Гороскоп Жінки Рака: характеристика, зовнішність, кар’єра, любов, шлюб і сім’я

Представники цього знаку знаходиться під впливом Місяця, тому їх настрій змінюється, як і вигляд нічного світила. Для жінок під знаком Рак характерні загадковість, чутливість і пристрасть в ліжку, хоча вона ретельно приховує це. В її житті головну роль грає будинок і сім’я, але здатна вона досягти і підкорення кар’єрних висот. Якщо близьким знадобиться допомога, вона стіною встане на захист рідних людей.

Оберігають жінок-Раків камені-талісмани згідно з датою народження. Жінкам, народженим з 22 червня по 1 липня кращим оберегом стане гематит, хороші якості підкреслить сердолік, а на творчість надихне місячний камінь. Якщо дата народження припадає на період від 2 липня по 11 липня, жінці-Раку можна підвищувати впевненість у собі за допомогою хризопразу, рівень достатку – топазом, а захисні властивості організму – опалом. Раки, що з’явилися на світ в декаду між 12 і 22 липня, можуть використовувати для здобуття щастя аквамарин, а для незалежності – котяче око.

  • числа: 2 (всі числа, що діляться на 2), 4, 6, 8;
  • дні: понеділок, четвер;
  • кольори: всі «місячні» відтінки (білий, сіро-блакитний, сріблястий).

Одна з особливостей представниць цього знаку – уміння скрізь створювати домашній затишок.

Характер жінки-Рака

При спілкуванні з раками жіночої статі варто врахувати, що настрій у них змінюється дуже часто. Астрологи пов’язують це з їх покровителем Місяцем: коли він вступає в нову фазу, у його “підопічних” ніби щось переклинює. Хоча такі жінки миролюбні і намагаються уникати конфліктів, м’якотілими їх назве тільки обмежена людина – у дівчини-Рака є твердий внутрішній стрижень.

Переваги

Головна позитивна якість всіх жінок-Раків – вміння любити, зберігати домашнє вогнище і вірність своїй родині. Для них немає нічого ціннішого, ніж сімейні традиції і атмосфера любові. Також представниці цього знака дуже чуттєві, вразливі і мають надточну інтуїцію, яку часто можна віднести до розряду містики. Однак, перебуваючи поруч з відьмою-Раком, навколишні можуть навіть не підозрювати про її силі.


Дівчині-Раку можна сміливо довіряти секрети – вони залишаться між вами. Раки – розуміють співрозмовники. Будучи неконфліктними людьми, вони з легкістю уникають «болючих» тем, зрізають гострі кути.

Недоліки

Жінки-Раки в чужому середовищі і з малознайомими людьми можуть бути замкнутими і навіть справляти погане перше враження. Відкриваються вони далеко не всім і при дотриманні певних умовностей. Ця особливість часто позбавляє їх унікальних можливостей, які, треба визнати, досить часто випадають на їх долю.

Представниці знаку – Фаталістка. Вони не вірять, що можуть «кувати» власне щастя самі, люблять перекладати відповідальність і шукати винних у своїх бідах.

Якості, які слід розвивати

Жінкам-Ракам варто серйозно попрацювати над оптимізмом і позитивним ставленням до власного життя. У них добре розвинена інтуїція і багатий духовний світ, а це найпотужніша зброя проти агресії світу, яку Раки, на жаль, знаходять у всьому. Коли вони перестануть боятися власноруч створених фантомів і навчаться використовувати витрачену на страхи колосальну енергію, вони стануть справжніми вершителями своєї реальності, в якій щастя – їх вічний супутник.

Що любить жінка-Рак?

Жінки цього знаку найбільше люблять створювати гармонію у відносинах, взаєморозуміння в сім’ї і затишок в домі. Вони – прекрасні і добрі господині. У їхній оселі завжди пахне пирогами, чисто і затишно, а гості з задоволенням приходять до них за щедрою порцією любові і опіки.

Жінки-Раки обожнюють піклуватися про своє тіло. Шовк, мережива, м’які тони, розпущене волосся і аромати, що зводять з розуму – їх стихія. Вони знаються на красі і моді і завжди користуються нею з розсудливою елегантністю.

Чого НЕ любить жінка-Рак?

Найбільше жінки-Раки не можуть терпіти стану, коли їм доводиться переживати сумніви і почуття провини. Сумніваються вони у власній неідеальності, а винними себе почувають абсолютно в усьому. Часто причиною такого настрою є проблеми особистих взаємин, самотність, страхи за рідних і близьких.

