Гороскоп на 20 липня

Овен ♈

Ваша тяга до декадансу посилиться. Всесвіт запрошує Вас побалувати себе – або, як мінімум, зробити щось приємне, що додасть Вам сил. Балувати себе – не прояв меркантильності, а просто турбота про себе.

Телець ♉

Ви будете чітко усвідомлювати, чого хочете, але не викреслюйте можливу допомогу з боку: інша людина могла б допомогти Вам. Про підтримку, втім, доведеться попросити. Хтось не тільки розуміє, чого саме Ви хочете, але й повністю вірить у Вашу здатність отримати бажане.

Близнюки ♊

Вплив Місяця на партнерські починання допоможе Вам залучити нових союзників. Успішно укладений союз принесе Вам масу користі в житті і в кар’єрі. Ви знаєте, де б Вам не пошкодила допомогу – то ж відмовляйтеся від неї!

Рак ♋

Щоб поліпшити стан справ на роботі, Вам доведеться встановити деякі межі. Великі зміни зажадають фокусу на окремих деталях співробітництва. І в командній роботі, і в сольній кар’єрі Вам потрібна чітка структура відносин – яку давно пора б почати вибудовувати.

Лев ♌

Чи не пора подумати, як Вам почати вести бажаний спосіб життя? Озирнувшись навколо, Ви зрозумієте, що і як змінити, щоб знайти потрібний рівень комфорту і впевненості. Вам хочеться скоріше отримати результат. Але якщо запущені зміни торкнуться ще когось, переконайтеся, що ця людина з Вами на одній хвилі.

Діва ♍

Подивившись на речі трохи інакше, Ви запустите великі зміни у багатьох сферах. Якщо доводиться мати справу з неприємними новинами або спогадами, які не тішать, переверніть телескоп і погляньте на все хороше у Вашому житті. Якщо вважаєте, що для цього потрібно постати перед іншими в новому образі – вперед. Не виключено, що люди подивляться на Вас в абсолютно новому світлі.

Терези ♎

У світі повно-повнісінько людей, яким здається, що їх мало цінують як професіоналів. Ви теж задумаєтеся про те, чого “варті”. Всі думки будуть про кращу зарплату. Що ж, не відмовляйтеся від матеріальних амбіцій і не виключайте великих ідей, які можуть принести Вам бажане. Від різких рухів поки краще відмовитися.

Скорпіон ♏

Це непросто, але щоб знайти свій повний потенціал, Вам доведеться відпустити когось або щось, що втратило свій первинний сенс. Особисті цілі знайдуть у Ваших очах величезну важливість. Як тільки Ви почнете робити реальні кроки в напрямку мрії, Ви відчуєте прилив впевненості. Все починається з малого!

Стрілець ♐

Захочеться щось змінити в остогидлій рутині, в заняттях, які більше не приносять почуття задоволеності собою. На хвилі прояснення Ви можете звернути увагу на щось, чого раніше не помічали. Чим більше Ви будете вірити в себе і світ взагалі, тим ширше будуть відкриватися бажані двері!

Козоріг ♑

Не все Ви можете зробити в поодинці, тому будьте готові почути думку і отримати пораду від когось, хто розділяє Вашу мрію. Колектив однодумців теж може підштовхнути Вас в правильному напрямку. Намагайтеся працювати з людьми, які можуть чогось Вас навчити – і хочуть вчитися у Вас.

Водолій ♒

Трохи почуття власної гідності плюс дещиця дипломатії – і ось Ви вже залізли дуже далеко. Якщо хтось чекає від Вас закритою і агресивної реакції, щирість та доброзичливість з Вашої сторони можуть створити диво!

Риби ♓

Трохи відсторонившись від поточних обставин свого життя, Ви зможете відкрити для себе нові перспективи. Подумайте про всі дивовижні пригоди, які чекають Вас! Відправивши свої думки у вільний політ, Ви знайдете щось, що підніме Вашу впевненість у собі на небачену висоту!