Гороскоп на 19 грудня

Овен ♈

З сьогоднішнього дня і до 29 січня ретроградна Венера впливає на Ваше професійне життя і репутацію. Чи не пора Вам переглянути свій спосіб життя? Чи відповідає Ваша поточна кар’єра Вашим ціннісним установкам? Саме про це варто подумати. Протягом майбутнього періоду Ваш статус і образ в очах інших опиняться в центрі уваги. Зроблені висновки можуть Вас здивувати.

Телець ♉

Ретроградна Венера виведе на перший план подорожі, вищу освіту, філософію, релігію, переконання, а також питання, пов’язані з юриспруденцією і видавничою справою. Нічого собі список! Ви також можете переглянути свої духовні основи та ставлення до людей з інших культур. Не дивуйтеся, якщо в плані відносин з законом щось зміниться.

Близнюки ♊

З сьогоднішнього дня і до 29 січня ретроградна Венера, планета комфорту, закликає Вас “рахувати чужі гроші”. У фокусі виявляться спільні фінанси і майно, питання успадкування, оподаткування, позик. Настав час розібратися, з чим Ви підходите до такого роду питань і що в цьому відношенні варто змінити.

Рак ♋

З сьогоднішнього дня і до 29 січня Венера буде впливати на найближчі відносини у Вашому житті. Ділові або романтичні, вони потребують перегляду, переоцінки і, можливо, зміни. Якщо в цьому році між Вами і кимось ще сталося щось важливе, на цю людину варто звернути особливу увагу.

Лев ♌

З сьогоднішнього дня і до 29 січня ретроградна Венера буде впливати на сферу роботи, рутини, здоров’я і підтримки форми. Пора відмовитися від усього, що занадто звично, нудно, втомлює. У центрі уваги опиняться робота і колеги, а також питання про те, наскільки Ви ними задоволені. Вас буде надихати думка про те, щоб стати здоровішими і спортивнішими.

Діва ♍

Венера – планета, що впливає на відносини з дітьми, справи любовні, творчість, задоволення. З сьогоднішнього дня і до кінця січня ретроградна Венера закликає Вас оцінити, наскільки Ви задоволені цією стороною свого життя – або ж незадоволені. Може виявитися, що щось, що радувало Вас раніше, вже не приносить приємних емоцій. Так чи інакше, нові можливості перед Вами теж відкриються.

Терези ♎

З сьогоднішнього дня і до кінця січня Ваша правляча планета Венера вселить Вам гострий інтерес до будинку, сім’ї, батьків. Вам захочеться вивчити власні корені. Родина і житло також будуть мати для Вас велике значення. Коли ж Венера відновить пряме рух, Ви виявите, що стали інакше дивитися на питання, пов’язані зі своїми батьками, батьківщиною, спадщиною.

Скорпіон ♏

Венера впливає на Ваші стосунки з рідними, сусідами, частими супутниками, взагалі комунікацію. З сьогоднішнього дня і до 29 січня ретроградна Венера буде впливати на те, як Ви бачите свою взаємодію з іншими. Якщо звичні методи комунікації не приносять бажаного результату, Ви спробуєте висловлюватися інакше.

Стрілець ♐

Венера буде впливати на Ваші доходи, фінанси, цінності (як матеріальні, так і духовні). З сьогоднішнього дня і до кінця січня ретроградна Венера обіцяє зміни в цих сферах. Період переоцінки цінностей допоможе Вам краще контролювати свої грошові активи. Також Ви почнете інакше дивитися на запитання багатства і матеріального добробуту.

Козоріг ♑

Венера буде впливати на питання зовнішності і Вашого образу в очах інших. З сьогоднішнього дня і до кінця січня ретроградна Венера обіцяє переоцінку цієї сфери. Ви захочете змінити імідж, почнете краще розуміти враження, яке справляєте. У Вас відкриються очі на дуже багато речей.

Водолій ♒

З сьогоднішнього дня і до 29 січня ретроградна Венера, володарка любові, закликає Вас зайнятися прихованими думками і почуттями. На щастя, як тільки Ви зустрінете минулі розчарування і образи лицем до лиця, почнеться процес зцілення. Вийшовши з токсичною ситуації або способу мислення, Ви спершу можете розгубитися, але швидко зрозумієте, що це був правильний хід.

Риби ♓

Ретроградна Венера виведе на перший план питання дружби. З сьогоднішнього дня і до кінця січня Ви на багато відносини поглянете більш реалістичним чином. Також вплив Венери торкнеться сфери надій і мрій. Ви переоціните те, до чого прагнете і чого можете досягти, задумаєтеся про те, наскільки цінності друзів збігаються з Вашими власними.