Спокусливі безсоромниці за знаком Зодіаку

Любов править світом, вона хвилює всіх та кожного. І найчастіше людина, заглядаючи в гороскоп, прагне дізнатися саме про те, що чекає на любовному фронті. І любовна астрологія дозволяє робити передбачення про любовні відносини людини, її успіх у протилежної статі, про її сімейне і сексуальне життя.

12 місце Козоріг

Любов і Козоріг — це окремий розділ. Здається, саме формулювання питання не коректне, настільки Козоріг здається далеким від кохання. Того, хто очікує від люблячого наполягти на своєму, не схильного до сентиментів Козорога бурхливих проявів стрій, спіткає гірке розчарування.

Ця стримана жінка подібна до кристала рідкісної чистоти і краси. Вона чудово грає роль неприступної холодної красуні з обличчям, застиглим як маска. В її поведінці читається чітке прагнення зберігати дистанцію, незнайомцю нічого розраховувати встановити із нею швидкий контакт. Дуже повільно вона підпускає любителів до себе ближче, і таких ніколи не буває багато.

Такій дівчині притаманне честолюбство, її вимоги до потенційного партнера завищені. Рідко кому вдається дістатися сліпучої вершини: для цього потрібно бути справжнім героєм. Їй подобаються шанувальники з породи переможців, але не голосні неотесані мужлани. Навіть якщо сама вона любить пококетувати в спальні, від інших вона вимагає бездоганних манер. Честолюбство – ось що становить внутрішню пружину жінок-Козорогів. Вони готові на будь-які жертви заради кар’єри.

І такої ж віддачі вони очікують від чоловіка, який повинен мати ту саму професію, що й вони. Робота настільки поглинає їх, що навіть прийшовши додому, вони не можуть відмовити собі в задоволенні обговорити професійні проблеми. Потрапляючи у незнайоме їм середовище, вони почуваються не у своїй тарілці. Не можна сказати, що еротичний початок у жінках-Козорогах бризкає через край, але вони чітко знають, чого хочуть. Чоловік, який не може дати їм те, чого вони хочуть, може за дві секунди отримати відмову: а який сенс продовжувати стосунки?

11 місце Близнюки

Проникнути в любовну таємницю, яку мають Близнюки, дуже і дуже непросто. Нерідко Близнюкам буває мало одного партнера, і вони, природно, без відома першого, заводять ще й другого.

Що за краса ця жінка — весела, дотепна, якій своєю привітною усмішкою нічого не варто зачарувати будь-кого! Спілкується вона з невимушеністю та легкістю, нікого не обділяючи своєю увагою. У того, хто вміло заведе її або збудить цікавість, набагато більше шансів на успіх, ніж у підлабузника, що розпростерся ниць перед нею. Вона відчуває постійну потребу задерти інших – і словом і ділом. Застій для неї нестерпний, їй необхідно постійно отримувати нові імпульси, вона не може встояти перед миттєвою спокусою.

Чийсь відвертий погляд запалив у ній іскру бажання — і ось уже вона не має жодного сумніву: кращого кандидата для кохання і знайти неможливо. Флірт таїть для неї невимовну насолоду і, як кажуть, її довго просити не потрібно. Їй потрібний візаві з такою самою реактивністю, як у неї самої. Наштовхуючись на любителя потягнути, вона дуже швидко втрачає будь-який інтерес. Для неї секс – як забава для дитини, вона не визнає стримання і не думає про наслідки.

Уловивши найменший натяк, вона поспішає віддатися долі, відчуваючи величезний приплив сил. Якщо у вас складна внутрішня організація та важкий характер, то вам навряд чи варто розраховувати на успіх у жінки-близнюків.

10 місце Водолій

У незалежного Водолія величезна кількість таємниць і всі вони незвичайні. У нього є те, що одночасно притягує до нього багатьох, — його весела вдача, відкритість, але якщо копнути глибше, то виявиться, що за цим поверхневим шаром ховається безліч всяких дивацтв.

