Рейтинг знаків Зодіаку, яким найважче дається особисте щастя

Кожному з нас зірки подарували різні риси характеру, тому і в стосунках ми різні. Хтось більше обожнює партнера, ну а хтось – себе. Усім представникам зодіакального кола зірки визначили персональну дорогу, що веде до кохання. Рейтинг знаків Зодіаку, яким найважче дається особисте щастя, відкриє перед вами карти.

1 місце – Скорпіон

Скорпіон – один з найбільш божевільних знаків, коли справа доходить до серйозних стосунків. Скорпіони підступні, тому що вміло маскують свій темний бік гумором і турботою, і нещасливі в коханні вони з цієї ж причини. Не здумайте повірити в їхню гру. Поки інші знаки всіма силами прагнутимуть налагодити любовний союз, залатати всі тріщини, Скорпіони мовчки почнуть діяти у своїх інтересах. Вони навіть наймуть детектива, який стане стежити за вами, щоб потім надати всі свої зібрані докази проти вас.

Вони вважають, що холодність у стосунках – тільки ваша вина. Згідно з астрологією, Скорпіони все ж здатні любити, але лише один раз у своєму житті. Потім їхнє розбите серце доведеться збирати по осколках, якщо, звісно, вони вам це дозволять.

2 місце – Близнюки

Близнюкам дісталося друге місце в списку нещасливих стосунків, тому що вони почуваються загубленими, навіть перебуваючи поруч із коханою людиною. Для них кохання – це своєрідна лотерея, а улюблене заняття – постійно перекидати відповідальність на плечі партнера, щоб той замість них розібрався в усьому, особливо в їхніх власних почуттях. Вони найчастіше тримаються за кохання тому, що просто бояться самотності.

Близнюки – божевільні партнери, бо постійно схильні до суперечностей, підозр і недовірливості. Ось вони вас люблять, а ось уже ненавидять з причини, незрозумілої навіть їм. Мало в кого вистачає нервів витримати Близнюка. Це справді героїчний подвиг.

3 місце – Діва

Діва входить до списку знаків, яким важко втримати кохання, тому що представники цього сузір’я – не ті, за кого себе видають. Від таких людей, як Діви, у стосунках можна очікувати все, що завгодно. Холодність, з якою вони ставляться до партнера, не додає їм зірочок. Однак це лише маска: всередині типових Дів киплять неабиякі пристрасті, параноїдальні думки та вибуховий темперамент.

Діви в коханні – це наглядачі й аналітики, за ними потрібен жорсткий контроль. Якщо у ваших стосунках із представником цього знака панує мир і спокій, будьте впевнені – вам це здається. У голові Дів завжди крутяться ірраціональні думки, які раптово збираються в логічний ланцюжок і вивалюються на вас.

4 місце – Риби

Риби мають особливу здатність драматизувати буквально будь-яку дрібницю, надаючи їй роль вселенської катастрофи. Якщо вам до душі театр одного актора, то ласкаво просимо в обійми Риб. Романтична і тонка організація душі насилу перетравлює весь шквал емоцій закоханого водного знака.

Риби з тих людей, які пишуть вірші, надсилають милі повідомлення, вмикають романтичну музику, співають оди і полум’яно зізнаються у своїх почуттях. Але казка триватиме рівно до першого з’ясування стосунків. Це завдасть їм болю, який пізніше вони неодмінно виразять у прекрасний предмет мистецтва або непідробний гнів.

5 місце – Рак

Раки розганяються від безтурботності до божевілля за секунду, бо переповнені думками та емоціями, які діють гірше за будь-які негативні програми. Річ у тім, що Раки свято вірять у кохання на все життя і несуть на своїх плечах обов’язок перед сім’єю. Вступаючи в шлюб, вони дають обітницю розсудливості, зраджуючи лише власним принципам, що робить їх нещасними.

Раки – найемоційніший знак Зодіаку, у них сильна потреба в сім’ї, стосунках, відданості, партнерстві та гармонії. Але їм складніше за інших будувати міцні почуття, оскільки Раками керує невпевненість у собі, що робить їх уразливими перед будь-якими складнощами. Ні, звісно, їхній союз може і не розпастися, ось тільки щастя в такій сім’ї навряд чи можна знайти.

6 місце – Лев

З Левів виходять найлютіші колишні, тому що ніхто не може кинути Лева. Їхня королівська велич і сильне его заважає любити когось, окрім себе самих. Знайшовши супутника, вони впевнені, що це назавжди і піти від них неможливо ні під яким приводом. Інакше кажучи, вступаючи у стосунки з Левом, будьте готові, що вам доведеться миритися з його слабкостями і вадами.

Їм життєво необхідно, щоб ними захоплювалися, щоб вони прикрашали як вас, так і всю сім’ю. Цей знак щедрий і може дати багато коханій людині, але на першому місці в нього завжди стоятимуть власні потреби. Тому в поведінці Левів часто прослизають елементи тиранії та егоїзму. Тим самим, самі того не помічаючи, вони підштовхують кохану людину на вирішальний крок, який буде не на їхню користь.

