9 способів позбутися переживань

Для початку давайте відповімо на питання – що таке переживання? Це процес неодноразового осмислення будь-якої ситуації з минулого або майбутнього. Що примітно, переживання запускаються схильними до цього людьми, однак, далі живуть своїм власним життям. У деяких випадках, наш внутрішній світ стає місцем їхнього самостійного, неконтрольованого буття на невизначений термін.

Життя минає надто швидко, і якщо витрачати його на те, що вже однаково неможливо виправити, на постійне розтравлення своїх ран, то не залишиться часу на щось важливіше…

Вважається абсолютно нормальним переживати про якісь зміни у вашому житті, і про проблеми, а також, замислюючись про майбутнє.

Іноді саме переживання підштовхують нас до правильного вирішення проблем. Але іноді переживання заходять занадто далеко і стають уже хронічним явищем. Цього терміново потрібно позбуватися і ось вам 9 моїх порад про те, як позбутися переживань:

1. Прийняття реальності

Ми живемо в дуже непостійному світі. Навіть найпродуманіші плани можуть впасти в одну мить. Якщо ви навчитеся приймати мінливість реального світу навколо вас, то вам стане набагато простіше жити.

2. Живіть сьогоденням

Ви зможете перестати турбуватися про майбутнє, почавши жити сьогоднішнім днем. Сьогодні ви йдете на роботу і повністю віддаєтеся їй, сьогодні ви спілкуєтеся з членами сім’ї та отримуєте від цього задоволення. Сьогоднішній день – це тільки сьогоднішній день. Оцініть кольори, запахи відчуття сьогоднішнього дня. Майбутнє, безсумнівно, дуже важливе, і якийсь план на нього теж має бути, але не губіться в цьому. Що швидше ви зрозумієте це, то швидше почнете насолоджуватися життям!

3. Складіть план дій

Ви можете вирішити проблему з непотрібними переживанням, просто склавши план дій. Для того, щоб досягти поставленої мети, потрібно продумати чіткий план дій. Складіть список завдань, необхідних для досягнення цієї мети.

4. Мисліть позитивно

Викиньте весь негатив і почніть жити на позитиві. Навмисно виганяйте погані думки зі своєї голови і вірте в себе. Налаштуйте себе на позитивні емоції, і ваше життя зміниться на краще!

5. Визначте пріоритети

Визначтеся з пріоритетами і розправляйтеся з кожним окремо. Заведіть звичку записувати всі свої справи на день. Таким чином, менше несподіванок зустрічатиметься на вашому шляху. Вам допоможе розслабитися відчуття, що ваш день пройшов не даремно.

6. Почніть діяти

Прості хвилювання не допоможуть вам вирішити всі ваші проблеми, тому постарайтеся залишити занепокоєння і почати вже діяти. Плануйте ваш день по годинах і не залишайте ні хвилини на переживання. Вирішуйте ваші проблеми послідовно і в міру їх надходження. Намагайтеся раціонально розподілити ваш день і жодної секунди не залишити на непотрібні переживання.

7. Заведіть щоденник

Думки завжди дуже абстрактні й часом у них дуже складно розібратися. Вони часто відволікають від важливих справ і відводять у зовсім не потрібний для вас напрямок. Записуйте ваші думки, цим ви їх конкретизуєте і спростите. Це допоможе вам розібратися з багатьма серйозними проблемами вашого життя.

8. Просто поговоріть із ким-небудь

Це дуже здорово, якщо у вас є з ким поділитися своїми переживаннями. Переконайтеся, що ваш співрозмовник цілком розумно мислить і сам не страждає хронічними переживаннями. Він допоможе вам розкласти всі думки по поличках і знайти вихід із ситуації.

9. Робіть розслаблювальні вправи

Дихальні вправи, йога, фізичні вправи, масаж – це ще мала дещиця того, що зможе вам допомогти.

Навчіться тверезо мислити і ви позбудетеся дурних непотрібних переживань.

Багато людей страждають хронічними занепокоєннями. Ці поради можуть допомогти з вирішенням цієї проблеми. Якщо ви знаєте якісь інші способи боротьби з постійними переживаннями, будь ласка, поділіться з нами!

Оригінал