Найніжніший знак Зодіаку

Незалежно від того, є Діва вашим другом, партнером чи членом сім’ї, вам варто знати про представників цього знака наступні 10 речей:

Будьте обережні – Діви дуже чутливі і знають про це. Саме тому роблять все можливе, щоби тримати емоції під контролем. Вони настільки сильно пригнічують їх, що ви нерідко дізнаєтеся про все в останній момент.

Важливо дати Діві відчути себе у повній безпеці – тільки тоді вона зможе спокійно поговорити про свої почуття. Для неї важливо, щоби ви по-справжньому слухали. Але перш вам варто приготуватися до того, що це буде реальний емоційний вибух, тому що, як було вже сказано, більшість часу Діви дуже добре вміють приховувати свої почуття.

Говоріть, що думаєте, і думайте, що кажете. Діви не виносять психологічних ігор і не люблять припущень. Але майте на увазі: з ними треба бути чесним, але при цьому говорити правду з обережністю.

Порядок, робота та ще більше порядку. Фраза «творчий безлад» звучить для Діви як «катування». Навіть не намагайтеся жити відповідно до їхніх уявлень про порядок (навіть самій Діві це буває важко). Але, заради Бога, бодай демонструйте при ній бажання впорядкувати своє життя.

Не забувайте балувати Діву (бо вона сама не здатна цього зробити). Мало які знаки Зодіаку здатні так багато віддавати і мало дбати про себе. І якщо вам здається, що Діва нав’язує вам надто суворі стандарти поведінки, просто подумайте про те, що вона до себе ставиться у сто разів суворіше. Ось чому так важливо, щоб ви зі свого боку намагалися балувати її та поводилися з нею максимально доброзичливо. Діва це обов’язково оцінить і ніколи не стане цим зловживати.

Не варто недооцінювати інтуїцію Дів, які завжди говорять правду і поводяться чесно стосовно інших людей. Вони не лише «чують» брехуна за милю, а й цінують чесність більше, ніж порядок.

Плюс: інтуїтивна Діва завжди розпочинає розмови на неприємні теми першою, якщо вважатиме, що вам це буде незручно. Мінус: від неї нічого не можна приховати, навіть якщо ви намагаєтеся це зробити з найкращих спонукань.

Відданість – одна з головних якостей Діви, тому вона залишатиметься зі своїм другом чи партнером до самого кінця – незважаючи ні на що. Але якщо вона зрозуміє, що її стосунки мають односторонній характер, то припинить їх назавжди. Але перш ніж піти на такий радикальний крок, Діва дасть близькій людині не один, а п’ять шансів виправити становище.

Звикайте до того, що Діви – трудоголіки. Вони старанні в роботі, а також у відносинах та захопленнях. Вони надзвичайно пишаються своєю старанністю та працьовитістю і терпіти не можуть людей недбалих, які роблять роботу лівою ногою. Тому якщо ви будете працювати над відносинами з нею, Діва поверне вам турботи та ласки у сторазовій кількості. І так, звикайте до того, що “Справі – час, а потісі – година”.

Вони люблять “дихати”, тому залиште їм трохи вільного простору. Їм подобається знаходитись поруч із людьми, але водночас це надзвичайно незалежні особистості. Вам потрібно знайти баланс між часом, який ви проводите з ними, і часом, коли вони залишатимуться наодинці із собою.

Станьте відданим фанатом Діви. Напевно, ви думаєте, що народжені під цим знаком занадто критичні стосовно інших, але ви навіть не уявляєте, якій критиці вони піддають себе самі. Ось чому вони потребують підтримки і когось, хто говоритиме їм, як важливо святкувати свої маленькі перемоги і пишатися своїми досягненнями.

Діви пристрасні. Спочатку вони можуть поводитися трохи стримано спочатку, але як тільки Діви починають відчувати себе в безпеці поруч з вами, вони розкриваються. Як уже було сказано, Діви віддають себе у стосунках на всі 100%, зберігаючи вірність коханій людині.

Оригінал