Гороскоп на 11 листопада

Овен ♈

Людина, яка намагається дати Вам пораду, зовсім не “лізе не в свою справу”. Осяяння може прийти буквально з будь-якого джерела. Якщо Ви думали про те, як прискорити своє кар’єрне просування, дехто може запропонувати відмінну ідею на цей рахунок.

Телець ♉

Не бійтеся поринути в пітьму власної душі. Спокуса шукати відповіді деінде велика, але саме погляд всередину обіцяє найбільший особистий і професійний прогрес. Осяяння, можливо, не спричинить за собою негайних дій, але саме Ви самі – головне джерело одкровення для себе самих.

Близнюки ♊

Ваш унікальний погляд на речі – це саме те, що зараз потрібно ближньому. Вам є що сказати, але крім цього, розмова змусить задуматися й Вас самих. Також з неї може вирости шанс на плідну співпрацю, яким неодмінно варто скористатися.

Рак ♋

Вам зараз хочеться “піти своїм шляхом”, але колективні починання обіцяють великий успіх. Ви звикли спілкуватися з командою певним чином, але новий погляд на речі нагадає всім, що Ви здатні на більше.

Лев ♌

Певні відносини показують явні ознаки прогресу, і Вам це здорово піднімає настрій. Коли на особистому фронті все добре, у нас з’являються сили на нові починання та успіхи. Саме час відродити давній творчий проєкт.

Діва ♍

Сміх, як відомо, – найкращі ліки. Приємна розмова допоможе Вам від душі повеселитися і поглянути на деякі речі менш серйозним поглядом. Всесвіт знає, що робить; настав час почати отримувати більше задоволення від життя.

Терези ♎

На домашньому фронті, як і раніше, відчувається вплив Венери. Навіть якщо настрою затівати ремонт немає, невелике прибирання може виявитися дуже до речі. Саме час зібрати непотрібні речі у великий мішок і позбутися від них, наприклад, віддавши на благодійність.

Скорпіон ♏

Ризикніть – і відчуєте результат у всіх сферах відразу. Іншими словами, результат, якого Ви чекаєте в одній сфері, може проявитися у інших. Як тільки Ви усвідомлюєте масштаби того, що відбувається, стане ясно, що це не просто сміливий крок – це величезний стрибок назустріч цілі.

Стрілець ♐

Ваш досвід виявиться дуже до місця в жаркому обговоренні. Втім, і Вас можуть чекати цікаві відкриття, якщо Ви зважитеся проявити широту кругозору. Чужий погляд на речі може сильно відрізнятися від Вашого, але і виявиться корисним, і надихаючим.

Козоріг ♑

Пора піддати сумніву деякі звичаї, і в тому числі задуматися про те, чи не занадто Ви вкоренилися в зоні комфорту та з якої, власне, причини це сталося. Можливо, Вам пора обрати новий напрямок для чого-те, що дороге Вашому серцю. Пора визнати, що цей крок давно назрівав.

Водолій ♒

Люди можуть невірно зрозуміти Вашу потребу в особистому просторі. Якщо Ви відчуваєте фізичну або емоційну втому, в першу чергу слід подбати про себе. Відпочиньте і відновіть сили; досить займатися чужими потребами і настроями.

Риби ♓

Ви можете отримати потрібну допомогу з несподіваного джерела. Йдеться, радше, про кар’єрний прогрес; дехто поділиться з Вами корисними контактами. Головне – не робити передчасних висновків про чужі мотиви. Ця людина явно симпатизує Вам і почне симпатизувати ще більше, якщо Ви не станете сходу хвалитися її підтримкою.