Гороскоп на 22 березня 2023 року

Овен ♈

Коли Ви востаннє дозволяли собі від душі повеселитися? Ваша внутрішня дитина рветься на волю, і Ви більше не можете стримувати її! Зараз дуже вдалий час для дружніх посиденьок, особливо в колі рідних. Саме в атмосфері найближчих людей Вам вдасться максимально розслабитися і відновити сили, що Вам зараз вкрай необхідно. Настав час повернути гармонію у своє життя і нагадати собі, що у Вас є люди, які дуже Вас люблять.

Телець ♉

Зараз Ви неймовірно повільні й напевно пасете задніх у своїй команді, однак це не повинно особливо Вас турбувати. Ви досить розумні, щоб розуміти, що працюючи з активними й успішними людьми, Ви набираєтеся їхніх знань і досвіду. Уважно спостерігайте за тим, як Ваші партнери виконують свою роботу, і беріть на озброєння їхні знання. У майбутньому вони напевно стануть вам у пригоді.

Близнюки ♊

Деякі з Ваших нових знайомих перебуватимуть у Вашому житті доволі тривалий час і чинитимуть на нього суттєвий вплив. Саме тому зав’язуючи з кимось стосунки сьогодні, будьте максимально привітні й доброзичливі. Якщо найближчим часом ви плануєте якісь зміни у своїй звичній рутині, будьте готові до того, що все не станеться в одну мить. Не забувайте, що на все потрібен час. Не квапте події.

Рак ♋

Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Якщо він подає Вам тривожні сигнали, це неспроста. Від Ваших очей приховані деякі ризиковані моменти, проте Ваша підсвідомість не дрімає і вловлює їх на інтуїтивному рівні. Якщо якась людина з вашого оточення давно викликає у вас підозри, то сьогодні вам нарешті або вдасться підтвердити їх, або розвіяти. У будь-якому разі, ви доведете все до логічного завершення і перестанете про це турбуватися.

Лев ♌

Не будьте надмірно нетерплячими в пошуках необхідної інформації, адже на все потрібен час. Щоразу, переходячи на новий етап Вашого поточного проєкту, Ви стикаєтеся з новою перешкодою. Це дуже сердить і вибиває з сил, проте це нормальний стан речей. Проявіть наполегливість і продовжуйте рухатися вперед. І не намагайтеся порівнювати свої успіхи з досягненнями колег. Кожен виконує свою роботу, тому зосередьтеся на тому, що необхідно виконати Вам.

Діва ♍

Сьогодні ніхто не зможе заперечити Ваші аргументи, тому з усіх суперечок Ви виходитимете абсолютним переможцем. Ваша здатність доносити до людей складні речі простими словами вкотре зіграє Вам на руку. Можливо, у другій половині дня ви опинитеся між двох вогнів, намагаючись залагодити конфлікт двох своїх близьких людей. Зберігайте розсудливість і дивіться на ситуацію максимально об’єктивно.

Терези ♎

Ви зіткнетеся перед доволі складним вибором: керуватися своїми інтересами чи допомогти тому, хто цього потребує. Перестаньте постійно прокручувати в голові різні варіанти дій, намагаючись знайти компроміс між самовідданістю та егоїзмом, – результатом цього буде лише стрес. Усе, що Вам потрібно зробити, це замислитися про довгострокові перспективи, не зосереджуючись на короткострокових винагородах. Імовірно, Вам усе-таки варто відкласти вбік те, що Ви нібито хочете, і зайнятися тим, що справді необхідно комусь іншому.

Скорпіон ♏

Сьогодні Ви перетворитеся на справжнього скептика, і нікому не вдасться уникнути Вашої критики. Імовірно, Вам доведеться неабияк потрудитися, щоб довести, що Ви не дієте виключно з метою власного збагачення. Річ у тім, що Ви настільки щедрі, що декому це навіть здається підозрілим. Менше говоріть, намагаючись пояснити свою позицію – нехай у будь-якій ситуації за Вас говорять Ваші дії.

Стрілець ♐

Якщо Вам пощастить провести цей день у колі дітей, то Ви відчуєте неймовірне натхнення, а також відкриєте свій новий бік, який дуже Вас порадує. Втім, якщо Вам не випаде такої можливості, Ви зможете розбудити свою внутрішню дитину. Купіть свою улюблену жувальну гумку, одягніть найзручніші кеди, подивіться кілька мультфільмів і дозвольте собі робити милі дурниці.

Козоріг ♑

Це правда, що протилежності притягуються, але те, що іноді вони можуть по-справжньому один одного дратувати, не менша правда. Тримайтеся сьогодні подалі від людей, чия точка зору абсолютно протилежна вашій. Звичайно, в суперечці народжується істина, але зараз це правило може не спрацювати. Усе, що вам сьогодні потрібно, – це спокій і гармонія. Постарайтеся уникати конфліктних ситуацій.

Водолій ♒

Якщо Ви витратите якийсь час на детальне вивчення Вашого найближчого оточення, він, безумовно, не пройде даремно, особливо зараз, коли у Вашому колі спілкування відбулися істотні зміни. Навіть якщо Ви ще нічого не помітили, Вам варто знати, що все дійсно змінюється, причому дуже швидко. Докладіть особливих зусиль, щоб побачити реальну картину того, що відбувається.

Риби ♓

Неоднозначні коментарі оточуючих діятимуть вам на нерви. Чому вони не скажуть прямо все, що думають? До чого всі ці складнощі? Якщо Ви хочете дістатися до суті й дізнатися, що ці люди думають насправді, то Вам необхідно запитати їх безпосередньо. Ваша сміливість здивує їх, але навряд чи вони захочуть витрачати свій час, щоб вивертатися і не давати відповіді. Саме час розставити всі крапки над “і” і почати рухатися далі.