Гороскоп на 20 лютого

Овен ♈

Сьогодні Ви можете бути дуже вимогливі до свого партнера, але це не означає, що зв’язок між вами буде порушено. Можливо, вся річ у тім, що ви відчуваєте певну невпевненість щодо нового союзу, який, як вам здається, може принести вам певні вигоди. Але при цьому у Вас, можливо, виникне бажання чітко позначити межі. Адже Вашу червону межу нікому перетинати не можна.

Телець ♉

Сьогодні планети висвітлюватимуть Вашу амбітність, дозволяючи Вам рухатися до своєї мети з неймовірною швидкістю. Можливо, саме цього дня ви отримаєте істотне підвищення на посаді або солідну надбавку до зарплати. Хай там як, не применшуйте своїх здібностей і заслуг. Ідіть уперед, не дивлячись ні на що, і знайте, що Всесвіт підтримає Вас на цьому шляху.

Близнюки ♊

Сьогодні Вам варто дещо зменшити свій запал і залишити оточенню хоча б кілька невирішених загадок. Цього дня Всесвіт підживлюватиме Вашу жагу до знань, а це означає, що ніхто і ніщо не зможе сховатися від Вашого допитливого погляду. Хай там як, постарайтеся спрямувати свою енергію на щось більш-менш конкретне, інакше ви ризикуєте просто розпорошити свої сили і не домогтися при цьому ніякого видимого успіху.

Рак ♋

Можливо, щось вимагатиме від Вас максимальної концентрації. І якщо Ви цілком і повністю будете зосереджені на своїй меті, то Вам напевно вдасться досягти її. Можливо, мова піде про якісь фінансові питання або ж про кордони, які Вам потрібно чітко встановити у стосунках з якоюсь людиною. У будь-якому разі ви маєте пам’ятати, що увага і зосередженість допоможуть вам досягти потрібного результату і побачити те, що відбувається під поверхнею води.

Лев ♌

Цей день буде присвячений партнерським стосункам усіх видів. Сьогодні завдяки впливу планет Ваші зв’язки ставатимуть набагато міцнішими, що, своєю чергою, принесе із собою певний позитив. Також ви можете зайнятися тим, що надасте якимось стосункам серйознішого забарвлення. Навіть якщо вам здається, що все нормально, можливо, вам варто налаштувати щось, що не потребує вашої уваги, на перший погляд.

Діва ♍

Сьогодні Ваші добробут і здоров’я мають стати головним пріоритетом. У якийсь момент Ви навіть можете виявити, що Вам стало набагато простіше дотримуватися розпорядку дня або дієти. Всесвіт допоможе вам у ваших починаннях, а це означає, що будь-яка справа буде вам до снаги. При цьому навіть найнудніші заняття, пов’язані з підтриманням фізичної форми, стануть для Вас набагато цікавішими.

Терези ♎

Ви давно чекали можливості дати волю своїй уяві і творчому началу? Ваш час настав! Завдяки впливу світил ви зможете чітко розгледіти або зрозуміти, чого хоче ваша муза. Не ігноруйте свої креативні пориви і пам’ятайте про те, що у Вас є справжній талант, і применшувати свої здібності – це не найкраща ідея. Так, Вам, можливо, знадобиться якийсь час на те, щоб створити справжній шедевр, але у Вас це напевно вийде.

Скорпіон ♏

Сьогодні через вплив планет Ви можете бути задумливими і сентиментальними. Навіть швидкоплинний погляд у минуле може викликати у Вас прилив ностальгії. А якщо Ви раптом зануритеся в щось, що принесло Вам якийсь травматичний досвід, впоратися з почуттями буде дуже складно. Утім, нічого страшного в цьому немає. Ви – жива людина і маєте повне право на емоції. Головне пережити їх і зробити правильні висновки.

Стрілець ♐

Сьогодні планети впливатимуть на Ваші здібності до обробки інформації. У якийсь момент Ви можете бачити безпросвітну темряву, а вже за секунду навколо Вас гарцюватимуть райдужні єдинороги. І той, і інший погляд на життя є неправильним. Вам потрібно відшукати золоту середину, яка допоможе Вам бачити все в максимально реалістичному світлі, але при цьому не забувати з оптимізмом дивитися в майбутнє.

Козоріг ♑

Цей день може бути присвячений розв’язанню фінансових проблем, тож постарайтеся навести лад у Ваших рахунках. Незалежно від того, збираєте Ви на щось конкретне чи хочете просто позбутися боргів у майбутньому, Ваша увага має бути сконцентрована на Вашому становищі та способах заробляння грошей. Всесвіт допоможе Вам у цьому, а отже, Ви зможете відшукати відповіді на всі запитання, які Вас цікавлять.

Водолій ♒

Навіть якщо Ви віддаєте перевагу допомозі іншим або просуванню якихось волонтерських проєктів, сьогодні Всесвіт рекомендує Вам подбати насамперед про себе. Пам’ятайте про те, що у Вас теж є потреби, які потрібно задовольняти. І навіть якщо це означає, що вам знадобиться чиясь допомога, ви можете сміливо запитати про це, адже ви заслужили на відпочинок.

Риби ♓

Сьогодні світила вимагатимуть від Вас зосередитися на своєму минулому. Зокрема, на тих моментах, які поранили Вас емоційно. Можливо, у зв’язку з цим Вам доведеться вирушити в подорож стежками минулого і спробувати знайти відповіді, які допоможуть Вам спокійно йти в майбутнє, не зациклюючись на тому, що було раніше. Найголовніше – не вважати це ознакою слабкості й дозволити собі все прожити, а потім вирушити в дорогу, у світле майбутнє.