З ким вам не по дорозі, згідно зі знаком Зодіаку

Чи помічали ви, що з одними людьми ми легко сходимося і швидко знаходимо спільну мову, тоді як інших на дух не переносимо. Думаєте, вся справа в конкретній людині та її поведінці? А ось астрологи стверджують, що своїх друзів та недругів ми обираємо за знаком Зодіаку!

Просто людина, яка не збігається з нами за характером і не має спільних інтересів, апріорі не може бути близькою. Відносини з ним частіше закінчуються нерозумінням і навіть ворожнечею. У цьому плані особливо цікаво, з ким нам не по дорозі згідно зі знаком Зодіаку, і хто, швидше, стане нам ворогом, ніж другом? Давайте розберемося.

Овен

Представники даного знака – різкі особи, які всі рішення приймають на ходу, керуючись при цьому виключно прагматичними міркуваннями. У цьому плані неспішні Риби і Тельці, які повільно розуміють, їм точно не друзі. Та й людей, рішення яких великою мірою залежить від почуттів, Овни на дух не переносять, вважаючи це слабкістю. У цьому плані з Раками, Терезами та тими ж Рибами, підопічному Марса явно не по дорозі. Загалом Овен поважає людей, які демонструють свою силу. До решти він відноситься з легкою часткою зневаги.

Телець

Цій людині дуже важливо, щоб її любили і поважали. Якщо до Тельця ставляться з байдужістю чи зневагою, він у відповідь надасть аналогічну реакцію. Тому з зухвалими Овнами, Близнюками та Водоліями, підопічний Венери, як правило, не знаходить точок дотику. Важко йому доводиться з людьми владними, такими як Лев або Скорпіон. Телець ненавидить, коли його примушують, і дуже болісно реагує на будь-які спроби принизити його. У відповідь він дає таку гнівну реакцію, що крім ворожнечі у цих людей не залишається ніяких почуттів.

Близнюки

Близнюки – унікальні особи. Зовні добродушні та легкі у спілкуванні, вони вміють так швидко забувати людей, і все добре, що для них робили, що налаштовують проти себе навіть найкращих друзів. У цьому плані Близнюк може почати ворогувати практично з будь-якою людиною. Особливо це трапляється через плітки, які любить поширювати Близнюк.

Щоправда, сильних особистостей підопічний Меркурія побоюється, а тому частіше його ворогами стають Раки та Стрільці. Крім іншого, Близнюки не переносять людей нудних і діючих за чітким планом, а отже, з Козорогами та Дівами цим людям просто нецікаво.

Рак

Якби все в цьому світі залежало від Рака, він би жив з оточуючими у дружбі та злагоді. Але світ жорстокий, а тому сильні та грубі особистості навіть не помічають, як своєю поведінкою ранять дитину Місяця у саме серце. Саме тому Рак ні з ким не ворогує, але на багатьох ображається. Найчастіше душу цієї людини ранять різкі Овни та Близнюки. Взагалі із самозакоханими людьми ця людина не знаходить порозуміння, а тому зі Скорпіонами та Левами представники знака Рак, як правило, не вживаються.

Лев

Більшість особистостей цього знака страждають манією величі, а тому зовсім не переносять людей, які в чомусь їх перевершують. У цьому плані Левам зовсім непросто знайти взаєморозуміння з Овнами, Дівами та Водоліями. А якщо у протистоянні Лев програє своєму опоненту, той автоматично стає його лютим ворогом.

На практиці Скорпіон і Козоріг можуть стати саме тими особистостями, які отримуватимуть свою частку неприязні від грізного Лева. І все це при тому, що особи, керовані Сонцем, вважаються одними з найдружніших створінь. Парадокс, чи не так?

