Яким бачать свого найкращого друга різні знаки Зодіаку

Найкращого друга часом знайти неймовірно складно, адже від такої людини ми чекаємо підтримки, бачимо в ній опору та однодумця. Найкращий друг щиро бажає вам досягти успіху в досягненні цілей і всіма силами в цьому вам допомагає. З ним не потрібно гратися і прикидатися дуже сильним або невразливим, тому що вас приймають будь-яким, і ви можете безбоязно бути собою.

Овен

Вам потрібен друг, який протистоятиме, змагатиметься і кидатиме виклик, адже Овнам зазвичай не особливо цікаві люди, які пасивно підтримують їх в ухваленні нерозважливих і зухвалих рішень. Вам необхідний однодумець з аналогічним темпераментом, на одній з вами хвилі. Він має заохочувати вас рости. Ви не бажаєте спускатися до чийогось рівня, а хочете, навпаки, тягнутися вгору.

Телець

Чесно кажучи, вам украй потрібен друг, який стане дуже активно вас штовхати, оскільки ви схильні застоюватися на місці, загрузнути в рутині й роками нічого не змінювати. Справжній друг чудово бачить ваш потенціал, хоч ви відверто лінуєтеся, сидячи вдома або не змінюючи роботу десятиліттями. Він точно знає і розуміє найкращі перспективи для вас.

Близнюки

Найкращий друг має вас заземлювати. У вас неймовірно багато фантазій і навіжених ідей, що вам складно сконцентруватися. Друг приведе вас у рівновагу і дасть змогу більш збалансовано самовиражатися у творчих пошуках. Він – це ваша опора і стабільна основа, щоб ви відчули себе безпечно і могли злетіти.

Рак

З найкращим щирим другом ви хочете ділитися емоціями в будь-який час, і він навіть не подумає вас за це хоч якось засуджувати. Він ваш терапевт і турботливий батько одночасно. Він незмінно поруч, коли вам незатишно і погано, і він знає, що таке емпатія.

Лев

Ви шукаєте такого друга, перед яким можна зняти маску, яку ви носите для інших людей, і бути собою. Зазвичай ви з легкістю зміщуєте центр уваги на себе, намагаючись мати кращий і навіть ідеальніший вигляд в очах оточуючих. Найкращий же друг наскрізь бачить вас і знає, що ви далекі від ідеалу. Для нього ви просто людина, а аж ніяк не публічна суперзірка.

Діва

Завдання вашого найкращого друга – навчити вас любити і приймати себе. Ви, як правило, надмірно прискіпливі до себе і принижуєте себе за всі помилки, тому вам дуже потрібен друг, здатний показати вам, наскільки ви заслуговуєте на любов і захоплення, а зайва самокритика – це марна і безглузда трата енергії.

Терези

Ваш найкращий друг допомагає цінувати самотність. Ви обожнюєте натовпи навколо вас, тому нерідко стаєте трохи нав’язливим і вимогливим до людей. Друг, який вас розуміє, показує вам, що ви можете бути самодостатнім, нічого не вимагати і не хотіти від оточуючих, і водночас почуватися абсолютно комфортно наодинці із собою коханим.

Скорпіон

Від найкращого друга ви чекаєте довіри, довіри обопільної. Ви практично не відкриваєтеся оточуючим, і від цього вам часом буває сумно і неприємно. Ви боїтеся, що коли інша людина наважиться зазирнути всередину вашої нестандартної натури, то мати справу з вами не захоче. А от найкращий друг здатен допомогти вам краще пізнати себе та впорядкувати власний внутрішній хаос.

Стрілець

Вам потрібен друг-компаньйон, гнучкий і такий, що обожнює зміни. Домосіди – це точно не ваш варіант, у вас на таких людей просто не вистачає терпіння, і особливого інтересу вони у вас не викликають. Найближчий друг цінує і розділяє вашу пристрасть до подорожей, пізнання навколишнього світу і накопичення дивовижного досвіду.

Козоріг

Друг має вміти роздивитися вас. Козорогів вважають передбачуваним, жорстким і консервативним, але найчастіше це всього лише ваше прикриття і маска. Вам потрібна людина, терпима і терпляча, щоб пізнати вас краще і оцінити. З таким напарником ви зможете розкріпачитися і розширити свої горизонти.

Водолій

Ви напевно шукаєте однодумця, який хоч і вважає ваші ідеї дивними, футуристичними та ірраціональними, але завжди на вашому боці, навіть коли інші люди таврують вас диваком або божевільним. Ваш друг, навіть не розуміючи вас до кінця, завжди буде горою стояти за ваші переконання, ідеали та цінності.

Риби

Найкращий друг Риб – людина, яка надихає вас і підтримує. Коли ви можете спілкуватися з однодумцем на найглибшому емоційному рівні, то вас одразу ж відвідує муза, і ви бачите світ у позитивному світлі. В іншому разі Риби часто схильні до депресії і похмурих думок.

Оригінал