Зовнішні особливості знаків Зодіаку

У вас збіглося?

Овен

Як правило, люди цього знака високі та статні. Найчастіше в них худе тіло, але досить рельєфне і сильне. Найпоширеніші риси – важкі кістки, широкі плечі та довга шия. Обличчя Овна витягнуте, а погляд проникливий, ніби вам кидають виклик. У представника цього вогняного знака нерідко можуть бути шрами, отримані в боях. Оскільки вони в усьому хочуть бути переможцями, то намагаються навіть зовні заявляти про це.

Телець

Представники цього знака можуть бути як повними, так і худими, але в будь-якому разі вони матимуть важку ходу, наче кожен їхній крок продуманий. Їхня присутність викликає відчуття надійності. Найчастіше в них округле обличчя з чіткими рисами і красивим кольором шкіри. Очі великі й бездонні. Шия коротка і сильна, а плечі можуть бути квадратної форми.

Близнюки

Люди цього знака переважно високі з тонким корпусом і міцно стоять на ногах. Оскільки Близнюки соціально активні, то в них часто бувають довгі руки, з їхньою допомогою вони дуже ефектно жестикулюють. Вони виглядають молодшими за свій фактичний вік на будь-якій стадії життя.

Рак

Тут можна виділити три чітких типи обличчя. Перший: велика голова, високі вилиці та брови, що виділяються. Очі можуть бути невеликими і на великій відстані одне від одного. Тип другий: кругле злегка дитяче обличчя з м’якою шкірою, широким ротом і чарівною посмішкою. Очі мають округлу форму. Тип третій: поєднання перших двох типів, але з характерними особливо сильними вилицями. Річ у тім, що саме обличчя цього знака відображає все, що з ними відбувається. Тому в них доволі виразна міміка. Найчастіше тіло Раків громіздке, особливо якщо вони перестають стежити за собою.

Лев

Цікаво, що Леви можуть здаватися високими, особливо коли вони пишаються своїм зовнішнім виглядом і велично себе підносять у суспільстві. У будь-якому разі їхній зовнішній вигляд завжди привертає увагу оточуючих. Тіло Левів тонке і витончене в рухах. Обличчя овальної форми з великими очима. У них часто дуже насичений і оксамитовий голос. Найголовніша гордість Левів – це їхнє волосся.

Діва

Часто люди цього знака виглядають акуратними. У них дуже красиве і приємне обличчя. Вони створюють враження тихих людей, більшою мірою одинаків. Багато хто з Дів має високе чоло, прямий ніс і злегка широку щелепу.

Терези

Це єдиний знак, який не має якихось чітких відмінних ознак у зовнішності. Мабуть, можна відзначити наявність ямки на підборідді або щоках. Їхні зовнішні характеристики, як правило, добре збалансовані, будучи водночас гострими і м’якими. Їхнє обличчя не викликає неприязнь, навіть коли вони сердяться. Зате їхня чарівна посмішка запам’ятається надовго.

Скорпіон

Дуже часто у Скорпіонів широкий лоб і масивна шия. Їх відрізняє середній зріст і трохи велике тіло. Проте виглядають вони стрункими. Найважливіша характеристика Скорпіона – це очі. Колір і форма можуть варіюватися, але якщо хтось дивиться на вас із глибоким проникненням, то, найімовірніше, це ознака особистості під сильним впливом Скорпіона.

Стрілець

Їхнє тіло спортивного складу, оскільки вони дуже енергійні. Стрільці не завжди граціозні, оскільки люблять динамічність. Обличчя витягнуте з широким чолом і приємної зовнішності. Вони люблять посміхатися. Для Стрільців дуже важливі жести, тому в них дуже красиві руки. Яскраві, розумні й палаючі очі, які чудово поєднуються з почуттям гумору. Стрільці найчастіше бувають високими.

Козоріг

Як правило, їх відрізняє кремезна скелетна культура. Форма тіла залежатиме тільки від того, наскільки добре розроблена мускулатура. Типових Козорогів можна визначити за серйозним поглядом. Навіть молоді представники цього знака часто виглядають старшими за свої роки. Лоб Козорогів вузький. Їхній стиль ходи впевнений, оскільки вони завжди беруть відповідальність за свої дії.

Водолій

Практично в кожного представника цього знака віддалений і мрійливий погляд. Водолії вище середнього зросту зі шляхетними й тонкими рисами обличчя. Можливо, їхні рухи різкуваті й не особливо витончені, але все тому, що вони перебувають у постійному русі до мети. Їх можна назвати нонконформістами.

Риби

Відмітна ознака людей цього знака – сонні очі, густі брови і голова трохи дивної форми. Вони невисокого зросту і справляють враження якоїсь відчуженості. Риби часто виглядають більш незграбними, ніж є насправді.

Оригінал