Гороскоп на 2 січня

Овен ♈

Як зрозуміти, що хтось щиро піклується про Вас? Зазвичай першою ознакою є їхня підтримка всього, що є правильним або доречним для Вас, на Вашу ж думку. Сьогодні Вам, можливо, доведеться зробити вибір, який явно продемонструє, хто з Вашого оточення на Вашому боці, а хто – ні.

Телець ♉

Сьогодні Ви без проблем зможете оцінити настрій людей і атмосферу, що панує в будь-якій соціальній групі. Також Ви без проблем зможете знайти людину, яка захоче поговорити з Вами відверто. Не відмовляйте цій людині, оскільки її відкритість і Ваше бажання слухати і зрозуміти можуть стати запорукою міцних майбутніх стосунків між вами. А взагалі просто підтримайте того, хто Вас потребує.

Близнюки ♊

Більшість людей ненавидять телевізійну рекламу. Однак був час, коли навіть Ви з нетерпінням чекали рекламних пауз. Річ у тім, що за ці кілька хвилин можна було зробити щось корисне. Точно так само буде сьогодні у Вашому реальному житті. У міру того, як Меркурій рухатиметься назад, ви отримаєте корисну і своєчасну перерву. Використовуйте цей шанс, щоб підготувати щось важливе, перш ніж темп життя знову прискориться.

Рак ♋

Хочете – вірте, хочете – ні, але існує математична формула того, як обставини можуть змінитися в разі виникнення форс-мажору. Утім, це надто складні обчислення, які Вам абсолютно не потрібні. Головне, що Ви маєте зрозуміти – це те, що Ваше життя може різко змінитися в якийсь момент, і ці зміни будуть однозначно на краще. Тож сприймайте все, як є, і довіртеся провидінню.

Лев ♌

Спочатку Вам може здатися, що Ваша захисна реакція зіпсувала можливий компроміс. Але насправді ще не все втрачено, і навіть якщо Ви опинитеся в глухому куті, це не означає, що виходу немає. Ви напевно знайдете варіант, який усіх влаштує. Тож не гайте часу дарма і йдіть до своєї мети. Успіх не змусить себе довго чекати.

Діва ♍

Життя, як то кажуть, нічого нікому не винне. Але протягом життя у всіх виникають певні потреби, які необхідно задовольняти. І для цього Вам потрібно шукати всі можливі способи. При цьому Ви маєте пам’ятати, що Вам слід не злитися на світ, якщо Ви раптом не зможете отримати бажаного. Натомість Вам варто поширювати любов і вдячність. Так Ви покращите не лише своє життя, а й загальний добробут.

Терези ♎

Зробіть усе можливе, щоб підвищити чийсь оптимізм. Легко це не буде, але Ви все одно маєте зосередитися на тому, щоб зберігати безтурботність і позитивний настрій. Чиясь енергія може схилятися більше в бік негативу, і Ви маєте контролювати, наскільки вона пронизує Ваш світ. Як то кажуть, нещастя любить компанію. Але нехай воно чіпляється за чужу компанію.

Скорпіон ♏

Ви можете задатися питанням, у що Ви вплуталися. Але не турбуйтеся, адже у Вашому житті починається зона комфорту, хоча на перший погляд Вам може здатися інше. Можливо, річ у тому, що Ви звикли готувати себе до найнесподіваніших і найтривожніших подій. Але постарайтеся все ж таки розслабитися і зрозумійте, що Ви можете спокійно прийняти пропоновану Вам стабільність і передбачуваність.

Стрілець ♐

Можливо, Ви будете сповнені оптимізму, який останнім часом був нечастим гостем у Вашому домі. Це добрий знак, завдяки якому Ви, нарешті, зможете трохи розслабитися і вийти з оборонної позиції. Головне, що у Вашому житті почнеться процес перетворення, який дасть Вам змогу вийти на більш позитивну хвилю. І, до речі, настав час визнати, що минуле не є надійним орієнтиром для майбутнього.

Козоріг ♑

Навіть коли спогади болючі, і Ви вважаєте за краще їх пригнічувати, вони все одно перебувають у легкодоступній ментальній теці. Але такий стан речей прив’язує Вас до минулого і робить це не найздоровішими способами, зокрема, для Вашого емоційного стану. Тому Вам потрібно чесно запитати себе, чи не зберігаєте Ви ці неприємні спогади радше за звичкою, ніж як щось важливе. Можливо, в них є відгомони почуття провини? Якщо так, значить Вам слід позбутися їх без докорів сумління.

Водолій ♒

Коли Ви були молоді, Вас напевно вчили, що бути чесним – це більше, ніж просто правильний вчинок. Вас вчили приймати на віру той факт, що, на відміну від брехні, правду легше запам’ятати і слідувати їй. І це правильно, особливо зараз, коли Ви можете отримати вигоду з чесності та відкритості, які Ви привносите в якусь ситуацію. Той факт, що Ви нічого не прикрашаєте і не перебільшуєте, також не залишиться непоміченим.

Риби ♓

У незліченних історіях є персонажі, які є фантастичними провідниками, сповненими знань, заснованих на досвіді. Той, хто шукає в них поради, завжди може бути впевнений, що його час витрачено не даремно. У Вашому світі є хтось схожий на мудреця. Ви могли б отримати вигоду, якби звернулися до нього за порадою, яка, напевно, знадобиться Вам сьогодні.