Гороскоп поцілунків, або як цілуються знаки Зодіаку

Ах, ці поцілунки! Вони здатні закрутити голову навіть найстриманішій людині. А закохані без поцілунків просто не мислять свого життя.

А ви знаєте, що представники різних знаків Зодіаку цілуються по-різному? Дивно, але, виявляється, зірки і тут мають свій непереборний вплив. У кожної людини свій особливий поцілунок. І, якщо ви ще тільки в передчутті перших поцілунків, уточніть, до якого знака Зодіаку належить ваш візаві, щоб знати, що на вас чекає в майбутньому.

Навіть якщо ви не вірите в різні гороскопи, то гадаю, що вам все-таки буде цікаво дізнатися, як цілується людина, народжена під тим чи іншим знаком зодіаку. Розглянемо всі 12 знаків зодіаку і дамо їм коротку характеристику у ставленні до поцілунку. Ну що ж, приступимо….

Овен

Цей знак зодіаку не палає ніжністю, але зате палає своїм поцілунком, в Овнів вони найбільш палкі і тривають не довго. Цілуються Овни міцно в засос і можуть ненароком завдати больових відчуттів. Здебільшого цілуються за гарного настрою. Цілуються Овни рідко, і назвати їх поціновувачами поцілунку не можна. Вони занадто розкуті й готові поцілувати людину, яка їм подобається, навіть якщо зовсім незнайомі з нею. Надають перевагу поцілунку в область обличчя.

Телець

Кажуть, що у Тельця теплі та м’які губи. Надають перевагу пристрасному і довгому поцілунку. Поцілунок у Тельця м’який і міцний. Тельці у своєму поцілунку не заподіють болю, адже вони дуже ніжні й ласкаві. Під час поцілунку чоловіка-Тельця жінка відчуває себе в надійному захисті. Поцілунок жінки-Тельця змушує чоловіків забути всі тривоги. Цілуються Тельці виключно з добре знайомими людьми. Кохану людину цілують, йдучи на роботу і приходячи з неї, незважаючи на нещодавню сварку, а також перед сном.

Близнюки

Близнюків можна вважати рекордсменами з поцілунків, хоча їхні поцілунки і поверхневі. Їхні поцілунки різноманітні, але не відрізняються пристрастю. Мінус Близнюків у тому, що вони завжди шукають розмаїття і можуть з часом цілуватися зі своїми другими половинами дедалі рідше і рідше. У свій поцілунок Близнюки вкладають дружнє ставлення і вдячність. Їм дуже вдається справити враження своїм еротичним поцілунком.

Рак

Більше люблять, щоб їх цілували. Поцілунок у Рака дуже люблячий, душевний і ніжний. Його можна порівняти з поцілунком матері. Рак не любить поцілунків без почуттів. У свій поцілунок Рак вкладає турботу, душевну прихильність. Любить поцілунки перед сном і вранці. Якщо Рак ображений, він не поцілується доти, доки не пробачить своєму кривдникові. Раки більше люблять цілувати своїх дітей і батьків, ніж свою другу половину. Раки сором’язливі, тому рідко стануть цілуватися прилюдно. Поцілунок Рака не має пристрасті.

Лев

Леви найчастіше цілуються з коханими людьми, вважають, що поцілунок насамперед приносить чуттєве задоволення. Леви вважаються майстрами еротичного поцілунку. Так само їхній поцілунок гарячий і пристрасний. Велике задоволення отримують під час прилюдних поцілунків. Материнські поцілунки, а також поцілунки подяки їм не властиві. Красиво й елегантно поцілувати руку жінці, як ніхто вміє чоловік-Лев. Не обмежуються поцілунком в обличчя і можуть цілувати скрізь.

Діва

Діви дуже скромні, цілуються виключно зі своїм хлопцем або партнером по шлюбу. Не люблять робити це на очах і дуже дратуються, коли за нею підглядають. У рейтингу за кількістю поцілунків посідає одне з останніх місць. Дуже гидливі і ніколи не будуть цілуватися з людиною, яка їм не приємна. Щоб заслужити поцілунок Діви, ви маєте бути дуже охайні, і не забудьте освіжити подих. Найчастіше перший поцілунок Діви настає в зрілому віці.

Терези

Терези розуміються на поцілунках. Готові цілуватися скрізь і з усіма, і не має значення, хто це, чоловік чи людина, з якою знайомі не більше години. Посідають одне з перших місць за кількістю поцілунків, поступаються хіба що Близнюкам. Терези отримують насолоду від поцілунку. Люблять, як самі цілувати, так і що б цілували їх. Але Терези не дуже чутливі. Поцілунки Терезів ніжні й ласкаві, але не пристрасні.

Скорпіон

Скорпіон висловлює у своєму поцілунку всі свої почуття. Цілуючи, вони показують як любов і ніжність, так і холодність і ненависть. Інколи приховують свої поцілунки від сторонніх очей, а інколи можуть так вразити еротичним поцілунком у людному місці, ні трохи не соромлячись. Якщо вас поцілував Скорпіон, знайте, що ви потрапили в особливу прихильність, адже далеко не всіх Скорпіони пускають до свого внутрішнього світу і цілуються винятково лише з добре знайомими людьми.

Стрілець

У своєму поцілунку Стрілець висловлює своє ставлення, це може бути вдячність, захоплення. За дуже гарного настрою можуть поцілувати першого зустрічного в губи. Зазвичай їхні поцілунки не тільки палкі, дружні, а й пристрасні. Звичайно, техніка поцілунку у Стрільців не дуже висока. Стрільці люблять цілуватися часто, багато і довго.

Козоріг

Цілується менше за всі знаки зодіаку. Вони не висловлюють свої почуття через поцілунок. Їхні поцілунки холодні, відсторонені. У них майже немає пристрасті й теплоти. Ніколи не цілується прилюдно і навіть із близькими людьми тримає дистанцію. Цілують виключно в область обличчя. Цілуючи партнера по шлюбу перед сном або вранці, роблять це як ритуал.

Водолій

Поцілунки Водолія різноманітні і не мають особливих характеристик. У своїх поцілунках Водолій не відрізняє друзів і близьких людей і цілує і тих і інших з однаковим почуттям. Водолій не дозволяє пристрасті захопити себе. У поцілунку з Водолієм можна знайти все що завгодно і цілуватися з цим знаком зодіаку дуже приємно. Він чутливий і еротичний. Цілується цей знак не дуже часто. Люблять експериментувати в нестандартній обстановці.

Риби

Як і Раки люблять, щоб їх цілували. Чекають від поцілунку чогось незвичайного, тому часто розчаровуються. У поцілунку віддаються пристрасті, почуттям, але не розглядають його з еротичного погляду. Техніка поцілунку в Риб досить низька. Під час поцілунку Риби забувають про все. Для Риб почуття понад усе.

Ну, а тепер можна і поекспериментувати і перевірити на практиці все вище викладене. Чуттєвих і пристрасних поцілунків вам!!!