Ця жінка рухлива як ртуть і просто бризкає невичерпною радістю буття. Вона здатна і відкриває всі сторони навіть у коханні. Чим оригінальніша людина і чим екзотичніший стиль її життя, тим сильніший інтерес Водолія. Вона все хоче спробувати на зубок, тільки не терпить сірості та посередності.

Слабість жінки-Водолія — люди, які не вписуються в прокрустове ложе громадських установ, бо в душі вона — революціонер. Вона прагне перевернути підвалини, осягнути неосяжне, відкрити очі оточуючим на справжній сенс подій. А оскільки суспільство ще не готове сприймати таких людей серйозно, тому вона часто набиває собі шишки. І все одно Водолій не здасться. Вона пронесе в серці свій юнацький порив через все життя і знайде власний стиль, який відповідатиме її неспокійній натурі.

У житті жінки-Водолія величезну роль відіграє дружба. Друзів у неї безліч, і вона робить між ними різницю у громадському становищі. Те саме ми бачимо і в її стосунках із партнерами.

Вона любить експериментувати, у тому числі і в сексі, і часом для неї важливий не оргазм, а сам факт, що вона збагатилася новим досвідом. Вона хоче звідати якомога більше сторін життя, і тому її власне життя нагадує бурхливий порожистий потік.

9 місце Стрілець

На світі є багато Стрільців, які мріють про справжнє, велике кохання, які, проте, шукають його зовсім не там, де слід.

Навряд чи знайдеться інша жінка, яка сповідувала б такі вільні погляди щодо ліжка, як ця жінка. Вона легко і невимушено йде на почуття, що виникає в її душі, подібно до спалахів, імпульсів, оскільки вона сучасна жінка, яка не звикла вдаватися до смутку і сміливо кидає виклик всякого роду табу. Будучи спортивною і абсолютно далекою від будь-якої манірності, вона любить чоловічі компанії, в яких почувається краще, ніж у специфічній атмосфері типово жіночих розмов.

Вона гарний, веселий товариш і з рівним інтересом вирушає на футбольний матч та на господарський ринок. При цьому вона повною мірою зберігає всю красу жіночності і стає страшенно чарівною, коли змінює потерті джинси на сукню з низьким кокетливим вирізом. Ця чудова метаморфоза справляє незабутнє враження на її товаришів, які звикли вважати її «своїм хлопцем». Так що жінка-Стрілець може цілком органічно з’являтися у двох абсолютно різних іпостасях — «свого в дошку» хлопця та наділеної рідкісним даром жіночності спокусниці чоловічих сердець.

У крові її, однак, незнищенний дух авантюрності, тому вона має велику слабкість до чоловіків, що плюють на умовності і ведуть вільний спосіб життя. Її ідеал — це коханець-герой, сміливий пірат — персонаж серії фільмів про лицарів плаща та шпаги. Цілком можливо, що в душі вона мліє від надії зустріти відважного льотчика, який знає весь світ як свої п’ять пальців і у якого завжди напоготові історії, що захоплюють дух, звичайно ж, в основі яких те, що довелося пережити йому самому.

Дихання великого світу надає цьому типу жінок хвилюючий вплив, він допомагає їм перенестися у зовсім інший світ, без приземлених інтересів. Так що дитсадковому товаришу такої жінки, що тішить себе надією надіти на її палець обручку, попри те, що з того часу минуло вже добрих двадцять років, можна порадити залишити цю мрію, яка не має під собою жодних підстав: жінку-Стрільця вабить дух невідомості і далеких мандрівок, яким вона охоче віддає перевагу перед перспективою стабільного та забезпеченого життя.

8 місце Риби

Риби люблять таємниці світу та світ мрій. Реальність, на жаль, має мало спільного з нашими фантазіями, і це особливо справедливо щодо любові. Любов на відстані, а то й взагалі платонічна любов є таємницею цього знака.

