13 жорстоких істин про Овнів (написано Овном)

Ти закохана в Овна, чи не так? Нехай допоможе Вам господь! Жартую. Ми великі люди. Ми будемо буквально приносити Вам благодать від любові. Але є деякі речі, які вам потрібно знати про кохання Овна.

Перше і найголовніше — ми кращі в ліжку серед усіх знаків Зодіаку. Звичайно, це доведено провідними астрологами та підтверджено всіма, але я просто хотів сказати Вам це, щоб Ви про це не забули.

Подивимося, які ж інші особливості Овнів:

1. Ми — Вогонь!

Так, ми вогненний знак, і це не дивно. Протягом всього мого життя мене називали «вогненним», що можна розглядати як комплімент і образу (я віддаю перевагу вірити в перше).

Позитивна сторона цього те, що, коли ми входимо в кімнату, ми віддаємо всім багато своєї енергії. В принципі це добре. Але іноді й погано — в залежності від настрою. Ми ті люди, яких ви хочете запросити на вечірку, якщо хочете, щоб все пройшло весело. Негативна сторона – наш гнів такий же моментальний, як та блискавка. Мета завжди буде досягнута.

2. Наше Его не вгамувати.

Можливо, ви вже здогадалися, але ми все одно озвучимо: “Овнам цілодобово потрібні половинки, які будуть доглядати за нашим его, коли нам це буде потрібно.” Хороша спроба балансування!

3. В нас живе авантюрний дух.

Ми спробуємо майже все і відразу. Ми нічого не будемо відкладати в довгий ящик. Але якщо нам це не подобається (або не дуже добре це розуміємо), ми більше не зробимо це знову.

4. Нам часто буває нудно.

Якщо ви не звертаєте на нас уваги, не посміхаєтеся нам, коли нам це потрібно, не радуєте нас в ліжку або не ведете цікавих розмов — то вибачте, але наступна, будь ласка! Ми будемо ввічливими (ми завжди інтелігентні), але ми швидко підемо до інших, якщо ви не зможете утримати нашу увагу. Егоїстично, але правда!

5. Ми любимо дивитися на загальну картину.

Маленька деталь неспроможна утримати нашу увагу. Ми думаємо в загальних рисах про проєкти, ідеї, цілі та про те, що нам потрібно зробити для досягнення нашої мети. Краплі та напівзаходи нам не цікаві. Але ми звернемо увагу на них в разі необхідності. Такі вже ми!

6. Ми ЧАСТО агресивні.

Агресією ми отримуємо те, чого хочемо, коли хочемо, і, як ми цього хочемо. Будь ласка, відійдіть в бік. Ви нам заважаєте! У ваших же інтересах не конкурувати з нами, оскільки ви, найімовірніше, програєте.

7. Ми любимо сильних.

Ми закохуємося швидко і з ентузіазмом. Але головне ми дуже пристрасно любимо. Ми любимо любов! Саме стан любові. Коли ми полюбимо Вас, ви це відразу ж зрозумієте.

8. Ми схвильовані життям.

Чесно кажучи, ми в захваті від усього: подорожей, літератури, цікавих людей, світу, вас… Майже все, що нас хвилює. Ось чому нам подобається дивитися на всю картину в цілому і, якщо ми будемо турбуватися про тривіальні речі, у нас не буде часу, щоб жити життям на повній швидкості.

9. Ми лояльні до болю.

Не сперечайтеся з нашими друзями. Не ображайте людей, яких ми любимо! Ми тримаємо наш гнів роками! І навіть якщо нам не вистачає фізичної сили, ми компенсуємо це словами! Вороги друзів — наші вороги — будьте обережні!

10. Ми впевнені у своїх силах.

Це просто хороший спосіб сказати, що ми говоримо майже все, що хочемо, особливо в колі людей, які нас добре знають. Ми можемо тримати язик за зубами перед батьками або босом, але нам дуже важко не сказати те, що ми відчуваємо.

11. Ми дуже багато працюємо.

Призначте Овна на керівну посаду, дайте йому те, де він відчуває пристрасть, і він буде працювати більше, ніж хто-небудь інший! Але майте на увазі, що це можливо тільки в тому випадку, якщо Овен робить щось, що задовольняє і стимулює його. Знаходячись у безвиході — ми просто вимикаємо телефон і нас не знайти.

12. У нас абсолютно немає терпіння.

Зовсім ні. Ми хочемо, щоб усе потрібне було зроблено ще вчора, і буде погано всім навколо, якщо ми не зможемо домовитися, щоб щось було зроблено раніше потрібного терміну. І давайте не будемо піднімати теми “постояти в пробці” або “в черзі в касу супермаркету”. Це виводить нас з себе миттєво!

13. Нам завжди потрібен особистий простір.

Ми надзвичайно незалежні, а це значить, що ми ПОВИННІ мати своє власне життя. Якщо Овни відчують себе в клітці, вони втечуть, коли ви відкриєте двері. Нас приваблюють люди, які мають свої власні інтереси та захоплення і можуть дозволити нам жити своїм життям, а також ділитися своїми пригодами з вами.

Оригінал