Гороскоп на 22 листопада

Овен ♈

Подумайте, що Ви могли б зробити, щоб підтримати конкретну людину. Вона не підходить і не просить, бо не впевнена, що Ваша відповідь буде позитивною. Але подумайте про те, як маленький жест, який здивував і порадував чиєсь серце, був би корисний Вам самим. Це справжня сила, і Ви володієте нею зараз.

Телець ♉

Кажуть, що деякі з найбільш значних і амбітних проєктів у світі починалися з малюнків на серветці в ресторані. Вірно це чи ні, але самі грандіозні ідеї, котрі коли-небудь зароджувалися в історії, точно починалися з уявного образу. Не варто недооцінювати силу – і далекосяжну значення – того, що зараз займає Ваш розум.

Близнюки ♊

Ми ніколи не знаємо, якими можуть бути “побічні продукти” наших зусиль. Те, що ми робимо, може мати наслідки, яких ми й уявити не могли. Здорово, коли це хороші наслідки і приємні сюрпризи. Приготуйтеся до такого відкриття і випробувати почуття гордості за себе!

Рак ♋

Будь-яку зайву вагу, загалом, можна скинути. Що стосується наших дій, то відкликати або виправити їх може бути дуже складно, а то й неможливо. Пам’ятайте, наскільки далеко може зайти Ваш відповідь на чийсь вчинок. Ми – це те, що ми робимо.

Лев ♌

Зараз Ви повинні тримати свою Левову напористість під контролем. Ніхто не сумнівається у Вашій пристрасті або рішучості. Ймовірно, люди навіть захоплюються ними. Але Ви можете занадто агресивно наполягати на своєму. Пам’ятайте, що для того, щоб залучити на свою сторону когось, потрібно чуйність, а не войовничість.

Діва ♍

“Ніхто не ідеальний – ось чому у олівців є ластики”. У цій американської приказці багато правди. Ми всі час від часу не звертаємо уваги на те, наскільки сильне наше прагнення до досконалості. Зате ми добре знаємо, що досконалість – це мета, яка завжди віддаляється, залишаючись недосяжною. Постарайтеся зараз відмовитися від занадто наполегливого прагнення до неї. Ідеал – всього лише міраж на горизонті.

Терези ♎

Починаючи з кінця 2019 року, ми докладаємо величезних зусиль, щоб підтримувати подобу нормального життя. Але в той же час ми навчилися обходитися меншим. Сьогодні у Вас є 86 400 секунд – рівно стільки у добі. Варто витратити хоча б одну, щоб визнати: Вам є за що дякувати долі. Подивіться, як це вплине на Вашу точку зору на конкретне питання.

Скорпіон ♏

Вам хотілося б мати більше впевненості в деяких речах. Власне, ось вже два роки ми живемо з відчуттям, що щось незриме керує життям на Землі. Ваше бажання більшої стабільності та безпеки зрозуміло. Але не зосереджуйтеся на цьому так пильно, випускаючи з уваги те вигідне положення, в якому Ви перебуваєте. Варто зовсім трохи розслабитися, щоб це помітити.

Стрілець ♐

Життя часто вимагає від нас зрозуміти, що там, де існує одне, неминуче виникає її протилежність. Але цікаво, що в разі позитиву негатив стає помітним, тільки якщо ми даємо йому проявитися. Він є, але можна повністю ізолюватися від нього, якщо ми того захочемо. Це саме те, що Вам варто зробити зараз.

Козоріг ♑

Знадобилося багато наполегливості, рішучості й терпіння, щоб побудувати багато рукотворних чудес світу. Якщо ми хочемо, щоб щось існувало довгий час, треба розуміти, що його створення має бути повільним і поступовим процесом. Не дозволяйте розчарування руйнувати те, що будується у Вашому світі повільно, але вірно. Відбувається повільно відбувається правильно.

Водолій ♒

“Рука руку миє” – трохи дивна приказка, якщо розуміти, що мова йде про руки двох різних людей. Але в плані конкретної домовленості вона для Вас цілком актуальна. Ви знаєте, чого від Вас хочуть. Але Ви також пам’ятайте про те, чого хочете натомість. У цьому немає нічого егоїстичного або незбалансованого. Взаємність справедлива. Тримайте це в голові.

Риби ♓

Впертість буває привабливою. Деякі люди здатні довести до істерики досвідченого парламентера. Але зараз Вам важливо наполягти на своєму і не дати іншому знайти над Вами бажаний контроль. Трохи впертості може виявитися корисною і допоможе встановити або відновити баланс.