Які 3 знаки Зодіаку звикли приховувати почуття?

Зодіакальні представники відрізняються за рівнем прояву емоцій. Деякі виливають на оточуючих почуття потоком, поки інші не наважуються відкритися. Гороскоп назве 3 найбільш закритих знаків зодіаку, які не поспішають ділитися почуттями.

Близнюки

Близнюки здаються максимально відкритими і життєрадісними людьми. Це джерела енергії, що вихлюпують на вас потік емоцій. При цьому неймовірно складно зрозуміти, що ж відчуває цей зодіакальний представник насправді. Ви не зможете прочитати його думки або навіть скласти якусь попередню думку.

Річ у тім, що Близнюки – справжній майстер перевтілення. Це актор, який легко входить у нову роль і вельми комфортно відчуває себе в чужій шкурі. А якщо чесно, то йому навіть подобається морочити оточуючим голову. Приховуючи справжні почуття і наміри, Близнюки не залишають можливості опонентам себе зачепити або образити.

Це легкі на підйом люди, які не чіпляються за емоції і не прагнуть розкритися максимально. Їх також складно перехитрити, тому що Близнюки славляться високим рівнем інтелекту і хитрістю. Є в них і звичка слати суперечливі сигнали, що остаточно збиває співрозмовника з пантелику.

Скорпіон

Знак зодіаку Скорпіон звик контролювати не тільки все навколо себе, а й власні почуття. Це скеля, зачинені двері й огорожа, через яку неможливо перестрибнути й зазирнути всередину. Чому він не відкривається? Просто для Скорпіона демонстрація почуттів – це слабкість. Навіщо показувати людям свої слабкі місця, якщо по них можуть вдарити?

Скорпіон з дитинства звикає приховувати почуття. На його обличчі застигає маска серйозності або іронічна посмішка. При цьому перед нами неймовірно чутлива людина з потужною інтуїцією, яка легко читає співрозмовників. Він може навіть знати вас краще, ніж ви себе.

Це ставить його у виграшну позицію, але створює дискомфорт для оточуючих. Наприклад, кохана людина ніколи не зрозуміє, що у Скорпіона на душі. Розкривається вона лише, якщо на 100% вам довіряє, та й то у вкрай рідкісних випадках. Залишається лише сказати, що ви розкриєте його думки тільки, якщо він сам вам їх озвучить.

Козоріг

Козоріг – один із найстриманіших знаків зодіаку в усьому гороскопі. Він таким народився, тому й звик приховувати справжні почуття. Він позбавлений емоційності і не прагне голосно сміятися або ридати на чужому плечі. Якщо йому сумно чи весело, то вважатиме за краще відчути це на самоті.

Козоріг переконаний, що надмірний прояв почуттів на публіці – це прояв відсутності виховання. Тому стороннім він завжди здається занадто серйозним і затиснутим. З близькими зодіакальному представнику простіше відкритися, але й тут існують бар’єри, переступити які нікому не дозволено.

До речі, знаку зодіаку Козоріг також не подобається, коли хтось надто сильно відкривається і виливає душу. Подібні пориви створюють відчуття незручності, і він ще сильніше замикається в собі. Однак вроджена закритість і холодність не заважають Козорогу бути відданою і люблячою людиною у стосунках.

Оригінал