Гороскоп на 12 березня

Овен ♈

Якщо Вас попросять про допомогу у великому груповому заході, у Ваших же інтересах узяти участь, навіть якщо Ви думаєте, що немає часу для того, щоб братися за щось нове. Великі можливості можуть увійти у Ваше життя завдяки участі в цій справі з цими людьми. Вам потрібно думати про довгострокову перспективу. Вашій кармі не завадить ще кілька позитивних очок. Але коли вам буде потрібно щось натомість, ви будете раді позитивному результату від свого внеску.

Телець ♉

Після довгого очікування, коли ж налагодиться ситуація між членами сім’ї в той чи інший спосіб (бажано, звісно, на краще), Ви нарешті готові зробити своє важливе оголошення. Це чудово, і Ви можете бути вправі це зробити, проте зараз не говоріть нічого, якщо є така можливість – зачекайте день або два.

Близнюки ♊

У Вашому житті є багато аспектів, з якими зараз дуже складно впоратися. Родичі та сусіди, всі питання, пов’язані з подорожами або технологіями, і все, в чому Ви можете заплутатися, позначені червоними прапорцями. На жаль, усе складається не найкращим чином. Заспокойтеся, залишіться вдома, не відповідайте на телефонні дзвінки і відкладіть прийняття важливих рішень на день-другий.

Рак ♋

Фінансові питання ніколи не стояли на першому місці в списку питань, які Вам легко вирішувати, а романтика йде відразу після них. Сьогодні це особливо актуально, особливо якщо ви опинилися в глухому куті. Якщо хтось принесе вам документ і наполягатиме на тому, що потрібно підписати його негайно, відкладіть це і спочатку з’ясуйте, до чого такий поспіх. Найважливіше, що вам необхідно знати, напевно надруковано найдрібнішим шрифтом.

Лев ♌

Час від часу у Вас з’являється відчуття, що все, що Ви робите, йде неправильно, хоч би як Ви старалися і хоч би як готувалися заздалегідь. Сьогодні, безумовно, один із таких днів, і Ви не повинні бути занадто суворими до себе. Справа не тільки у Вас! Багато людей зараз проходять через подібне або навіть гірше. Як і все інше, це теж мине.

Діва ♍

Поки всі інші турбуються про те, що робити далі, з огляду на останні хаотичні події, у Вас усе складається набагато простіше. Щоправда, якщо не зважати на той факт, що Ви ніяк не можете вирішити, чи хочете побути на самоті, чи хочете провести час із людиною, яку любите. Проте бувають проблеми набагато складніші, ніж ця.

Терези ♎

Ви витратили дуже багато часу на спроби зв’язатися з кимось – від барабанного дробу до звернення до спільних знайомих. Ви майже вирішили здатися. Але щойно Ви приймете це рішення, втрутяться вищі сили, і все нарешті вийде. Щойно ви подолаєте перший шок, то зможете згадати, про що таке важливе вже давно хотіли поговорити з цими людьми.

Скорпіон ♏

Сьогодні начальник, який всіляко мучив вас причіпками, що стосуються не тільки роботи, а й усього іншого (навіть того, як ви стукаєте по клавіатурі), отримає по заслугах. Однак, перш ніж робити це, переконайтеся, що за тим, що відбувається, не криється щось іще. Можливо, Вас випробовують на міцність або подумують про те, чи не варто Вас підвищити або дати Вам новий проєкт.

Стрілець ♐

Не бувало такого часу, щоб Ви навіть не замислювалися про подорож. Можливо, Ви щойно переглянули фільм “Тигр, що крадеться, дракон, що затаївся” і тепер хочете побачити природу Китаю. Або надихнулися, побачивши Ейфелеву вежу в старому класичному кіно. Однак, перш ніж будувати будь-які плани, потрібно трохи почекати, якщо Ви хочете, щоб поїздка пройшла ідеально.

Козоріг ♑

Ви терпіти не можете, коли хтось вказує, що Вам робити зі своїми грошима, – це номер один у Вашому списку заборонених речей. Однак зараз необхідно впоратися з цим як доросла людина, тому що людина, яка про Вас турбується, може сказати, що угода, про яку Ви думаєте як про ідеальну, насправді не така гарна. Ви досить розумні, тож можете трохи почекати. Тільки не варто битися головою об стіну під час очікування.

Водолій ♒

Якщо здається, що Ваш партнер не вкладає достатньо енергії у стосунки, необхідно запитати, в чому проблема. Ви не зумієте це з’ясувати, якщо не висловитеся вголос, а друга сторона не хоче говорити, якщо Ви ні про що не питаєте. Завжди краще прояснити атмосферу, і ви можете бути дуже здивовані тим, що в підсумку з’ясуєте.

Риби ♓

Ви славитеся легким характером і готовністю до співпраці. Не дозволяйте своїй репутації перешкодити Вам сказати певним людям, що Ви більше не будете на все погоджуватися. Зараз Вам необхідно зайнятися своїми справами і дати всім іншим зрозуміти, що хоч Ви і дуже мила людина, але у Вас є свої межі, і одну з них уже досягнуто.