Астрологи назвали найвідданіші знаки Зодіаку

Астрологи виявили закономірність: виявилося, що одні знаки зодіаку набагато частіше обманюють свої другі половинки, ніж інші. До списку найвідданіших потрапили п’ять представників астрологічного кола.

Риби

Мрійливий знак із багатою уявою. Астрологи запевняють, що це досить вірний партнер, який будь-які стосунки оточує приємним романтичним флером. Він не скупиться на подарунки і весь час шукає способи приємно здивувати. Однак присягу вірності може порушити зона комфорту: розмірене сімейне життя іноді здається Рибам нудним.

Діва

Дів вирізняє складний характер, прагнення до постійних роздумів і доволі розміреного життя. Їм подобається, коли їх люблять просто так. І якщо Діва обирає когось у супутники життя, це означає, що рішення було виваженим і усвідомленим. Ще одна особливість цього знака – він дуже гидливий. Це стосується і випадкових партнерів. Тому, якщо Діва коли-небудь і зважиться на зраду, то це буде далеко не легковажний зв’язок

Лев

Хоча на перший погляд і здається, що самовпевнені Леви готові змінювати партнерів як рукавички, в реальності це зовсім не так. Вони справді “западають” на яскраву зовнішність, проте до кінця будуть вірні своїй другій половинці. Леви настільки принципові, що ніхто і ніщо не змусить їх піти на зраду. Ця якість робить закоханих Левів дуже надійними партнерами.

Терези

Це досить справедливий знак зодіаку, який цінує стабільність і серйозно бере на себе будь-які зобов’язання. З іншого боку, їм не чужий флірт, тож іноді вони опиняються ненавмисно втягнуті в ситуацію, коли цей самий флірт заходить надто далеко. Однак Терези не вміють приховувати своїх почуттів, тому, якщо зрада трапиться, вони самі зізнаються в обмані.

Телець

Це один із найвірніших супутників по життю. Якщо Телець закохується, то назавжди. Вони всерйоз вірять у “кохання до гробу” і “подружні присяги”. Єдина причина, з якої вони можуть зрадити свого партнера, – якщо раптом всерйоз запідозрять обман з його боку.

Оригінал