6 ознак того, що ви Земний Ангел (і не знаєте цього)

Якщо у вас є відчуття, що ви можете бути ангелом, але не впевнені в цьому, то вам обов’язково варто прочитати ці 6 ознак…

Швидше за все, цей тип людей знайомий вам відразу за декількома різними назвами – працівники світла, земні ангели або щось ще подібне. Можливо, ви навіть відчуваєте себе одним з них.

Працівники світла прийшли в цей світ, щоб поділитися своїм світлом, наскільки це можливо, і принести позитивні зміни на цю планету. Вони ніколи не зможуть прийняти і змиритися з ненавистю, нетерпимістю, насильством, різних форм пригнічення. Головною мрією цих людей є встановлення загальної гармонії на Землі, коли, нарешті жителі планети зможуть забути про всі свої проблеми.

Працівники світла не здатні зрозуміти багато чого в сучасному світі, оскільки відчувають себе душами, які пережили не одне перевтілення і які бачили кращі часи. Тому вони послані сюди ще раз, щоб відновити та оновити планету. Вони прийшли з того світу, де люди жили в повній гармонії один з одним, тваринами і природою. Але земні ангели знають, що ми, швидше за все, ніколи не зможемо повернутися до того способу життя, тому вони просто хочуть, щоб ми навчилися жити у згоді з нашим світом зараз. Вони бажають, щоб кожна людина в цьому світі жила в радості, щасті, достатку, при цьому самі вони є одними з найбільш безкорисливих людей, яких ви коли-небудь зустрічали.

Земні ангели хочуть всім іншим подарувати чисту, люблячу енергію, яка допоможе людям знайти своє вище “Я” в цьому житті. Вони хочуть залишити всі негаразди і страждання в минулому, щоб ми навчилися жити в істинній гармонії з божественним. Вони мають тільки благі наміри, але нинішній стан справ на Землі часто змушує впадати їх у зневіру.

Якщо у вас є відчуття, що ви можете бути земним ангелом, але не впевнені в цьому, то вам обов’язково варто познайомитися з текстом нижче, який дозволить визначитися з вашою справжньою роллю на цій планеті.

1. Ви дуже чутливі

Очевидно, що земні ангели прийшли сюди з великою місією, але за порятунок планети доведеться віддати більшу ціну. Деколи земний ангел відчуває себе жахливо стомленим усіма світовими проблемами. І в нього з’являється відчуття, що всі зусилля з вирішення земних суперечностей виявляються марними. Земні ангели можуть відчувати досить сильне розчарування сформованим на Землі порядком речей і неможливістю здійснення змін. Вони не люблять великі і галасливі натовпи людей, оскільки зустріч з ворожими їм енергіями сильно вимотує їх.

Земні ангели також володіють високою чутливістю до насильства, ненависті та всієї інформації, що подається в негативному ключі в ЗМІ. Вони прагнуть більшу частину часу проводити у себе в кімнаті, захищаючи тим самим себе від суєти і впливу зовнішнього світу.

Якщо це схоже на вас, то можливо, ви просто земний ангел?

2. Ви любите самотність

Працівник світла чи земний ангел любить проводити час на самоті, щоб розслабитися і збалансувати свою енергію. Як ми вже говорили, даний тип людей часто відчуває сильну перевтому від сучасної цивілізації, і їм потрібно побути деякий час на самоті, щоб залікувати свої психологічні травми і підготуватися до наступної зустрічі з зовнішнім світом. Вони дійсно люблять копатися глибоко у своїй підсвідомості, що дозволяє їм привести себе в порядок. Земні ангели знають, що для того, щоб змінити світ, потрібно змінити себе, і невпинно працюють над тим, щоб стати кращими.

3. Ви віддаєте багато сил турботі про інших

Ви відчуваєте себе людиною чуйною стосовно інших людей і хочете допомогти вирішити їхні проблеми? Якщо це так, то можливо ви і є земний ангел. Ці люди готові кинути все, щоб допомогти тим, хто потребує, оскільки вони самі багато чого пережили і не хотіли б щоб ще хтось відчував біль. Працівники світла відчувають глибокий зв’язок з усіма людьми, що знаходяться поруч, і просто хочуть утішити тих, хто потребує розради. Земні ангели розуміють як це складно і страшно, коли навколишній світ деколи показує, що ми практично весь час існуємо в стані невизначеності. Ніхто не знає, що принесе завтра, але працівники світла впевнені, що сьогодні вони спроможні зробити світ трохи кращим.