Комусь вдасться підняти завісу над таємницею та розбудити Сплячу Красуню? Її привабливий погляд і чарівну посмішку не так просто забути. Того, хто починає флірт із цією мрійницею, чекає небезпека потрапити під її чари. Чоловічі серця — легкий здобуток для неї, навіть якщо спеціально вона цього не прагне. Нерідко її турбують її власні фантазії. Наприклад, їй шалено подобається під суворою сукнею носити сукняну білизну. Це так збуджує!

У любовних справах ця загадкова леді дотримується дуже своєрідної тактики. Спершу вона поманить, а потім набуде важливого і недоступного вигляду. Так і хочеться сказати, що вона ховається в безпечних глибинах, як тільки блисне рибальський гачок. Риби охоче йдуть на флірт за умови, що суворо дотримуються правил гри. Тих, хто дозволить собі багато, вона відразу залишає, навіть якщо їй трапилося раз поступитися бажанням, будучи п’яним ароматом літньої ночі або атмосферою різдвяного свята. Хто хоче досягти успіху, ні в якому разі не повинен поспішати.

Жінки-Риби, які чутливо реагують на все, не люблять пускати собі в душу нікого, розкішне ж їхнє тіло, навпаки, може бути знайоме майже половині міста. Та обставина, що Риби неохоче кажуть «ні» призводить до того, що вони часом не в змозі виконати всі прийняті ними зобов’язання. Наслідки їхньої необачності можуть бути серйозними — втрата роботи, загроза особистому життю. Коли Риби закохані, вони не можуть зосередитись ні на чому іншому. Дисципліна не належить до сильних сторін Риб.

Їм треба навчитися, переступаючи через себе, виявляти твердість, бо не можна піддаватися будь-якій спокусі. Тільки через багато років Риби почнуть корити себе за необачність. Їм заважає їхня підвищена емоційність. Той факт, що кавалер пригощає, зовсім не карт-бланш на те, щоб заходити дуже далеко. Багато жінок-Риби виявляють надто велику великодушність у цьому відношенні, і їм терміново потрібно навчитися обмежувати себе.

7 місце Скорпіон

У цього людського типу лише одна-єдина потаємна серцева таємниця. Щоб її розглянути, може не вистачити цілого життя. Люди, що народилися під цим знаком, надзвичайно складні та прості одночасно. Кохання для Скорпіона – це містичний досвід.

Вона здається холодною і витриманою, але насправді в її душі просто вирують пристрасті. Вона наділена даром особливого магнетизму, а у поєднанні зі норовом її натури це дає вибухонебезпечну суміш. Жінки-Скорпіони досконало володіють мистецтвом розігрувати роль загадкових красунь, і її потенційна жертва не спатиме ночами, мучачись і згоряючи від пристрасті. Вони не з тих жінок, кого підкорюють, вони самі шукають собі коханця на свій смак.

Як рентгенівський промінь, їхній гострий погляд просвічує кандидата на любов і безпомилково визначає, чого чекати від цього конкретного представника сильної половини людства. Зустріч з повною пристрасті жінкою-Скорпіоном завжди незабутня подія в житті, навіть якщо знайомство обмежується однією ніччю.

Але не позаздриш тому чоловікові, кого вона по-справжньому любить. Вона не спускатиме з нього очей, сторожитиме буквально кожен його рух, доки він не зробить якогось невірного кроку — а це лише питання часу, — і тоді нехай Господь милує! Вона його мучить і мучити нещадно, що цілком узгоджується з її логікою: її помста має певну мету. Слава Богу, не всі Скорпіони жіночої статі подібні до самки богомола, яка з апетитом пожирає свого шлюбного партнера після акту любові.

Є на світі і чудові, добросерді жінки-Скорпіони, вони плекають свого партнера за умови, що він порядна і надійна людина. І все-таки у спілкуванні з жінкою-Скорпіоном якесь шосте чуття вам підказує, що з нею жарти погані, краще не дражнити гусей. Вона — сильна жінка, яскраво виражена індивідуалістка, що несе в собі тонкий і важкий початок і підшукує рівну собі пару.

