Гороскоп на 22 квітня

Овен ♈

Нові практичні рішення неодмінно окупляться, але важливо не вимагати від себе занадто багато. Зазвичай сил і енергії Вам не позичати, але зараз навіть Овну варто зменшити оберти. Постарайтеся не поспішати і пам’ятайте, що перестаратися – все одно що не дотягнути. Ви можете контролювати свій рівень стресу і втоми – і це треба робити.

Телець ♉

Приємно, коли ти всім потрібен. Протягом всього наступного місяця Вас буде вабити соціальна сцена. Раптово з’являться люди, яких сто років не бачили. Та й самі Ви відчуєте гостре бажання спілкуватися, наводити і відновлювати мости. Головне – не ображатися на людей, які чомусь не біжать до Вас по першому ж заклику.

Близнюки ♊

Ми всі знаємо людей, які спершу вкладаються у справу на двісті відсотків, а потім зляться через це. Справа зазвичай у тому, що їм довелося взяти на себе занадто багато – причому з власної волі. І звинувачувати, крім себе, нікого! Саме цього Вам слід побоюватися зараз – і, ймовірно, протягом всього наступного місяця.

Рак ♋

Коли хтось каже, що вміє щось краще, ніж Ви, реагувати можна по-різному. Це може стати цікавим як викликом, так і явним знаком чужої зарозумілості. Зараз Ваше самолюбство може зіграти з Вами злий жарт – і тому дуже важливо стримувати потяг до змагання…

Лев ♌

Тільки Вам вирішувати, кому довіряти і з ким ділитися потаємним. Але ставлячи потенційним повірникам занадто високу планку, Ви шкодите насамперед собі. Дуже може бути, що інші можуть дати Вам пораду, яка ідеально підходить у сформованій ситуації. Вам не потрібно страждати мовчки.

Діва ♍

Коли нас викликають на конфлікт, важко не відреагувати агресивно. Але один з кращих способів осадити опонента – спокійно і ввічливо запитати, чи не потрібна йому допомога. Ви цілком можете зберігати комунікацію з людьми в цивілізованих рамках.

Терези ♎

Як же бісить, коли незримі сили порушують наші самі продумані плани! Але часто ми не промах – і маємо напоготові план Б. Ваша увага до дрібниць зараз стане в пригоді як ніколи. Але намагайтеся також не нервувати; пам’ятайте, що непередбачені труднощі – теж частина процесу!

Скорпіон ♏

Чи не занадто Ви “тиснете” на ситуацію, якій тиск ну зовсім не потрібен? Ваша рішучість тут нічим не допомагає: все буде йти своєю чергою. Прийміть це як даність і не зліться. Іноді поквапити події просто неможливо.

Стрілець ♐

Настав час озирнутися і виявити побутові завдання, якими пора зайнятися. Якщо візьметеся за справу методично і рішуче, то навіть захопитеся процесом! Також непогано б налагодити контакт з членами сім’ї. Тут тим більше немає ризику перестаратися.

Козоріг ♑

Часом Ваша здатність створювати порядок з хаосу просто вражає. Але все ж Ви – тільки людина і маєте лише дві руки! Частіше нагадуйте собі про це в майбутні тижні. Зараз як ніколи важливі будуть гнучкість і широта кругозору.

Водолій ♒

Кажуть (правда, не ірландці), що в ірландців є приказка, яка говорить: “смерть – це надовго”. Іншими словами, наше життя коротке – і проживати його потрібно якісно. Але якщо справа стосується погоні за грошима та матеріальними цінностями, варто пам’ятати і про те, що на той світ з собою не забереш. А тому не будуйте занадто грандіозних планів на свої фінанси.

Риби ♓

У новому положенні справ неважко буде помітити позитивні сторони. Будуть, звичайно, і причини для песимізму – але на них треба дивитися тверезо. Якщо Ви будете думати про погане, хто буде думати про хороше? Юпітер у Вашому знаку обіцяє: у Вас є всі підстави для оптимізму тут і зараз.