Гороскоп на 21 липня 2023 року

Овен ♈

Якщо Ви хочете більше уваги від якоїсь особливої людини, то Вам доведеться докласти до цього зусиль. Для того, щоб справити бажане враження, потрібно буде діяти сміливіше, що може, крім усього іншого, бути досить-таки весело! Проявіть креативність у своїй техніці флірту і не соромтеся. Спробуйте стрибати вгору-вниз і вигукувати його або її ім’я в натовпі. Зробіть плакат і вивісьте його за вікно. Зараз не час для ніжності! Якщо Ви хочете, щоб ця людина звернула на Вас увагу, Ви маєте прагнути до цього!

Телець ♉

Коли хтось намагається вивести Вас із себе, дуже складно об’єктивно і філософськи сприймати їхні слова. Але сьогодні Вас анітрохи не зачеплять ні недоброзичливе ставлення, ні уїдливі зауваження – хоч би як сильно вони намагалися, вони не зможуть Вас розлютити. Ви прекрасно справляєтеся зі своїми емоціями і захищаєте своє самолюбство. Ви маєте сильне почуття власної гідності.

Близнюки ♊

Ваш новий друг бере на себе більш значну роль у Вашому житті – його вплив позитивний і необхідний. Він має такі риси характеру, які Вам варто спробувати перейняти. Будьте вдячні за можливість поспілкуватися з ним сьогодні. Ви удвох готові перейти на новий рівень стосунків і, можливо, навіть поділитися таємницями одне з одним. Дуже незвично мати настільки різних друзів у своєму житті, тому Вам потрібно скористатися цим і вичавити максимум.

Рак ♋

Коротко і ясно – ось Ваш девіз на сьогодні. Залишаючись небагатослівним, Ви не тільки заощадите час, а й отримаєте схвалення важливих і зайнятих людей, які цінують тих, хто відразу переходить до суті справи. Ваш “пакет акцій” одразу зросте в ціні серед таких людей і це Вас підбадьорить. Ви, найімовірніше, захочете сісти, поспілкуватися і налагодити з ними стосунки, але сьогодні цьому не бувати. Покажіть їм свою повагу, і щойно в них з’явиться час, вони прийдуть до Вас поговорити.

Лев ♌

На вас чекає напружений день – у вас і ваших друзів абсолютно різні ідеї щодо того, чим зайнятися, і поки що ніхто не хоче погоджуватися з планами один одного. Але перш, ніж Ви все скасуєте, подумайте про те, щоб піти на компроміс. Ви в цьому хороші, то чому б не спробувати? Якщо кожен трохи поступиться, то всі зможуть добре провести час. Іноді вам потрібно буде докладати трохи більше зусиль, ніж ви б хотіли, щоб зберегти дружбу.

Діва ♍

Найгірше, що Ви зараз можете зробити – це змусити себе зайнятися тим, чим Ви не хочете, або поводитися так, ніби Ви чимось захоплені, коли насправді це не так. Просто розслабтеся і дозвольте собі відчути те, що відчуваєте. Залишайтеся сьогодні чесними – і якщо це означає бути в похмурому настрої або хотіти провести цей день на самоті, то нехай так і буде. Люди, які підтримують Вас у моменти радості та щастя, підтримають Вас і тоді, коли Ви будете замкнуті та безмовні.

Терези ♎

У Вас є повне право висловлювати свою точку зору, незалежно від того, скільки людей Вас підтримають. Тому говоріть сьогодні, що думаєте, і не хвилюйтеся про те, що сказане Вами може бути неправильно витлумачено або використано проти Вас. Коли Ви висловлюєте свою думку, ніхто не може заперечувати її правильність і всі повинні її поважати. Встаньте, будьте горді й говоріть те, що, на вашу думку, має почути світ. Вас можуть лякати наслідки такої відкритості, але вони також можуть бути вельми освіжаючими.

Скорпіон ♏

Ви досить кмітливі, щоб зрозуміти, що коли хтось або щось здається надто гарним, щоб бути правдою, то найімовірніше так і є. Ви побачите сьогодні істину за чиєюсь оманливою зовнішністю, але найімовірніше, Ви будете один. Тому будьте м’якше з цим пустомелем. Якщо Ви відразу почнете його критикувати, то можете отримати відповідну негативну реакцію від тих, хто потрапив під його вплив. Просто почекайте момент і приготуйте свою фразу “я ж казав”. Тому що врешті-решт, ця людина всіх розчарує.

Стрілець ♐

Вас сьогодні оточуватиме позитивна енергія, яка захищатиме вас від негативу ваших заздрісників. Не переживайте через усілякі несподіванки, які сповільнюватимуть вам темп просування, – насправді ви можете навіть бути вдячним за ті кілька затримок, які дуже вдало вам підвернуться. Хтось, хто жадав Вашої уваги, сьогодні буде більш очевидно це проявляти – постарайтеся приділити йому час, щоб він зміг показати на що здатний. Він буде дуже намагатися вас вразити.

Козоріг ♑

Ви знаєте чого хочете, тому відмовтеся від усіх відволікаючих чинників сьогодні і зосередьтеся на своїй меті. Можливо, ви почуєте якісь негативні коментарі від тих, кому не сподобаються ваші нові плани, ну і що? Найімовірніше, ці буркотуни так говорять лише із заздрощів. У них немає тієї внутрішньої сили, якою володієте Ви, і їм просто прикро через це. Прислухайтеся до внутрішнього голосу, який підтримує Вас у тому, щоб Ви наполегливо продовжували домагатися свого.

Водолій ♒

Сьогодні Ви не почуваєтеся невпевнено, тому зараз Вас може трохи лякати перебування в суспільстві інших людей. Для того, щоб Вам було легше знайомитися з новими людьми або справляти враження на тих, кого Ви вже знаєте і хто при владі, просто постарайтеся розслабитися. Усвідомте, що ці люди такі самі, як і Ви – і що важливіше, вони хочуть, щоб Ви досягли успіху! Ніхто Вас не засуджуватиме і ніхто не чекає, поки Ви схибите, щоб акцентувати на цьому увагу. Повірте!

Риби ♓

Сьогодні ви відчуєте гостру потребу в самовираженні – і це прагнення може з’явитися в найневідповідніший або незручний момент. Якщо ви захочете продемонструвати свої почуття всьому світу, так і зробіть! Просто будьте готові до реакцій, які Вам, найімовірніше, не сподобаються. Ви зустрінете людей, чия думка відрізнятиметься від Вашої, і один із них може виявитися Вашим начальником! Але тон будь-якої незгоди буде легким і веселим, не агресивним. На вас чекає дуже цікавий день.