Жінці-Козорогу притаманна величезна цілеспрямованість. Її може влаштувати тільки неабиякий коханець, тому що їй потрібен час, щоб досягти кондиції. Від партнера вимагається терпіння та тонке чуття. Серед претендентів на її руку перевага надається власникам товстого гаманця і тому, хто має солідне становище в суспільстві.

6 місце Терези

Кохання – це розкіш, гармонія та краса. Для естетів, якими славляться між іншими знаками зодіакального кола Терези, таємниця кохання полягає у витонченій досконалості предмета зітхань.

Більшість Терезів жіночої статі — справжні красуні. І майже всі жінки-Терези вміють подавати себе з найвиграшнішого боку. У них не лише елегантна, а й спортивна виправка. Своєю присутністю вони здатні прикрасити будь-який званий вечір або блищати дорогоцінною перлиною в колекції якого-небудь багатого плейбоя. Сексуальні Терези будять еротичні фантазії, і навряд чи знайдеться той, хто встоїть перед їхніми чарами. Вони знайомі з найцікавішими людьми, швидко встановлюють контакт, причому у найвищих сферах. Здається, що їхній природний шарм і чарівна посмішка може розтопити льодовики.

Вони — великі майстрині любовної гри: ніби ненароком при розмові виявиться якась пікантна деталь жіночого туалету. Проте закидають свої мережі спокуси Терези вибірково: їм потрібен гідний партнер, який би задовольняв запити їхнього живого, гнучкого розуму і поділяв би їхню потребу бути в курсі останніх новин. Це їхня справжня манія. У зануд немає жодних шансів добитися їхньої прихильності, хоч би якими писаними красенями вони були, а про те, які вони ласі на красивих чоловіків, ми вже сказали. Все грубе відштовхує їх. Вони хочуть відчувати насолоду від споглядання прекрасного, пропорційно складеного тіла, наскільки можна позбавленого рослинності.

Чого б ми хотіли побажати Терезам, так це, щоб у пошуках партнера вони більше уваги приділяли критерію психічної врівноваженості, ґрунтовності, тому що їм необхідна людина, яка б знала, як поводитися з ними, враховуючи їхню схильність до різких коливань настрою і таку їхню рису, як вічна нерішучість. Нерідко сімейні зв’язки жінок-Терезів і розпадаються з тієї причини, що вони обдурилися і в черговий раз віддали перевагу не вартій уваги, надійній людині, а красеню з глянцевої обкладинки журналу.

5 місце Лев

Лев — представниця науки жорстокої ніжності — любові, бо він сам самозабутній коханець. Він усе хоче звідати: швидкоплинну закоханість, серйозне, перевертаюче почуття, такий розмах, що йде, в задоволенні своїх бажань — причому на іншу роль, крім головної, він не згоден.

Доскональне знання мистецтва спокуси, поєднуючись у цій вогняній жінці з хижим інстинктом дикої кішки, дають просто чарівний сплав. Ці жінки охоче грають з вогнем, тому що вони на практиці хочуть переконатися у своїй сексуальній привабливості. Варто такій жінці з’явитися в суспільстві, як від неї, здається, починають виходити незримі струми, і всі погляди звертаються до неї. Її граційні манери і грудний голос допомагають їй легко обворожити намічену жертву.

І вже якщо вона загорілася до когось пристрастю, не важливо, чи це буде театральний прем’єр, чи її новий шеф, будь-який опір марний. Якщо вона вбила у свою чарівну голівку, що вона повинна досягти свого, вона не відступиться.

Еротичний початок буквально переповнює її, а плотська любов необхідна їй як повітря. Оскільки вона має колосальне лібідо, за нею тягнеться величезний шлейф підкорених сердець. Але при всій своїй зовнішності фатальної жінки у душі вона плекає надію, що знайдеться герой, який зможе підкорити її собі.

Правда, таке завдання далеко не кожному по плечу, тому що тільки варто трохи перегнути ціпок, як ви розбудите в ній дикого звіра. Її слабкість до предметів розкоші може зіграти з нею злий жарт. Чимало Левів жіночої статі прирекли себе на життя у золотій клітці.