Вони живуть, що називається «прямо зараз», і хочуть якомога сильніше змінити життя інших на краще. Земні ангели з розумінням ставляться до того, що людям у цьому житті доводиться «крутитися як в’юн в ополонці», бо їм самим раніше доводилося бувати на їхньому місці.

4. Ви відчуваєте себе покликаним для досягнення конкретної мети

Ви вільні від мирських бажань, і ви не хочете йти за заздалегідь визначеним життєвим шляхом. Вам не подобаються ті програми, які формуються суспільством, в якому ми живемо, і ви ніколи не відчували себе зобов’язаним слідувати по стопах інших людей. Ви хочете залишити свій власний слід і жити за своїми правилами, і не любите при цьому людей, які говорять вам, що робити. Ви відчуваєте себе покликаним зробити щось більше, ніж те, що люди вважають «нормою» і вам обов’язково потрібно самореалізуватися. Земні ангели можуть відчувати сильну тягу діяльності в тих областях, де вони реально можуть допомогти людям: наприклад, вони можуть працювати соціальними працівниками, психологами, голкотерапевт або масажистами. Вони вважають, що наділені цілющою силою і хочуть працювати в тих сферах, де зможуть знайти застосування своєму таланту.

Ви можете навіть хотіти подумувати про відкриття власного бізнесу, завдяки чому зможете звільнити себе від щоденної рутини, яка супроводжує будь-яку «нормальну» роботу.

5. У вас сильна інтуїція

При виборі рішень у житті ви, швидше за все, керується не логікою, а власними емоціями та інтуїцією. Земні ангели здатні відчувати дуже глибоко, що корінним чином відрізняється від правильного й логічного способу життя представників сучасного суспільства.

Ваше життя значною мірою пов’язане з речами, зверненими до людських емоцій: мистецтвом, музикою, розповідями і спілкуванням з іншими людьми. Ви дозволяєте своїй інтуїції вести вас по життю, і вона допомагає вам зрозуміти кожен новий крок.

Земні ангели довіряють своєму внутрішньому голосу, бо знають, що повідомлення, які вони отримують, приходять від Всевишнього. Вони вірять, що завдяки Всесвіту в їхньому житті з’являються тільки хороші речі і люди, і ще вони знають, що інтуїція – це засіб, за допомогою якого Всесвіт з ними розмовляє.

Вони часто звертаються за допомогою до своїх духовних наставників з тонкого світу і ангелів, також вони можуть займатися різними духовними практиками.

6. Ви відкидаєте «сучасні ідеали».

Більшість працівників світла і земних ангелів не можуть зрозуміти сучасний світ. Чому ми витрачаємо стільки часу на роботу, яку ми ненавидимо, щоб тільки дозволити собі речі, які нам не потрібні? Чому робота стоїть у людей на першому місці? Чому ми продовжуємо забруднювати нашу планету, яка є нашим єдиним будинком? Чому ми так багато споживаємо і так мало віддаємо? Навіщо нам війни і расизм? Чому наше суспільство не стає більш цивілізованим? Працівників світла і земних ангелів постійно переслідують ці питання, але відповіді на них зазвичай виявляються невтішними, що змушує їх відкидати сучасне суспільство. Багато людей називають їх хіпі, але вони просто розуміють, що турбота про планету і один одного – це і є нормальне життя.

Земні ангели зрозуміли, що ми не можемо продовжувати далі жити в стані ізоляції один від одного; ми просто не зможемо вижити окремо. Земні ангели лише сподіваються, що люди зможуть об’єднатися та разом відсвяткувати торжество справжньої правди – мова йде про наше право на любов, достаток, щастя, свободу. У нас на цій Землі є все, щоб жити повноцінним і щасливим життям, а головною перешкодою до цього є наша свідомість. Земні ангели зосереджуються на поширення цієї давньої мудрості, сподіваючись розбудити людей, щоб об’єднати їх.

Земні ангели люблять проводити багато часу на природі, де вони відчувають себе найбільш комфортно, немов у себе вдома. Вони цінують природу і все, що пов’язано з природним світом, і намагаються триматися подалі від матеріалізму, жадібності корпорацій і всього того, що сприяє розділенню людей.

Якщо ці ознаки відповідають вам, то ви, швидше за все, є працівником світла. Вас чекає важкий шлях, але, зрештою, ви зможете принести багато користі. Всякий раз, коли ви відчуваєте себе пригніченим або засмученим чим-небудь, просто згадайте про свою місію. І пам’ятайте, що ви прийшли сюди прожити своє життя, нехай воно навіть відрізняється від того життя, яке вважають правильним інші люди. Ви були послані сюди, щоб світити яскраво і змінити цей світ на краще.

Оригінал