а там, дивись, можливо, проблема сама собою розсмокчеться. Звісно, проблема від цього не тільки не розсмоктується, а ще й поглиблюється і до того ж чіпляє собі на хвіст купу інших проблем. У цей момент Терези розуміють, що гірше вже не буде, тому що гірше нікуди, збираються з духом і з криком “Банзай!” кидаються її якось уже вирішувати. І таки так, за допомогою Лева або Овна.

Скорпіон

Скорпіон подивиться. Весело скаже “Теж мені проблема!” і забуде. Якщо відразу забути все ж не виходить, то Скорпіон вирішує “триндець” силами своїх вірних васалів. Поруч із кожним Скорпіоном обов’язково перебувають героїчні представники всіх знаків зодіаку (окрім хіба що Дів, бо Скорпіона не можна виховувати, а Діва так не грається), і всі вони готові наввипередки вирішувати скорпіонові проблеми.

Скорпіон, звісно ж, дозволяє це зробити, а в деяких випадках прямо роздає цінні вказівки і висуває вимоги щодо термінів вирішення своїх проблем. І не тому, що сам не може з цим впоратися, а тому, що це взагалі не проблеми. Справжні проблеми Скорпіона не такого масштабу.

Розміри справжніх проблем Скорпіона може осягнути тільки Скорпіон. Нас усіх це не стосується, слава світобудові!

Стрілець

Стрілець засмутиться. Потім повеселішає. Потім довго сміятиметься над собою, над проблемою, згадає, які проблеми в нього ще були в житті, усім довкола розповість і забуде. Коли на Стрільця звалюється якийсь життєвий “триндець”, він продовжує жити, як ні в чому не бувало. Стрільці просто зживаються з проблемою, сповідуючи принцип “а може якось обійдеться”.

Якщо проблема сама собою не вирішиться, Стрільці дають собі раду звернути на проблему увагу, засукавши рукава, зі скреготом у зубах, візьмуться її вирішувати, влаштують локальний апокаліпсис усім причетним до проблеми, але це просто витрати темпераменту. Усе це, звісно, дуже дратує Стрільців. Відволікає від великих справ в ім’я Добра і Справедливості.

У підсумку, Стрільці обертають проблему собі на користь. На крайняк, є ж Леви й Овни, врешті-решт, яким можна вивантажити свій “триндець”.

Козоріг

Козоріг постарається відразу відмовитися від проблеми, заявивши, що він не хоче. У 90% випадків це чомусь канає. Якщо зовсім не проканає – Козоріг усе вирішить у найкращому вигляді. Але обов’язково чужим коштом. При цьому згадає всі лайливі слова. Але нікому не скаже, що в нього “триндець” і продовжить посміхатися, як ні в чому не бувало.

Козороги вирішують проблеми так, щоб ніхто не здогадався, що вони взагалі були. Тому, що в Козорога, зрозуміло, не може бути жодних проблем: у нього ж усі ходи записані! Коли ніхто не бачить – він буде вирішувати цю проблему, знову ж таки створюючи видимість, що просто “сидить тут, примус лагодить”.

Таким чином, Козоріг витрачає на розв’язання проблем набагато більше зусиль, ніж усі інші знаки. Тому що плани Козорога щодо приховування “триндеця” від оточуючих зазвичай породжують інші “триндеці”. Зрештою, Козоріг втомлюється колупатися в цій масі проблемок, труднощів і незручних ситуацій, знімає з себе маску безтурботного пташеняти і дає всім прочхатися. І після не рефлексує. Ось ще!

Водолій

Водолій почне його радісно вивчати. Водолій побачить у будь-якому “триндеці” нову можливість, чому дуже зрадіє. Проблеми Водолії зустрічають з ентузіазмом: ну-бо, мовляв, чого ще покажете? Мине час, Водолій встигне вивчити цей “триндець”, після чого напише книжку про таку складну і нерозв’язну проблему, ну або зніме фільм.

Головне, показати наскільки унікальний саме його “триндець”. Ну а вирішувати це зовсім не обов’язково. Якщо такий “триндець” у нього вже був, – занудьгує і почне шукати Близнюків (Вже у них-то постійно щось новеньке трапляється!).

Проблема від цього все одно нікуди не дінеться (Близнюки відкосять одразу), але стане веселіше. Щоправда, якщо вирішення проблеми не залежить від самого Водолія, він дуже засмучується. Тому що в цій ситуації залишається тільки чекати, а чекати Водолії ненавидять.

Риби

На відміну від Рака, Риби плачуть тихо. Тому проблеми в них вічні, вирішують вони їх самі, ніхто їм не допомагає, а вони вже й не чекають. Тиха безвихідь огорне Риб, вони полюблять свій “триндець”, і підпустять якомога ближче, і тільки тоді почнуть розбиратися. Риби, як і Рак, зроблять з будь-якої негаразди вселенську проблему і будуть плекати її. І не смійте пропонувати їм допомогу! Руки геть від риб’ячих проблем! Риби проблеми взагалі не вирішують. Риби проблемами насолоджуються.

При цьому на обличчі Риби написане таке непідробне страждання, що оточуючі шикуються в чергу і навперебій пропонують свої послуги з вирішення будь-яких проблем. І, треба сказати, особливо завзяті дуже ризикують. Тому що Риба хоче спершу насолодитися проблемою, а вже потім передоручити її вирішення якій-небудь добрій людині.

Добрим людям, які лізуть під руку невчасно, Риба сама влаштує проблеми. Дуже великі проблеми. Коли Риби вдосталь наситяться і настраждаються від своєї проблеми, тоді, будь ласка, ласкаво просимо – допомагайте. Утім, якщо допомога не приспіє, Риба і сама все вирішить.

Оригінал