Модні секрети знаків Зодіаку

Сьогодні ми розкриємо Вам всі фешн-секрети представників зодіакального кола. Можливо, саме Ви – головна модниця в гороскопі?

12 місце Козоріг

Почесне останнє місце в гороскопі модниць дістається Козорогам, які цю вашу моду на рогах крутили разом з «молодими перспективними дизайнерами”, не проти ночі згадані. Тому що у Козорогів ідеальне, еталонне, бездоганне відчуття стилю. І вони самі собі і мода, і вічна класика. Причому немає ніякого значення, скільки Козорогу років, який у неї тип фігури, як багато грошей на шмотки і наскільки містка шафа – Козоріг завжди виглядає бездоганно, але абсолютно немодно. В тому сенсі, що поза модою і поза часом. Ні, ми не заздримо!

11 місце – Діва

До моди Діва байдужа зовсім і не виглядає опудалом городнім тільки завдяки гарному смаку, по-перше, а по-друге – небажання залучати до своєї персони підвищену увагу. Нічого балувати всіх підряд! Зате у Діви є три простих і геніальних принципів складання гардероба. Перше: в одязі має бути комфортно. Друге: вона повинна бути однаково доречна і на роботі, і на вечірці, і на прогулянці з собакою. Третє: коли вдасться знайти цю магічну капсулу, потрібно носити її, поки вона до чорта не зітліє прямо на самій Діві. Тому що ходити по магазинах Діву бісить. Бісить!

10 місце – Рак

Раки до моди не просто байдужі – вони її ненавидять лютою ненавистю. Тому що щиро не розуміють, чому немодні штани можна купити за три копійки, а за модні, зшиті буквально тими ж самими руками (в тому ж смердючому підвалі – знаємо ми цей ваш кутюр-шмутюр!) – просто на пару років пізніше, доведеться відвалити півзарплати. З розуму, чи що, все посходили? Це ж просто ганчірка! З іншого боку, Раки дуже люблять виглядати відмінно, а це ніяк неможливо, якщо зовсім не стежити за модою. Тому вони підбирають собі універсальний гардероб, який носять десятиліттями (та, Раки цілком можуть відсвяткувати вихід на пенсію в платті з випускного балу – заздріть мовчки) і розбавляють модними аксесуарами. Які купують після довгих сумнівів, буквально від серця відриваючи дорогоцінну готівку. З кров’ю!

9 місце – Скорпіон

Скорпіонам на моду просто плювати, вони вище цього: ці дизайнери себе самих-то в дзеркало бачили? І ці люди збираються вказувати Скорпіону, що носити? Галоперидолу їм усім за рахунок закладу! Скорпіон краще знає, як їй одягатися! Приблизно якось так, що оточуючим негайно хочеться прийняти не галоперидолу, а брому, валокордину та корвалолу, а в очі закапати скипидару. Ну або, на худий кінець, пару ложечок бальзаму «Зірочка» під повіку покласти. Тому що виглядає Скорпіон абсолютно немодно, але пекуче сексуально. І тут або відразу падай їй в ноги, або приборкай серцебиття і приплив крові до стратегічно важливих місцях і зроби собі «розбачити ЦЕ».

8 місце – Риби

Рибу не цікавить мода. Рибу цікавить, щоб по її одязі всім відразу стало ясно, який у неї глибокий і багатий внутрішній світ. Що, власне, зовсім не означає, що Рибка модно не одягається: коли їй цікаво про «багатий», то вона вибирає романтичний образ, майстерно доповнений модними аксесуарами. Ну просто вилита героїня французького любовного роману! І тільки в той момент, коли на це клюне герой-коханець, який влаштовує Рибку, вона підсікає і дістає. У сенсі – їй стає цікаво про «глибокий». Глибокий, містичний і незвичайний образ дівчини, яка не вміє бути такою, як усі. І ось тут скажіть спасибі, якщо вона цинкове відро на голову не одягне. Прямо поверх тюрбана.

7 місце – Овен

Овни моду не розуміють, і це їх дуже засмучує: ну ось навіщо, скажіть на милість, щороку вигадують щось нове? При цьому Овну абсолютно не шкода ні грошей на модні речі, ні часу на примірки, ні місця в шафі для обновок. Овни навіть готові розоритися на послуги особистого стиліста, який склав би їм капсули на кожен день, раз і назавжди. Але раз і назавжди не виходить, тому що злих дизайнерів хлібом не годуй – дай над людьми познущатися. Сказали ж українською мовою – в моді металік, мережива, кльош і кюлоти. Що ви всі так дивно дивитесь на мої срібні кюлоти кльош в мереживах, га?

