Ключики до серця жінки за знаком Зодіаку

Саме зірки формують ставлення до життя, наявність кармічних стосунків, а також прагнення до дипломатії. Поради астрологів допоможуть розв’язати ваші дилеми з приводу того, яким шляхом потрібно прийти до взаєморозуміння і гармонії з тією чи іншою дамою.

Чоловікам часом дуже важко зрозуміти деяких дам, але знайти шлях до їхнього серця допоможуть астрологи. Усе, що вам потрібно дізнатися, – знак Зодіаку вашої обраниці, адже багато в чому зірки визначають характер людей.

Жінка-Овен

Це активні дівчата, які люблять незвичайні побачення. Ключ до серця такої жінки завжди простий і зрозумілий, але вимагає навичок. Дізнайтеся, що вона любить найбільше, і запропонуйте їй зайнятися цим. Такі дами обожнюють катання на велосипеді, спорт, галасливі вечірки.

У характері таких дівчат багато чоловічих ноток, тому зав’язати спілкування буде неважко. Дівчині-Овну потрібен сильний за характером самець, який і фізично не підкачає, якщо все піде не так, як потрібно. Будьте сміливими і самостійними, тоді у вас усе вийде.

Жінка-Телець

Сумісність у жінок-Тельців найкраща з тими чоловіками, які вміють контролювати свої емоції і життя загалом. Їм потрібен чоловік із грошима, з почуттям гумору, але простий і зрозумілий з усіх боків. Жінки-Тельці не терплять балакучість, дріб’язковість і жадібність.

Якщо хочете справити враження на таку дівчину, то доведеться стати щедрими. Ви маєте щиро любити дівчину або жінку-Тельця, бо вони дуже і дуже ревниві. Дивувати таку даму потрібно скрізь і завжди, навіть у ліжку.

Жінка-Близнюки

Мало хто розуміє секрети привабливості Близнюків, але найостанніше, що вам слід робити, – це намагатися зрозуміти їх. Природа цих жінок така, що вони тягнуться до чоловіків розумних і веселих.

Яскраві чоловіки, які мають незвичайні хобі та світогляд, – ось улюблений типаж Близнюків. У таких дівчат є шкідливі звички, тому з ними доведеться рахуватися. Обмежувати в чомусь Близнюків вкрай не рекомендується. Це прямий шлях до розставання.

Жінка-Рак

Не давайте приводів для ревнощів жінкам, які народилися під цим сузір’ям. Вони не влаштовуватимуть істерик – просто їм буде дуже боляче. Найсильніше Раки прекрасної статі цінують щирість і ніжність.

Що більше в чоловікові ніжності, то сильніше такі дами прив’яжуться до нього. Вашою основною перевагою має бути терпіння і теплота душевна. Жінки-Раки найбільше люблять свою сім’ю і хочуть дітей, тож готуйтеся до того, що вам доведеться стати батьком.

Жінка-Лев

Левиць дуже приваблюють музичні особистості, які грають на інструментах або мають схожі музичні смаки. Ви маєте бути позбавлені гордовитості та жадібності стосовно неї. Вони обожнюють пишатися своїм чоловіком і бачити, що він кращий за всіх інших.

Левиці люблять чесність і пристрасть, але без усього вищеописаного це не має жодного значення, тож вам доведеться здивувати її інтелектом, гаманцем і щирістю. Егоїзму на свою адресу вони не пробачать, хоча самі можуть проявляти його без докорів сумління.

Жінка-Діва

Ці жінки мають дуже складний характер, зрозуміти який буде непросто. Знайти ключ до серця Діви дуже складно, але навіть якщо ви це зробили, не факт, що вас приймуть. Чоловік має бути розумним, позбавленим песимізму, сильним у ментальному плані, незвичайним, розуміючим.

Іноді допомагає той факт, що жінки-Діви дуже ласі на обіцянки. Якщо ви не збираєтеся їх виконувати, вони зрозуміють це майже відразу, тож не варто ризикувати. Брехню Діви діагностують з неймовірною точністю і швидкістю.

Жінка-Терези

Самозакохані Терези обожнюють, коли ними захоплюються. Ключ до їхнього серця – це дипломатичність чоловіка, його м’якість. Таким дівчатам складно уживатися з динамічним забіякою, невихованим або егоїстичним чоловіком.

Ключ до серця такої дами – незвичайний і доглянутий зовнішній вигляд чоловіка. Якщо ви готові до того, що все ваше стане власністю вашої дами, то жінки-Терези у вас закохаються по вуха. Вони люблять усе вирішувати разом.

Жінка-Скорпіон

Представниці цього знака Зодіаку мріють про кохання до смерті, про діточок і щастя в сімейному житті, але чомусь часто вибирають чоловіків, які їх ображають, розчаровують. Їхній ідеал – чоловік із недоліками, але з харизмою. Такі дами найбільше цінують психологічну силу чоловіка і його сексуальність.

Ключ до серця Скорпіона – погляд. Підробити погляд сильного чоловіка майже неможливо, тож, якщо у вас від самого початку не вийшло викликати захоплення такої дами, то навряд чи це вдасться зробити потім.

Жінка-Стрілець

Ці дами шукають новизну, тому ключ до серця такої дівчини – ваша незвичайність. Ви маєте щось піднести їй, чогось навчити, якось змусити навчитися у вас чогось. Це зблизить вас. При цьому дуже важлива наявність почуття гумору, інтелекту, охайного зовнішнього вигляду.

Якщо ви будете готові розвиватися разом із нею, то це буде найкращим ключиком до її серця. Покажіть жінці-Стрільцю, що у вас є плани на життя і ви їх дотримуєтеся. Самостійність і самодостатність – найважливіша риса чоловіка в очах такої дами. В ідеалі було б краще, якби ви були з іншої країни.

Жінка-Козоріг

Таких дам приваблює зрілість чоловіка і його вміння вчитися на власних помилках. Дівчата і жінки-Козороги – це згусток сумнівів і обережності. Тому вам потрібно бути не просто старшим, а розумнішим, багатшим, надійнішим, ніж будь-хто інший.

Словесна підтримка для такої дівчини не відіграє майже ніякої ролі, бо вона стабільна в емоційному плані. Їй потрібна підтримка матеріальна. Це не дріб’язковість, а далекоглядність, тому не слід розцінювати це як негативну рису всіх дам, народжених під цим знаком. Висловлювати почуття яскраво вам не обов’язково – достатньо проявити ініціативу.

Жінка-Водолій

Страхів і комплексів у таких дам майже немає, тому стосунки суто фізичного плану їх не лякають. Щоб стати кимось великим для жінки-Водолія, вам доведеться стати для неї найкращим другом. Це не означає, що потрібно разом вирушати на чоловічі посиденьки або дивитися футбол. Потрібно більше оригінальності та фантазії.

Ще корисно у стосунках із такою дамою стримувати свої ревнощі. Власницького інстинкту Водолії не переносять на дух. Легке спілкування і спільні інтереси зроблять із вас потенційно хорошу пару.

Жінка-Риби

Знайти ключ до серця Риб досить складно, тому що її інтереси досить часто змінюються. Головна порада астрологів – ваша неординарність. Коли чоловік допомагає дамам-Рибам розв’язувати їхні проблеми, це сильно зближує.

Крім цього, було б чудово, якби чоловік любив читати книжки, дивитися гарне кіно і мав якийсь талант у сфері мистецтва. Все піде як по маслу, якщо ви вмієте грати на музичному інструменті. Риби люблять поговорити, тож доведеться і цього навчитися. Доведеться вийти із зони комфорту заради своєї обраниці.

Оригінал