Головні комплекси та страхи жінок різних знаків Зодіаку

Найчастіше представниці прекрасної статі ретельно приховують свої побоювання і комплекси, адже кожна сучасна жінка хоче здаватися сильною. Однак приховати свої секрети від астрології не вийде: деякі страхи можна визначити по Знаку Зодіаку.

Овен

Здавалося б, у сильних і владних жінок-Овнів не може бути страхів і комплексів. Зазвичай вони дуже відкриті, темпераментні і навіть надмірно прямолінійні. Але все ж навіть всередині непробивної дами може ховатися тендітна жінка, яка більше всього на світі боїться залишитися на самоті.

Часом Овни комплексують через наявність у них рис характеру, які прийнято вважати чоловічими: владності, імпульсивності.

Крім того, вони побоюються, що коханий може придушити їх домінантну натуру і взяти штурвал любовного корабля в свої руки. Тоді жінці-Овнові доведеться позбутися своєї лідерської позиції, що є її найголовнішим страхом.

Телець

Найбільше на світі жінки-Тельці бояться втратити спокій і стабільність, тому вони побоюються змін і радіють, коли в їхньому житті не відбувається ніяких змін. Також присутній страх, що поруч з ними буде дуже проблемний і нецілеспрямований чоловік.

Жінкам-Тельцям важливо, щоб в парі з ними був успішний і працьовитий обранець, поруч з яким вони завжди будуть відчувати себе захищеними від проблем, з якими найчастіше стикаються інші, менш забезпечені люди.

Хоча в глибині душі вони можуть вважати, що негідні свого супутника життя, що породжує і інші комплекси.

Близнюки

Жінки-Близнюки вміють ретельно приховувати свої страхи і комплекси, бажаючи здатися сильними і безстрашними. Але у Близнюків є страх залишитися на самоті.

Незважаючи на те, що вони дуже товариські і легко заводять нові знайомства, іноді у них може виникати відчуття, що поруч з ними немає по-справжньому надійних людей, що саме по собі пригнічує.

Жінкам-Близнюкам важливо, щоб їх оточували люди, які потребуватимуть їх присутності і підтримки, інакше найголовніший страх відразу ж нагадає про себе.

Рак

Раки часто комплексують через зовнішність. Вони шукають недоліки в своєму зовнішньому вигляді, навіть якщо на те немає причин. Їх головний страх – критика, оскільки вони дуже залежні від думки інших людей і на багато слів реагують бурхливо і навіть неадекватно.

Іноді комплекси призводять до того, що жінки-Раки стають дуже затиснутими і нетовариськими.

Буває, що оточуючим важко зрозуміти, чим обумовлена ​​дивна поведінка Раків і їх бажання сховатися від інших людей, але в усьому винна – закомплексованість.

Лев

Левиці справляють враження впевнених в собі жінок, тому складно повірити в те, що у них взагалі можуть бути комплекси. Насправді ж представниці Знака Лева дуже бояться опинитися «на другому місці» і в кожній жінці бачать потенційну суперницю.

Іноді навіть непримітні дівчата можуть викликати у Левів недовіру: раптом навколишні зможуть розгледіти в них чесноти, які не притаманні самим Левицям.

Діва

Бажання бути «відмінницею» скрізь і у всьому властиво представницям Знака Діви. Звідси з’являються і комплекси через недоліки в зовнішності або відсутності певних знань і навичок.

Жінки-Діви прагнуть бути кращими у всьому, що часто стає причиною страху зробити помилку або виконати роботу не так добре, як потрібно. Винен в цьому природний перфекціонізм.

Але в цілому жінка-Діва майже завжди впевнена в своїх силах і в тому, що інші навряд чи зможуть скласти їй конкуренцію.

Терези

Представниці Знака Терезів прагнуть до спокійного і комфортного життя і дуже дорожать гармонією. А ось відсутність стабільності є їх головним страхом.

Проблеми на роботі, фінансові труднощі, часта зміна обстановки – все це може наснитися жінкам-Терезам хіба що в кошмарному сні, адже все це порушує життєву рівновагу, яка для них важливіша за все.

Крім того, жінки-Терези часто незадоволені своєю зовнішністю: вони вважають себе недостатньо привабливими, навіть якщо немає жодних підстав так думати.

Скорпіон

Незважаючи на зовнішній вигляд сильної жінки, в душі представниці Знака Скорпіона дуже вразливі і закомплексовані. Вони можуть комплексувати через недоліки в зовнішності, відсутність гарної роботи або постійного партнера.

Існує думка, що жінки-Скорпіони самолюбні і здійснюють вчинки лише на догоду собі. Насправді їх головний страх – зрозуміти, що інші не потребують їхньої компанії і можуть обійтися без їх допомоги. Іноді їхня поведінка зумовлена ​​страхом здатися слабкими.

Стрілець

Жінки-Стрільці бояться робити помилки, адже це може підірвати їх статус ідеального працівника і зруйнувати репутацію, якою вони дорожать найбільше. Це пов’язано з тим, що вони морально не готові до програшу і побоюються цього моменту.

Жінки-Стрільці комплексують тільки в тому випадку, якщо їм не вдається досягти високого становища в суспільстві, а також бояться, що коханий не захоче порадіти за їх успіх.

У деяких випадках представницям Знака Стрільця доводиться робити вибір між кар’єрою і особистим життям – і це їх головний страх. В результаті вони можуть залишитися при успішній кар’єрі, але на самоті.

Козоріг

Жінкам-Козерогам складно знаходити спільну мову з оточуючими, а все тому, що інші люди вважають їх холодними і байдужими. З боку може здатися, що знайти підхід до представниці Знака Козерога майже неможливо, адже вона настільки зайнята роботою, що у неї просто немає часу на порожні розмови.

Насправді брак спілкування сильно підриває впевненість жінок-Козерогів і породжує комплекси. Крім цього, вони бояться, що не зможуть знайти все, що потрібно для повноцінного щастя, включаючи високооплачувану роботу, міцну сім’ю і налагоджений побут.

Водолій

Жінки-Водолії завжди охороняють свій особистий простір і неохоче пускають туди інших людей. Причина тому – страх втратити свободу.

Через це представниці Знака Водолія можуть довго перебувати на самоті і обмежуватися лише швидкоплинними романами, за які не потрібно брати на себе додаткову відповідальність.

Крім того, жінкам-Водоліям важливо, щоб оточуючі захоплювалися їх діяльністю, так як вони хочуть відрізнятися від інших. Якщо ж робота жінки-Водолія нічим не примітна, ймовірно, це ще більше підірве її впевненість в собі.

Риби

Для багатьох людей жінки-Риби дуже дивні, але ж саме такими вони і бояться здатися. Їх поведінка дійсно буває незвичайною, і, бажаючи залишатися в тіні, вони привертають ще більше уваги.

Риби комплексують буквально через все, починаючи з зовнішніх вад і закінчуючи недоліками в життя. Можливо, це пов’язано з тим, що таємно жінки-Риби мріють показати свою справжню сутність, але з якихось причин бояться зробити це.

Як і багато жінок, Риби побоюються, що коханий обдурить або розлюбить їх. Але, на відміну від інших, у Риб цей страх є найголовнішим. Вони насилу залишають зону комфорту і впускають в своє життя інших людей, тому морально не готові до втрати.

Оригінал