Гороскоп на 2 вересня

Овен ♈

Деякі люди так укорінюються у своїх звичках, що починають нав’язувати цей спосіб дій іншим. Але важливо брати до уваги насамперед власний комфорт. Якщо когось ваші методи дивують, це ще не означає, що вони неправильні. Зрештою, Ваші результати говорять самі за себе.

Телець ♉

“Хотіти не шкідливо”. Так відповідають дітям (та й дорослим теж), коли ті нарікають, що хочуть робити зовсім не те, що мають. Але завжди можна знайти серед щоденних обов’язків щось, що можна безболісно відкласти до нових віників. Зараз Вам корисніше робити те, що хочеться, а не те, що потрібно.

Близнюки ♊

Час, витрачений із душею, не буває витрачений дарма. Подивившись на докладені зусилля, Ви можете поставити запитання – а чи коштувало воно того? Що ж, не завжди результат видно відразу. Не поспішайте розчаровуватись. Дайте своїм починанням більше часу, щоб вони встигли принести плоди.

Рак ♋

Парочка в човні – це так мило! Але веслує часто лише одна людина. Це теж цілком мило, якщо про це було домовлено заздалегідь і ніхто не проти. Але ситуація у Вашому житті, коли один працює, а інший прохолоджується, зовсім не мила! Настав час закликати декого до порядку.

Лев ♌

Було б класно мати прилад, який вимірює співвідношення витрачених зусиль та результату. Побачивши, що 80% зусиль йде на 20% результату, ми замислилися б про свої методи. З іншого боку, важливим є і показник часу. Наразі зусилля та результат не надто збалансовані, але з часом це буде виправлено.

Діва ♍

Страждати мовчки зовсім не обов’язково. Звичайно, всі Діви по-різному розуміють, що означає страждати. Але Ви не зобов’язані самі мучитися з делікатною проблемою. Ділитися нею з ким потрапило, звичайно, теж не потрібно, але все ж таки удвох буде як мінімум легше. Ретельно вибирайте, кому довіритись.

Терези ♎

Краса в очах того, хто дивиться – і Ви як представник одного з двох знаків під керуванням Венери як ніхто інший вмієте знаходити красу у всьому. Саме ця здатність допоможе Вам відчути приплив оптимізму там, де інші були б песимістично налаштовані. У будь-якому явищі Ви розглянете світлий бік.

Скорпіон ♏

“Об’єкти в дзеркалі заднього виду ближчі, ніж здається”. У цих словах таїться істина філософського штибу. Якісь проблеми у Вашому житті можуть постати у спотвореній перспективі – але якщо Ви пам’ятатимете про оптичні ілюзії, то зможете утримати контроль над ними і не дати їм підкрастися до Вас впритул!

Стрілець ♐

Є чимало ознак того, що можновладці навмисне лякають людей. Коли людям страшно, ними легше маніпулювати. З іншого боку, страх породжує агресію. Десь у Вашому житті хтось також може застосувати тактику залякування. Якщо відчуваєте, що вона спрямована на Вас, – значить, десь тут таїться каверза.

Козоріг ♑

Говорячи про Вас, люди напевно обговорюють Ваше вміння давати розумні та адекватні поради. Вам і справді легко дається таке. Якщо проблема – це А, то Б – це рішення, а далі залишається лише прокласти маршрут між цими двома точками. Зараз цей Ваш талант стане в пригоді близькій людині.

Водолій ♒

Всі знають, якими нав’язливими бувають ідеї, що раптом спали на думку. На жаль, багатьох такі речі дратують, а не надихають. Знайте, що баченню, яке ніяк не хоче дати Вам спокій, слід приділити максимум уваги. Водолії, як ніхто інший, часто роблять відкриття, які виявляються корисними не тільки для них самих, а й для всіх навколо.

Риби ♓

Вас можуть критикувати за слабкий прогрес. І справді – чи варто так триматися за емоційний якір? Так, Ви звикли до цього вантажу і не уявляєте себе без нього. Але зараз світила дарують Вам шанс здобути свободу – причому це вікно можливостей не закриється ще довгий час.