Жінки цих знаків Зодіаку народжені, щоб зводити з розуму чоловіків

Фатальні жінки… Яких жінок чоловіки готові обожнювати? Хто з них гідний особливого захоплення і любові? Хто тримає сильну стать на короткому повідці? Ті, кого сама природа наділила здатністю зводити чоловіків з розуму.

Терези

Жінки-Терези відомі своєю красою, ніжністю, витонченими манерами. Одягаються вони елегантно і зі смаком, люблять дорогі прикраси і аромати. Чоловік Терезів не повинен поступатися по красі і витонченості діаманту на її пальці.

Самокритика допомагає Терезам змінюватися для того, щоб відповідати високим стандартам. Жінок цього знака по праву вважають самими чарівними. Їх знаком управляє Венера, тому Терези знають все про мистецтво любові.

Вони віддають перевагу артистичним натурам — акторам, співакам, письменникам, художникам, музикантам, а не бізнесменам. Жінка-Терези хоче, щоб нею захоплювалися. Вона — дорогоцінний камінь, якому потрібна дорога і розкішна оправа. На будь-якій вечірці вона буде в центрі уваги.

Її присутність надихає інших, робить свято яскравим і незабутнім. Намагатися командувати нею марно. Чим сильніше тиск, тим впертішою вона стає. На неї діють лише ласкаві слова і м’яке переконання.

Діва

Жінки цього знаку завжди тримаються з гідністю. Але в той же час відрізняються емоційністю. Їм вдається прекрасно приховувати свої почуття. Їхні внутрішні прагнення майже завжди залишаються в таємниці.

Діви володіють прекрасними манерами, завжди ведуть себе як справжні леді. Вони здатні образити опонента тільки, якщо їх спровокувати. Особливий інтерес вони виявляють до літератури, музики та мистецтва. Чоловіків привертає їхня недоступність і холодність, а також щедрість, терплячість, доброта і цілеспрямованість.

Жінка-Діва знає, чого хоче чоловік. У неї прекрасні аналітичні здібності. Як правило, заміж виходить пізно і за розрахунком, а не з любові.

Козоріг

Жінка-Козоріг володіє ефектною зовнішністю. Оточуючим вона здається правильною, ідеальною, адже їй чудово вдається приховувати від сторонніх очей негаразди як в особистому житті, так і в кар’єрі.

Вона не любить демонструвати слабкість, бачити жалісливі погляди навколо, виглядати невдахою в очах інших. Жінка-Козоріг чітко знає, який чоловік їй потрібен. Обранця вона приверне неабияким розумом, працьовитістю і недоступністю, навіть холодністю. Вона вміє маніпулювати чоловіками.

Вона цінує відданість, ніколи не пробачить зради, легко зважиться на розлучення з чоловіком, який зрадив її. У її житті практично немає швидкоплинних романів і інтриг, великої кількості друзів, гучних вечірок і компаній.

Риби

Про таку жінку потай мріє будь-який чоловік. З вигляду вона тендітна, ніжна і беззахисна. Її сила — в слабкості. Який чоловік відмовиться бути опорою для чарівної беззахисної істоти, яка так потребує опіки і допомоги?

Крихкість жінки-Риби пробуджує в ньому всі його природні інстинкти. Поруч з нею чоловік відчуває себе первісним мисливцем і годувальником, який готовий вбити мамонта заради однієї усмішки своєї обраниці.

Чарівність Риб дуже велика! Навколо неї постійно є покровителі і шанувальники. Таке положення речей Риби сприймають як належне.

Свою загадковість і безпорадність жінки-Риби отримали від природи. У них вроджене переконання, що дама не повинна виходити з машини першої, платити за себе в ресторані, знімати без сторонньої допомоги шубу. Нехай шанувальник проявить галантність, виховання і благородство.

Чоловіки сходять по ній з розуму, вона ж не дозволяє їм дістатися до найпотаємніших куточків душі.

А який з цих знаків Зодіаку — ваш? Згодні з описом?

Оригінал