4 місце Рак

Романтика, загадкове мерехтіння свічок, тонке емоційне сприйняття світу — те, чим живе, чим характеризується мрійлива натура Рака.

Для цієї жінки, що народилася в спекотну пору року, дуже багато означають тепло і ласка з боку чоловіка. Хоча іноді всередині в неї може клекотіти вулкан, за вдачею вона скоріше боязка і обережна, і це накладає відбиток на ті вимоги, які вона висуває до кохання. Що стосується того, щоб пофліртувати, тут справа інакша. Навіть іноді дивуєшся, як ця стримана за своєю глибинною сутністю жінка може так невпізнанно перетворюватися, кокетуючи і спокушаючи сильну стать за всіма правилами пересічного кокетства.

Багатообіцяюче хихикання, млосно заведені очі — всі ці штучки, перед якими не встоїть жодне чоловіче серце, пускаються в хід без найменшого вагання. Безперечно, самотність справляє висушуючу дію на цей тип жінок. Їм потрібна романтика, тихі любовні зізнання на відокремленій лавці в парку при місяці — ось її атмосфера, починаючи з далеких шкільних років.

Нерідко трапляється так, що жінка-Рак, фліртуючи, стає жертвою своїх підвищених вимог, їй погано дається контроль за своєю тонкою емоційною сферою. Вона свято ставиться до свого внутрішнього світу, тому і до сексу нерідко ставиться надто серйозно, віддає йому багато емоційних сил. Щоб по-справжньому збудитися, вона має бути серйозно закохана. Саме з цієї причини жінки-Раки рідко заводять коханця. Зате цілком у її характері упустити можливість прекрасно розважитися тільки тому, що вона вдома терпляче чекає дзвінка від людини, з якою домовилася заздалегідь.

Загалом жінку-Рака відрізняє дещо старомодний смак до елегантності. Будь-які новомодні завихрення справляють на неї швидше відштовхуючу дію. Їй імпонує класичний стиль одягу, тому що консервативний фасад для неї є ознакою того, що перед нею – людина передбачувана, якій можна довіряти, А відданість для цього типу жінок – цінність номер один.

3 місце Телець

Безмежна чуттєвість — ось що становить серцевину природи людей, що з’явилися на світ під цим знаком. Насолода і ще раз насолода – ось їхній девіз, хоча потрібно обмовитися, що вони не люблять відразу кидатися з місця в кар’єр, воліють пити нектар кохання, не поспішаючи.

Жодних епітетів не вистачить, щоб описати цю чудову жінку — найповніше втілення жіночності! Фігура бездоганна, в очах бездонна таємниця. І ходить, як пава! Раз поглянувши, одразу потрапляєш під владу її чарів, бо цей тип жінок не треба вчити, як одягатися та підкреслювати свої переваги. Навіть у спортивному спорядженні її постать не втрачає краси жіночності, а завжди присутнє в ній збудження, еротичний початок якимось незрозумілим чином уживається зі здатністю справляти враження просто хорошого, надійного товариша.

Вимоги її до тих, хто претендує розділити з нею любовне ложе, дуже високі, тому що їй подобаються широкоплечі чоловіки з атлетичною фігурою. Витончені інтелектуали не мають у таких жінок шансів на успіх. Адже для неї вирішальне значення має зорове сприйняття та тактильні відчуття. Відповідно до своєї природи, а це, як ви пам’ятаєте, природність і відкритість, вона охоче демонструє себе в костюмі Єви, не бачачи нічого поганого в цьому, тому що прекрасні тіла і створені Господом чоловік і жінка призначені для любові.

І нехай вас не відлякує значність зовнішнього вигляду, яка іноді зустрічається у жінок цього знака: все одно, будьте впевнені, під цією оманливою оболонкою вирують еротичні фантазії. Якщо жінки цього типу так влаштовані, чи є сенс вимагати від них, щоб іноді вони не пускалися на ризиковані амурні авантюри? Життєва сила і шарм, властивий їм, дозволяють одночасно мати кілька коханців.

