Гороскоп на 19 липня

Овен ♈

Тверезіший погляд на існуючі відносини може стати для Вас холодним душем. Але важливо розуміти, навіщо займати більш відповідальну позицію. Ви будете дуже раді прагматизму, з яким оцінили обставини між Вами та іншою людиною.

Телець ♉

Вам не надто цікаво отримувати, навіть якщо це відбувається у відповідь на Ваші власні зусилля. Ви просто дієте з найкращих спонукань, і це саме собою нагорода. Карма, звичайно ж, наздоганяє всіх, але поки чекаєте на результат її “трудів” – продовжуйте робити те, що робите.

Близнюки ♊

Блискучі майстри своєї справи рідко хваляться, навіть якщо люди не проти чути більше про їхню роботу. Але Ваші приховані таланти повинні отримати належну увагу і отримають її, якщо Ви зробите крок вперед і перестанете соромитися.

Рак ♋

Широта кругозору – Ваш головний актив на сьогодні. Будьте готові дослухатися думки, яку досі ігнорували. Воно може Вас зацікавити. Варто повчитися у людини, яка має інший, відмінний від Вашого, культурний багаж.

Лев ♌

Ми починаємо вірити в те, що повторили собі достатню кількість разів. Саме тому так важливо “програмувати” свій мозок на позитив. Навчіться, фігурально кажучи, сприймати наполовину порожню склянку наполовину повною, і Ваша самооцінка підвищиться. Оптимізм – це зовсім не безпідставна химера!

Діва ♍

Ідеалістичний погляд на обставини – зовсім не знак того, що Ви обманюєте себе. Ідеї ​​та бачення можуть здаватися порожніми, але насправді мають міцне підґрунтя. Сприймаючи свої фантазії серйозно, Ви не здаєтеся в полон ілюзій. Навпаки – саме з цього часто починається успіх!

Терези ♎

Ви досить правильно бачите певні обставини, але доведеться напружити уяву, щоб заповнити частину прогалин. Ось тут і виникає складність. Повірити очам та розуму простіше, ніж прислухатися до голосу серця. Але саме він каже те, що Ви повинні почути.

Скорпіон ♏

Сьогодні Вам знадобиться здатність бачити далі очевидного. Ви легко розпізнаєте тих, хто підтримує вас лише на словах. Інтуїція допоможе зрозуміти хто просто говорить те, що Ви хочете почути. Деякі люди просто не уявляють, наскільки Ви проникливі!

Стрілець ♐

Деякі люди готові запропонувати підтримку будь-кому. Інші, що встигли обпектися на безкорисливості, не поспішають за допомогою. Але Ви вселяєте довіру, тож для Вас зроблять виняток. Ви дуже виграєте, якщо приймете цю щиру пропозицію.

Козоріг ♑

Прикро, що творчість та живу уяву приписують іншим знакам. Адже Ви теж здатні творити з їхньою допомогою чудеса! Вам є що запропонувати іншим людям та світу загалом. Не соромтеся демонструвати, на що здатні – і робіть це з властивою Вам впевненістю!

Водолій ♒

Настав час слухати та спостерігати. Навіть якщо Вам є що сказати, дайте іншим людям можливість поділитися своєю думкою. Щоб скласти правильне уявлення про ситуацію, Ви повинні зібрати всі шматочки пазла. Тому влаштовуйтесь зручніше – і нехай говорять інші!

Риби ♓

Гороскоп – не прогноз погоди. Але якщо там, де ви живете, світить сонце, а ви вирішили прихопити парасольку – це зовсім не дурість. Однак непогано б у таких рішеннях спиратися хоча б на припущення, щоб не готуватися до того, чого не буде. Ця порада сьогодні може бути дуже актуальною для Вас.