Підвищена чутливість може переростати у приступи паніки, а схильність до аналізу – в самоїдство і самокопання. Справитися поодинці з внутрішніми конфліктами і комплексами жінкам дуже складно. Вони частіше за інших знаків відвідують психологів.

Як завоювати жінку-Рака?

Щоб знати, якими способами треба домагатися уваги жінки-Рака, краще відразу розібратися, чим можна її сполохати або змусити ненавидіти. Критика! Ось головний ворог чоловіка, який хоче побудувати відносини з жінкою-Раком. Внутрішні суперечності, сумніви, занижена самооцінка і так не дають їй спокою. Але одна справа підозрювати про свою неповноцінності, а інша справа чути зауваження від чоловіка. Жінка-Рак знищить себе самоїдством, а в цьому стані вона найбільше собі не подобається, тому чоловік, що викликає в ній негативні асоціації, відразу ж отримає відмову.

Найлегшою дорогою до серця жінки-Рака може стати її схильність до романтизму і прагнення до ідеальної любові. Вона – тиха, глибока вода, на хвилях якої завжди мирно.

Але це ніяк не применшує її пристрасності. Жінки-Раки – великі коханки. Однак розкриття сексуального таланту можливо лише за умови, що кожен інтимний зв’язок матиме емоційний зміст і любовну прихильність, в яку жінка-Рак повинна обов’язково вірити.

Робота і кар’єра

Робота рідко займає в житті жінки-Рака центральне місце. Її головна місія – будинок, сім’я, турбота про близьких. Звичайно ж, можна зустріти серед них жінок, які вважають роботу сенсом життя, при цьому примудряючись рівноцінно розподіляти свої сили і час між роботою і будинком. Правда, і на роботі вони створюють домашню атмосферу, щоб врівноважити потреби і бажанням реалізувати себе в професії, які диктуються знаком зодіаку. Всі інші типи жінок-Раків не дуже напористі і щасливі в кар’єрі. Вони повільні, і робочі процеси їх теж уповільнені.

Однак Раки можуть бути наполегливими і знаходити оптимальні шляхи вирішення складних завдань, але за умови, що навколо них буде створена сприятлива атмосфера, в якій вони зможуть відчувати свою значущість і щире визнання колегами їх чеснот.

Часто співробітники користуються м’якістю жінок-Раків, їх поступливістю і невмінням відмовити. Такі Раки працюють не тільки за себе, але і «за того хлопця».

Відповідна професія

Жінки-Раки не поспішають дорослішати. Їм затишно і ситно в батьківському домі. Вони легко підкоряються волі батьків у виборі професії, тому що самі рідко розуміють, якою діяльністю їм краще займатися. Часто переймають професію батька або матері, тому що вона їм найбільше зрозуміла. Із задоволенням приймають на себе ведення сімейного бізнесу, оскільки саме тут вони можуть одночасно бути вдома і на роботі. Складно Ракам дається праця, пов’язана з постійними роз’їздами та відрядженнями.

Жінки-Раки потенційно гарні на посадах, що мають відношення до архітектури, будівництва, кулінарії, педагогіки, тваринництва, води. Всі ці напрямки роблять роботу улюбленої, оскільки вона перегукується з характером і світовідчуттям самих Раків. Тому шанси на кар’єрні злети жінки-Раки будуть мати в таких професіях як: дизайнери, архітектори, ветеринари, фермери, ресторатори, шеф-кухарі, акушери, педіатри, вихователі, психологи, няні. Але найкраща професія для жінки-Рака – мама і дружина.

Як виховати дитину дівчинку-Рака?

Дівчатка-Раки народжуються з високими духовними потребами. Вони цікаві і потребують уваги батьків до їх багатого внутрішнього світу. Душі дітей-Раків дуже чутливі і вразливі, тому не можна дитину цього знака виховувати через покарання і обмеження. Багатозначного мовчання досить, щоб дівчинка відчула свою провину. Однак, з огляду на схильність Раків до самоїдства, не можна тут перегинати палицю. У родині дівчинка повинна відчувати себе коханою і важливою, інакше вона може втратити опору і віру в себе.

Для психологічного і душевного комфорту дитині потрібен домашній друг-тварина. Це може бути будь-який звір, обраний дівчинкою, але краще, якщо батьки куплять акваріум і рибок. Цього вимагає водна стихія Раків. Доглядаючи за тваринами, Раки зміцнюють свою значущість, знаходять емоційний спокій і так необхідну їм щоденну порцію безумовної любові. Не можна в присутності дівчинки-Рака обговорювати зради, що трапилися в сім’ї. Це може залишити незгладимий слід в її вразливій психіці.

Оригінал