Як справляються зі стражданнями жінки різних знаків Зодіаку

У житті кожної порядної панночки має бути місце стражданню. Справжньому такому стражданню — глибокому, сильному та непідробному. Головне – пережити цей час мужньо. Чи ні. Це дивлячись які саме зірки зійшлися над страждальницею у день її народження.

Овен

Овни страждають замкнуто. Йдуть у себе і замикають за собою двері на чотири засуви. І в цей момент найважливіше — у жодному разі не намагатися стукати. Тому що панночка-Овен приймає страждання, як виклик, і в цей момент у неї всередині розгоряється смертельна сутичка, кривавий бій з тінню. Вона просто не подбала повісити на двері табличку «Не влізай, уб’є», але все ж таки дорослі люди, самі повинні розуміти! Ні? Ну вибачте. Овен потім збере в гарний мішечок ту жменьку попелу, що залишиться від втішника. Неодмінно.

Телець

Телець страждає масштабно. Все – ви чуєте?! — усі повинні знати, як їй погано. Тому в першу чергу Телець пише в затишний Фейсбук гігантське простирадло тексту, в якому не безталанно, але педантично перераховує всі свої біди та прикрощі. І в цей самий момент лиха і прикрощі починаються у всіх інших. Тому що якщо Тільцю, який страждає, спробувати дати слушну пораду, то «хто вас взагалі питав, що ви лізете не у свою справу, глухий кут». А якщо написати «Ну ти там тримайся», можна і бан заробити, бо «нічого розумнішого не могли придумати, так?!» А якщо нічого не написати, то вас самих запишуть. У смертельні вороги. Тому що ви байдужа сволота.

Близнюки

Близнюки страждають багатослівно, кольорово та нецензурно. Ну, тобто Близнюки так не тільки страждають, а взагалі живуть: панночка-Близнюки постійно веде захопливий діалог з усіма своїми внутрішніми субособами, і страждання в цій картині світу не змінюють практично нічого. Крім того, що страждаюча панночка-Близнюки переходить від діалогу до монологу і починає вести його вголос. Слухачі їй при цьому не потрібні: усі свої претензії Близнюки можуть висловити будь-кому — хоч кращому другові, хоч дорогому Всесвіту. Але якщо ви раптом бачите страждаючу панночку-Близнюка — краще зупиніться і послухайте. Участь вона не оцінить, натомість дізнаєтесь багато нових слів.

Рак

Раки страждають мовчки. Так, щоби ніхто не помітив, але всі зрозуміли, так. Вони ридають у ванній, відкривши кран на повну потужність. Вони ходять по дому з очима на мокрому місці, але жодними тортурами з них не можна вибити відповіді на запитання «Що сталося?!» Бо якщо відповісти, що трапилося, доведеться перервати на найцікавішому місці внутрішнє кіно про апокаліпсис. Так, панночка-Рак показує собі захопливий блокбастер про те, як всі помруть, і вона теж. Болісною, гидкою смертю. І ні, ніякий Брюс Вілліс не прийде і не врятує світ панночки-Рака від катастрофи. Тому що вона сама Брюс Вілліс і зараз усе виправить. Це кіно з хепі-ендом, просто вона поки що не додивилася.

Лев

Леви просто не можуть дозволити собі страждати. Страждання це для простих смертних, а вона — королева. А королеви, як відомо, не лише не пукають, а й не плачуть. Але, оскільки Левиця таки жива людина (а не містична сутність, як Скорпіон, наприклад), страждати їй доводиться. Але ж треба якось тримати лице! Тому Левиця швиденько вибирає серед своїх васалів якогось цапа-відбувайла і звинувачує його у всіх своїх бідах. Так страждання перетворюється на шляхетний праведний гнів, що, погодьтеся, зовсім інша історія. До речі, бути цапом-відбувайлом при Левиці дуже приємно: Левиця ж розуміє, що насправді нещасний ні в чому не винен, тому швидко змінює праведний гнів на високу милість, тим і заспокоюється, задоволена собою. А козликові якісь плюшки дістануться.

Діва

Діва страждає, як сова. Надується і кліпає очима. При цьому нікому не зрозуміло — чи вона страждає зараз, чи вона завжди така, бо чорт її розбере, цього дивного птаха. Відкриваємо секрет: Діва страждає завжди. У режимі 24/7. Недосконалість цього світу глибоко поранить її гранітне серце, залізобетонну душу і куленепробивний мозок. А оскільки недосконалість світу — єдине, що в цьому світі залишається незмінним, на свої страждання Діва не звертає жодної уваги. Ось ви помічаєте, як дихаєте? Отож-бо.