7 місце – Водолій

Зберегти кохання Водоліям, як виявилося, досить складно. Вони роблять навіжені вчинки, йдуть наперекір встановленим правилам, переступають межі дозволеного, що додає їм певного шарму. Однак у корені такої поведінки лежать занадто тендітні емоції, сильна вразливість і вразливість.

Водолій – волелюбний знак, який навряд чи зможе витримати серйозні стосунки тривалий час. Їм простіше пустити енергію в інше русло, ніж вилити вам свою душу. Саме ця нездатність висловити емоції і показати справжні почуття найчастіше призводить до розриву, після якого Водолій тривалий час заліковує рани, а потім починає нові стосунки, збираючись на чергове ходіння по колу…

8 місце – Терези

Терези – найромантичніший знак, який залишається таким навіть після гучного розриву і зрад. Вони прекрасно знають про те, що зможуть відшукати любов знову, а з вами їм було просто не по дорозі. Еталони духовності та гармонії в рідкісних випадках наважуються на зміну декорацій. Уміння зберігати баланс у всьому дуже допомагає їм будувати щасливі стосунки.

Однак нерідко марнославство бере гору. Представники Терезів можуть показати себе з іншого, не найприємнішого боку, особливо якщо ви зрадите їхню довіру. Випросити другий шанс у них складно, навіть повзаючи на колінах. Вони прощаються раз і назавжди, обрубуючи всі зв’язки і викреслюючи вас зі свого життя.

9 місце – Козоріг

Козороги – насамперед особистості самоорганізовані й зацікавлені в особистому успіху. На першому місці в них стоїть матеріальна незалежність, а потім уже вся ця бутафорія з почуттями. Тому, поки вони не досягнуть свого Олімпу успіху, очікувати від них полум’яних і романтичних подвигів – порожня справа.

Звісно, Козорогам, як і всім людям, важлива підтримка, але лише в тому разі, якщо ви не заважаєте йому під ногами. Зрештою вони сприймуть стосунки, які дали тріщину, як цінний досвід і вважатимуть за краще на цій ноті розлучитися, а не будувати по крупицях те, що розпалося. Вони стримані, холодні, але дуже надійні люди.

10 місце – Телець

Знак, що представляє стихію Землі, настільки сп’янілий від мрій про міцну сім’ю, стабільність і взаємовиручку, що часто не помічає розладів у стосунках. Утім, Тельцям це зовсім не заважає бути щасливими в коханні. Такі люди звикли діяти самостійно, не зважаючи на думку коханої людини. Зате вони дуже віддані, ніжні й турботливі, що перекриває їхню підвищену ініціативність.

Тельці – ревнивці, готові битися за своє щастя, щоб потім оточити свого партнера любов’ю і турботою. Ось тільки в разі, якщо ви обдурите їхню довіру, шляху назад уже не буде. Звичайно, вони пробачать багато чого, але нічого не забудуть.

11 місце – Стрілець

Стрільці мають корисну здатність – вони вміють жити миттю, тому спокійно приймають зміни. Такі люди заражають своїм оптимізмом, підвищуючи настрій партнера. Навіть у найбезвихіднішій ситуації, коли почуття перебувають під загрозою, Стрільці зуміють знайти лазівку і все виправити в ім’я щастя.

Однак цей критичний і раціональний знак може поранити кохану людину без видимих на те причин. Повірте, Стрільці ніколи не відчують гострого уколу сумління, ображаючи вас, – вони просто цього не помічають. Вони люблять і цінують динаміку в стосунках, тому, вступаючи в любовний союз зі Стрільцем, подумайте кілька разів, чи будете ви готові спільно підкорювати вершини, постійно рости і ставати кращими.

12 місце – Овен

У стосунках Овен – найпристрасніший і найніжніший знак. Якщо вони вирішили кохати, то, повірте, підуть до кінця. У сім’ї всіма силами намагаються зберегти романтичну ауру, а отже, подарунки і сюрпризи вам забезпечені. Овни люблять дивувати, особливо якщо ви вмієте розпалювати їхні почуття. Про свої бажання говорять прямо, грубо, місцями навіть брудно. Гарячий і привабливий знак про свої пристрасті мовчати не буде, тому доведеться змиритися. Зате запалюють і захоплюють за собою з першого погляду, перекриваючи всі шляхи назад.

Найчастіше таким людям нескладно зберегти кохання, бо вони постійно додають у союз нові та яскраві почуття. Ось тільки надмірна ініціатива та опіка ставить палиці в колеса. Імпульсивні Овни можуть так загратися, що випадково залишать партнера на других ролях, а це вже привнесе розлад у стосунки. Але це лише їхня маленька провина. Бути з Овном – значить, завжди бути насторожі, перетягуючи ковдру на свою половину ліжка.

Пам’ятайте, що приналежність до того чи іншого знака не робить нас нещасними – з темпераментом під силу впоратися кожному. Усі проблеми у взаєминах беруть початок у наших думках, потім – у словах і, нарешті, у вчинках. Щоб бути щасливим, достатньо змінити своє мислення. Вірте в краще. Ми бажаємо вам міцних почуттів, будьте щасливі.

Оригінал