6 місце – Водолій

Почесне центральне місце в гороскопі дістається Водоліям, які ніяк не можуть визначитися: чи то модниці вони, чи то ні. В тому сенсі, що Водолії вміють одягатися модніше, ніж всі інші знаки зодіаку разом узяті: всі ходять по магазинах, а Водолій знає, в якій крихітній крамничці продає свої сукні майбутній наймодніший дизайнер і де можна відхопити сумочку, схожу на полотно імпресіоністів. І всі навколо захоплюються і запитують Водолія: «Де, де ти це купила?!» Якщо встигнуть, звичайно. Тому що Водолій пару днів пограється в модницю, а потім влізе назад в джинси, кеди і толстовку. Ну бо набридло їй!

5 місце – Близнюки

Близнюки просто щиро не розуміють, як в принципі можна відстати від моди: так щоб модним бути, навіть очі роззувати не треба – просто хапай на дотик з вішалки і носи собі, в чому проблема? Якщо не переплутати відділ жіночого одягу з магазином «Все для риболовлі», то вже вішалкою всяко НЕ промахнешся! Будеш модна, як близнюки! Тим, хто вже чув щось таке і надихався, рекомендуємо залишити марні надії: якщо ви не Близнюки – ні чорта у вас не вийде. Тому що у Близнюків – дар. І це Близнюки одягнена як модель з обкладинки. Всі інші в тих же речах виглядають як старі готесси. У кращому випадку.

4 місце – Стрілець

Трохи не дотягли до трійки лідерів Стрільці – завзяті модниці і фанатки нових шмоточок. Так, Стрільці завжди в курсі, що зараз наймодніше. Так, Стрільці запихають свої туалети в шафу з ноги і підпирають стільцем. Так, Стрільці при цьому наділені рідкісним даром поєднувати непоєднуване і мати чудовий вигляд. Проблема тільки в тому, що Стрільцеві це все не варто зовсім ніяких зусиль, а значить, це нестерпно нудно, прямо як нігтем по склу. Інша справа модні експерименти! І важливо розуміти, що експеримент вважається вдалим тільки в тому випадку, якщо рідні і близькі Стрільця побачивши новий лук вражено кричать «О, Господи!» і хапаються за серце, а бабусі біля під’їзду кричать услід Стрільця самі знаєте що.

3 місце – Телець

Тельці модничають, тому що це з усіх боків приємно і весело. По-перше, Тельці обожнюють купувати, а мода – легітимний привід раз в сезон спускати в магазинах всю зарплату. По-друге, Тельці обожнюють володіти чимось цінним і побільше, побільше! А оскільки пачками скуповувати будинки і автомобілі просто непрактично, можна скуповувати, наприклад, сумочки. Ну і по-третє, Тельці дуже люблять, коли ними захоплюються. Деякі, не показуватимемо пальцем, по дві години вибирають ідеальний лук, щоб одну хвилину насолоджуватися ефектом, зробленим на колег по шляху до туалету (весь інший час Телець все одно за столом сидить і не відсвічує). Загалом, мода для Тельця – це безперебійне джерело чистої радості і перевірені ліки від нудьги: так, їй правда дуже подобається годинами ходити по магазинах і приміряти одяг. Що? Та самі ви всі збоченці!

2 місце – Лев

Срібна медаль дістається Левицям. Ми, сховавшись під стіл головного редактора і прикрившись будівельною каскою і шапочкою з фольги, повідомляємо: це не тому, що Левиці недостатньо модні. Це тому, що вони занадто модні. В тому сенсі, що Левиці дуже-дуже важливо свої модні наряди вигулювати і насолоджуватися захопленими поглядами оточуючих. А це, знаєте, не зовсім про моду. В тому сенсі, що вдома Левиця цілком комфортно почуває себе в халаті з синтетичної шкіри леопарда, прикрашеному мереживами і стразами: яка різниця – модний він чи ні, сама-то Левиця все одно прекрасна! Прекрасна, годі й казати, але все-таки справжні модниці модничають для себе.

1 місце – Терези

Та-даам! Золота медаль дістається еталонним модницям – Терезам. Нам здається, що всі великі кутюр’є давно продали душі дияволу в обмін на можливість хоч зрідка консультуватися з Терезами на предмет нової колекції. А хто не продав – той сам дурень. Тому що тільки Терези так тонко відчувають моду, що вже в курсі того, що ми всі будемо носити через п’ять років. Тому ось вам ще добра порада: не зліть Терезів, добре? Нам же потім ЦЕ носити.

Оригінал