Терези

Терези страждають зі смаком. Панночка-Терези — фаталістка, і вона щиро вірить: удар долі в чоло означає, що не вплинули її стусани під зад, а значить, «треба Федя, треба». Але приймати страждання просто так — нестерпно: Терези не можуть спокійно жити, не врівноваживши зло добром. Страждання – зло? Зло. Отже, потрібно якнайшвидше зробити собі щось приємне. Ну, хоч би поїсти. А можна ще напитися у добрій компанії. І подарувати собі щось непотрібне, але прекрасне, бо коли ще, якщо не зараз, так? Загалом, коли рідні та близькі нарешті добираються до Терезів, щоб обійняти, втішити та нагодувати смачним, вони зазвичай виявляють, що втішати вже нема кого. Тому що панночка-Терези відправилась на Мальдіви в компанії кінематографічно гарного брюнета і з валізою, повною нових суконь, у гарному капелюсі і з пляшкою мадери під пахвою. Бідолашна наша.

Скорпіон

Скорпіони взагалі не страждають. В принципі. Тому що немає у світі тієї сили, яка могла б змусити Скорпіона страждати всерйоз. І в цьому, власне, полягає проблема. Тому що скорпіони все-таки живі люди (ми самі шоковані, але це правда), і не реагувати на навколишній світ вони не в змозі. Тому замість страждань вони гніваються. А це, знаєте, ой. Тому що Скорпіон у гніві — це гірше за Ґодзіллу. Це гірше, ніж Ґодзілла з передменструальним синдромом, якщо ви знаєте, про що ми.

Стрілець

Стрільці страждають підло. Ні, це правда. У всіх інших випадках Стрільці – сама шляхетність, сама відвага і найкращий друг усіх дітей, але страждання вибивають Стрільця з колії. І тоді нещасна панночка-Стрілець кличе до себе всіх своїх подруг, обіцяючи їм смачні коктейлі та нестримні веселощі. І не бреше. Про коктейлі. А «нестримні веселощі» полягає в наступному: Стрілець довго і багатослівно скиглить про свою важку долю, а подруги повинні не просто її втішати, а аналізувати ситуацію. І ще раз аналізувати. І знову. Загалом, переливати з порожнього в порожнє Стрілець буде до ранку, а потім підбадьориться і заспокоїться. У той момент, коли під стіл упадуть, зовсім знесилені, навіть Козороги та Діви. Оце сила страждання, ось це ми розуміємо. Потужність!

Козоріг

Козороги страждають смиренно. І діяльно. Козоріг ніколи не думає: “О, за що мені це!” Козоріг думає: «Ну, ок. Візьмемо це. Що, цікаво, з цього можна отримати? Корисного, зрозуміло. І, уявіть собі, отримує. І не лише життєвий досвід та урок на майбутнє. Так будь-який дурень може. Козоріг отримає ще й чарівний пендель. У сенсі — прихований внутрішній ресурс.

Водолій

Водолії ненавидять страждання. Водолію простіше вмерти, ніж страждати. А тому саме це вона й робить: окидає прощальним поглядом усе те, що принесло їй такі страждання, тихенько зітхає і, нічого не кажучи, йде за диван. Вмирати. Але зазвичай цього ніхто не бачить, бо Водолій у курсі: у цьому світі людині навіть померти не можна спокійно, обов’язково хтось причепиться з безглуздими питаннями. Тому оточуючі впевнені, що Водолії взагалі нездатні страждати, що вони завжди бадьорі та веселі. А насправді Водолій сьогодні помер. П’ять із половиною разів. І воскрес, так. Це ж Водолій.

Риби

Риби страждають картинно. Вона показово біжить до ставка, о, так. Біжить топитися, зрозуміло, бо ТАК страждати — вище за її сили. Головне, щоб біля ставка в цей момент не виявилося якоїсь неприємної Діви, яка обов’язково скаже: «Що ж ви так убиваєтеся? Ви ж так не вб’єтеся! Ні, нехай поряд будуть люди, які розуміють, які не завадять Рибці страждати. У сенсі насолоджуватися. Як тонко вона відчуває, як глибоко переживає, чи всі бачили?! «О, фатальна ніч!»

Оригінал