Гороскоп на 2 жовтня

Овен ♈

Якщо йдеться про певну людину та якусь невизначену ситуацію, що можна з цим зробити? Насамперед Вам слід постаратися набути об’єктивності. Є ризик, що чим більше Ви думатимете про це, тим вища ймовірність звалити на свої плечі чужу ношу і стати голубом миру, який приніс оливкову гілку. Вам це не потрібно, тому тримайте голову в холоді.

Телець ♉

Нові позиції в меню, які з гордістю демонструють різного роду фаст-фуди, найчастіше виглядають так само, як і старі продукти харчування, тільки більше і дорожче. У Вашому житті може статися щось подібне. І якщо Ви відчуваєте, що Вас штовхають до чогось нібито нового, Вам варто пригальмувати і згадати щось добре знайоме і перевірене. Традиції у цьому разі є кращим варіантом.

Близнюки ♊

Лінь, як кажуть, двигун прогресу. Те саме можна сказати і про потребу або крайню необхідність. Коли людина опиняється в положенні, яке потребує творчого підходу, його рішення можуть справді вражати уяву. Часто виходить так, що якщо Вас підштовхують до чогось, Ви чините опір, але це тільки на краще. Тим більше Марс у Вашому знаку припускає, що такий поштовх може стати дуже потужним стимулом, за який Ви дякуватимете долі або збігу обставин.

Рак ♋

Добре так, як є. Ця фраза найчастіше може здатися самообманом, але, з іншого боку, якщо чекати відповідного моменту для початку якоїсь справи, можна чекати вічність, але так і не почати. Саме тому Вам потрібно, незважаючи на обставини, зробити рішучий крок уперед і просто робити те, що маєте. Все, напевно, складеться так, як Ви хотіли або навіть краще.

Лев ♌

Щось у Вашому житті може здаватися Вам і благословенням, і прокляттям одночасно. З одного боку, у цього є явні безперечні переваги. З іншого боку, це може Вас обтяжувати і навіть певною мірою заважати виконанню деяких обов’язків пов’язаних з ним. В результаті Вам, ймовірно, доведеться прийняти існуючий стан справ і спробувати залучити фортуну на свій бік.

Діва ♍

З 9 вересня Ваша планета – Меркурій – стала ретроградною, створюючи враження руху назад. На щастя, вже сьогодні цей період закінчиться. А це означає, що настав час активно будувати плани і навіть ділитися ними з оточуючими. Пам’ятайте, що головне – це бажання рухатися вперед і Ваше бачення себе в цьому процесі, а не те, що думають про Вас навколишні та наскільки вони скептично налаштовані.

Терези ♎

Для Вас було б корисно зрозуміти, що Ваші зони комфорту – це свого роду живі створіння, які можуть просто загинути, якщо Ви залишите їх без підтримки та піклування. Також вони будуть почуватися комфортніше, коли Ви чесно зможете сказати їм, що настав час прощатися. І зараз, швидше за все, саме такий момент, який дуже просто можна пов’язати зі змінами. Це означає, що Вам доведеться вийти за межі застарілої зони комфорту і розширити її ззовні, але вже пізніше.

Скорпіон ♏

Найчастіше людей переслідують не лише примари. Ви знаєте, як це прокидатися о 3 годині ночі, турбуючись про якісь складні завдання або серйозні зобов’язання. Так само, як привиди тиняються навколо Вас, викликаючи лише роздратування, якась незавершена справа може буквально смикати Вас за рукав сорочки та вимагати уваги. Зупиніться і подумайте над тим, що Ви можете з цим зробити. Можливо, якщо Ви приберете цей дратівливий фактор, Ваші справи підуть у гору.

Стрілець ♐

Цілком логічно, що Ви хотіли б повністю контролювати процес та отриманий результат Ваших дій. Втім, не все залежить виключно від Вас. І Вам варто пам’ятати, що Ваше бажання тримати штурвал у своїх руках, пов’язане з банальним песимізмом і ні з чим більше. Загалом результат цієї справи Вас порадує. На додаток, він дасть вам чудову опору, яка допоможе вам рухатися далі.

Козоріг ♑

Розвиток певної ситуації, ймовірно, не змусить вас стрибати від радості. Але він допоможе Вам поглянути і чесно сказати собі, що Ви таки можете вільно рухатися вперед, хоч для цього доведеться залишити щось позаду. Ключове слово у всьому цьому – «вперед». А воно означає прогрес та розвиток. Все складається так, як потрібно Вам і регресу не варто чекати. Пам’ятайте, що привід для оптимізму у Вас є, а Ваша мета – це не нездійсненна мрія.

Водолій ♒

Нещодавно Ви напевно отримали нагадування про те, як і чому та чи інша людина потребує вкрай дбайливого ставлення. Що б ви не сказали або не зробили на користь цієї персони, це напевно було сприйнято в багнети. Зараз, швидше за все, може статися те саме. Але, напевно, ця людина хоче, щоб її просто вислухали. Будьте добрим слухачем і не помилитеся. Все складеться просто чудово.

Риби ♓

У класичному псевдодокументальному фільмі This Is Spinal Tap учасники рок-групи розповідають про свого барабанщика, який загинув внаслідок дивного нещасного випадку у саду. Поліція вважала, що це «справа, яку краще залишити нерозкритою». Якщо провести аналогію з реальним життям, можна сміливо стверджувати, що небажання докопатися до суті чогось часто пов’язане зі страхом виявити щось неприйнятне. Однак якщо Ви впевнені, що копати десь немає сенсу, тому що там зовсім нічого немає, то настав час змінити місце пошуків.