Діва

Діви надто обов’язкові особистості, які живуть за суворим розпорядком та одним їм відомим графіком. З цієї причини підопічні Меркурія зовсім не ладнають із людьми необов’язковими, які вічно спізнюються, не виконують обіцянок чи залишають по собі хаос. Так представникам стихії Землі складно порозумітися з Рибами, Близнюками і Стрільцями. Відверто кажучи, Дівам взагалі складно контактувати з оточуючими, адже ці люди максималісти і надто високо підіймають планку власного оточення. Можливо, саме за це багато хто недолюблює Дів.

Терези

Терези – неконфліктні особи, які до останнього борються за те, щоб зберегти приятельські стосунки зі своїми знайомими. Щоправда, з людьми категоричними, які не слухають доказів, Терезам дуже непросто. Найчастіше ворожнеча у Терезів виникає з Дівами і Раками, яких злить повільність і необов’язковість особистостей цього знака. Крім цього Терези – відомі естети, які мають тонке почуття прекрасного. Цим особам важко знайти порозуміння з жорсткими прагматиками, такими як Овен чи Скорпіон.

Скорпіон

Відомий власник і справжній ревнивець, Скорпіон не знаходить точок зіткнення з людьми вільними, які не знають слова «ревнощі» і не звикли обмежувати своїх коханих. Так, наприклад, зі Стрільцем підопічний Марса не знаходить спільних тем, а їхня взаємодія, як правило, обмежується діловою сферою. А ще Скорпіон різкий і категоричний у своїх вчинках та висловлюваннях. Він може легко образити людину, після чого та зачаїть на нього образу. Нерідко через образу Скорпіон перестає спілкуватися з Раком чи Тельцем.

Стрілець

Найдобріший і найвеселіший знак Зодіаку, Стрілець абсолютно не бажає ворогувати. Ось тільки не всі поділяють його легке ставлення до життя, і на цьому фоні з серйозними особистостями часом виникають конфлікти. Стрільцю важко стати другом Козорогу чи Діві. Навпаки, ці люди після нетривалого спілкування починають ворогувати. Крім того, Стрілець – велелюбний знак, і цей факт дуже дратує людей аскетичних, які вважають любов святинею. Саме тому Стрільці часто конфліктують із Тельцями та Раками.

Козоріг

Козороги дуже серйозні та вдумливі особистості. Вони ненавидять порожні розмови та порожніх людей, які звикли «пропалювати» життя. Можливо, тому особистості цього знака зовсім не сходяться з Близнюками та Водоліями. А ще підопічні Сатурна завжди виборюють лідируючі позиції і люто ненавидять тих, хто стоїть у них на шляху.

У цьому плані Козороги можуть ворогувати з такими ж амбітними Левами чи Скорпіонами. Задля справедливості скажемо, що у представників даного знака складний характер, підібрати відмичку до якого зможе далеко не кожен.

Водолій

Водоліям важко налагоджувати комунікацію з оточуючими людьми, адже вони мають своєрідний погляд на світ. Завести ворогів таким людям простіше простого, а от як друзі вони хочуть бачити далеко не кожного. Життя показує, що особливо складні стосунки у підопічного Урана складаються із представниками знаку Діва та Скорпіон. Хоча, якщо відверто, і з усіма іншими представниками зодіакальної плеяди стосунки не набагато кращі. Головне, що самого Водолія цей факт абсолютно не бентежить. Ці особи звично не звертають уваги на думку оточуючих.

Риби

Підопічні Нептуна – особистості уразливі, які не переносять грубого поводження та наплювального ставлення. З цієї причини Риби часто конфліктують з Овнами та Близнюками. Крім того, Риби звикли жити почуттями і всі рішення пропускати через серце. Вони зовсім не розуміють, як можна ставити на чільне місце меркантильні інтереси і залишатися абсолютно байдужим до чужого горя. З цієї причини Риби нерідко ворогують із Дівами та Козорогами. В іншому ж підопічні Нептуна – добродушні особи, які з усіма прагнуть мати дружні стосунки.

Оригінал