2 місце Овен

Більш прямих і відкритих людей важко уявити! За постійною готовністю неприборканого, вогняного Овна атакувати, по суті, ховається лише одне: бажання не знати меж. Однієї іскри достатньо, щоб у ній прокинувся інстинкт справжнього мисливця.

Її можна уподібнити палаючий смолоскип, який розпалить пристрасть в серцях всіх чоловіків, що зустрічаються на її шляху. Впевненою і незалежною ходою вона йде життям. Їй нічого не варто кинути виклик усьому світові, і вона не шукатиме сильні особистості собі в союзники, щоб здобути гору в сутичці (втім, може, вона теж потребує сильного плеча, тільки виду ні за що не подасть?!). Суперменам потрібно поквапитися, щоб завоювати жінку цього вогняного знаку, бо, як правило, вона це робить сама. Коли в поле її зору потрапляє кавалер, що цікавить її, будьте впевнені: вона свого не проґавить. Якщо в її хорошій голівці дозрів певний план, її наміри прочитуються легко.

У таких випадках вона віддає перевагу одягу червоних тонів, посилає тому, на кого поклала око, записки любовного змісту прямо на роботу, і сама призначає побачення. А що в цьому такого? Жінка-Овен діє у дусі часу, вона ніколи не погодиться на другорядну роль у любовному союзі. Вона слідує своїм курсом, знає, чого вона хоче, і в першу чергу це стосується її поведінки в ліжку! Чоловікам, не впевненим у собі, не варто навіть розраховувати досягти успіху. У слабаках для неї немає жодної привабливості: їй потрібен справжній чоловік, гідний її.

1 місце Діва

Діви не любительки дуже мудрувати і ускладнювати собі життя різного роду умовностями. Якщо вони вирішили провести з кимось ніч, вони дозволяють собі повну свободу дій, керуючись лише своїми сексуальними інстинктами та уявленнями.

«Залізні» Діви за всієї своєї розсудливості та позитивності у питаннях близькості великі реалісти. Просто ці інтелігентні дами дуже добре знають, що здоровий організм вимагає свого, тому вони люблять фліртувати. Зараз, коли звичаї стали набагато вільнішими, Діви теж прагнуть розкріпачитися. Їм тільки потрібно контролювати себе, щоб не загратися, щоб легкість поведінки не увійшла до їхнього тіла і крові. Гра спокуси страшенно подобається Дівам.

Вони вміло беруть під обстріл потенційних кавалерів, які привертають увагу своєю інтелігентністю, і витягують їх «за вушко на сонечко», інакше кажучи, не дозволяють їм відсидітися і відмовчатися. Вражає, як швидко вони справляються з цією роботою спокуси. І далі Діви не чекають особливого запрошення: просто дивуєшся, як спритно розлучаються вони з одягом, як тільки нагодиться слушний випадок.

Якщо черговий шанувальник запропонує їм зайнятися любов’ю на сіновалі або використати для цієї мети кухонний стіл, завжди “будь ласка”. Чим далі, тим більше увійшовши у смак, вони починають відчувати всією своєю сутністю, як важливо для них не прогаяти свого, взяти від життя все. З кожною новою любовною пригодою зростає їхня привабливість і фізична вправність. При такому підході любов перетворюється на свого роду спорт, але в такому наростаючому темпі укладено для них джерело насолоди.

Місцем для занять любов’ю, де їх особливо розбирає азарт, по-старому є їхня робота — і це при ревному ставленні жінок цього типу до виконання своїх обов’язків і їхній надобмеженості. В оточенні комп’ютерів та тек із документами вона зухвало фліртує без розбору з усіма — із колегами, зі своїм шефом. Статусні відмінності “начальник-підлеглий” вона бере до уваги.

Водночас вона нічого не має і проти того, щоб зайнятися любов’ю у вільний від роботи час: це для Діви має ту перевагу, що вноситься необхідна різноманітність, розширюється коло знайомих. «Всьому свій час» – говорить її життєвий девіз, з чого можна зробити висновок, що в житті вона дотримується певної системи.

Оригінал