Гороскоп на 19 липня

Овен ♈

Мати кілька варіантів і зручно, і незручно одночасно. Неможливо як слід приділити увагу всім їм, а значить, доводиться робити вибір. Зараз Ви маєте у своєму розпорядженні відомості, яких не мали в схожій ситуації в минулому. Ви краще розумієте всі процеси і зможете обґрунтовано вибрати найкращий варіант.

Телець ♉

Роблячи здогадки і припущення, інші люди жорстоко помиляються. У Вас з інтуїцією краще, але і Ви всього лише людина – а значить, схильні помилятися теж. Не переживайте, якщо висновки виявилися далекі від істини. Невеликих зусиль вистачить, щоб повернути ситуацію в русло.

Близнюки ♊

Розумно бути готовим програти. Звучить сумно, але насправді це дуже здорова установка. Якщо не вдається отримати бажане, варто спробувати інші можливості. У них будуть таїтися приємні сюрпризи. Зберігайте широту кругозору. Якщо щось не ладиться, це може виявитися на краще.

Рак ♋

Якщо останнім часом спілкування не ладилося, зараз розмови стануть і менш напруженими, і навіть більш приємними. Завдяки цьому Ви поглянете на обставини або конкретну людину в абсолютно новому світлі. Намагайтеся дивитися на речі ширше і налагоджуйте канали комунікації.

Лев ♌

Останнім часом Вас вели скоріше інстинкти, ніж логіка. Тепер обставини такі, що Ви, можливо, трохи шкодуєте про деяких рішеннях. Однак зірки вважають, що новий досвід ставить Вас в більш вигідну позицію. Ви як мінімум зрозуміли, чого не хочете, а значить, отримати бажане тепер простіше.

Діва ♍

Уявіть, що Ви і хтось ще взялися готувати один і той же торт, але змішуєте інгредієнти в різному порядку. Мета у вас одна, так і методи схожі, просто дивіться ви з різних сторін. Обидва торти будуть хороші! Не дозволяйте порожнім суперечкам заважати роботі.

Терези ♎

Вам зараз треба бути розумнішими і імпровізувати. Побачивши знайомі обриси, інше Ви легко додумаєте. Так, з чіткими інструкціями було б простіше, але якщо Ви добре уявляєте кінцевий результат, то впораєтеся і з тим, що є.

Скорпіон ♏

Як відомо, коли зачиняються одні двері, тут же відкриваються інші (а може, вже відкрилася). Але все ж не поспішайте спалювати мости з людьми або з проєктами, дорогі Скорпіони. Вам ще стане в пригоді досвід, отриманий у минулому.

Стрілець ♐

Іноді на зміну полегшенню може прийти тривога. Може, інші щось знають? Може, ми щось не так зрозуміли? У сфері, де все було складно і незрозуміло, вплив Венери принесе комфорт і задоволення. Розслабтеся і насолоджуйтеся процесом.

Козоріг ♑

Уявіть: Ви купили дорогий новий телевізор, підключили його до мережі, а він не працює. Можна засмутитися і вирішити, що світ змовився проти Вас… ой, та Ви ж просто забули його включити! Перш ніж лаяти себе за помилки і промахи, подивіться, чи не можна їх легко і просто виправити.

Водолій ♒

Ризикни! Цей заклик наповнює нас трепетом, адже мається на увазі, що ми входимо на невідому і небезпечну територію. Але у Вашому випадку все буде добре. Здійснюючи сміливий крок, будьте впевнені, що Ви в надійних руках.

Риби ♓

Вам хочеться реально глянути на обставини, що склалися, але в деяких відносинах вони Вас лякають. Ні, Ви не обманюєте себе. Просто бажання перетворити хороше в ідеальне розмиває грань між правдою і вигадкою. Однак саме реалізм – ключ до успіху у Вашому починанні.